ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2012 o 17:38, WojtasQ napisał:

Wymienie węgiel za gry najlepiej l4d2 albo gta sa albo inne gta. Nick steam : WojtasQ


Po 1 nie musisz ciągle pisać tej samej wiadomości a po 2 już oszukałeś 1 użytkownika (wysłałeś mu klucz do innej gry i na dodatek był zły)

A to losowanie co jutro będzie to na czym ma dokładnie polegać? To trzeba się gdzieś zapisać, oddać wcześniej węgielki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:42, Mordant napisał:

Całe dwa kliknięcia na bannery zajmujące jedną czwartą ekranu i ...


Rly? A to nowość, wiesz bannerów nie zauważyłem... Pytam się o co chodzi z tą loterią i czy jest jakiś sens a nie o screena bannera, który tak wiele mi mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:43, micheo napisał:

A to losowanie co jutro będzie to na czym ma dokładnie polegać? To trzeba się gdzieś
zapisać, oddać wcześniej węgielki czy jak?

Nic nie robisz, po prostu węgielki z inventory sobie wylecą do wielkiego magicznego Steamo-losowatora na losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:45, KamyK_84 napisał:

Rly? A to nowość, wiesz bannerów nie zauważyłem... Pytam się o co chodzi z tą loterią
i czy jest jakiś sens a nie o screena bannera, który tak wiele mi mówi...

Zapytałeś się o nagrody, dostałeś screena listy nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten screen odpowiedział na praktycznie wszystkie twoje pytania :).

A czy jest warto? Szansę na wygranie masz podobną do trafienia 6tki w lotka, a ludzie bez przerwy w to grają, więc... :P

W każdym razie, ja bym craftował. Co prawda "normalne" nagrody się wyczerpały, ale zawsze szansa na grę Valve jest.

@micheo
Zwycięscy głównych nagród będą wymienieni. Gdzieś tam w zasadach bodaj o tym było. Poza tym, we wcześniejszych takich konkursach tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:46, Dared00 napisał:

> A to losowanie co jutro będzie to na czym ma dokładnie polegać? To trzeba się gdzieś

> zapisać, oddać wcześniej węgielki czy jak?
Nic nie robisz, po prostu węgielki z inventory sobie wylecą do wielkiego magicznego Steamo-losowatora
na losowanie.

Aha a można zobaczyć jak to losowanie się odbywa albo przynajmniej kto co wygrał itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:51, Mordant napisał:

@micheo
Zwycięscy głównych nagród będą wymienieni. Gdzieś tam w zasadach bodaj o tym było. Poza
tym, we wcześniejszych takich konkursach tak było.

Znaczy wiem, że będą wymienieni ale gdzie w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Chciałem kupić sobie DLC do Magicki. Doszedłem do momentu kiedy otwiera się okienko z tym, żeby się zalogować do PayPal. Problem w tym, ze to okienko mi się zamknęło, a ja nie dokończyłem wszystkiego. Teraz w mojej historii transakcji mam to DLC ze statusem "Pending". Pytanie: Co teraz? Pieniądze z konta nie znikają i nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 18:31, Kamiloos napisał:

Mam na wymiane Portala 2, chcialbym jakas ciekawa gre, choc jakas liczba wegielkow tez
moze byc kuszaca :P Jakas propozycja? :)


Gratuitous Space Battles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 18:31, Kamiloos napisał:

Mam na wymiane Portala 2, chcialbym jakas ciekawa gre, choc jakas liczba wegielkow tez
moze byc kuszaca :P Jakas propozycja? :)

CS Source?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie potrzebuje, to przyjmę chętnie kupon -50% na Activision. Ewentualnie mogę w zamian dać -50% na Dwarfs, -25% na Paradox i -10% na CSCGames (mam jeszcze kupony Valve, ale wątpię aby ktoś chciał).
Węgielków niestety już nie posiadam, co by zaoferować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się