ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mówię Ci, spróbuj wersji Beta :). Wchodzisz w ustawienia, dalej (mam polską wersję Steama) pierwsza zakładka - "Konto", niżej tam masz "Udział w testach beta:", klikasz "Zmień..." i zaznaczasz tam Steam Client Candidate, powinno się zaaktualizować i mi od tej pory, kiedy sobie włączyłem tę betę, Steam włącza się szybciej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, teraz spróbowałem i w 15 sekund się zalogowało, więc niby ok. Ale spróbuje tej bety chyba, bo tak czy siak nawet te 15 sek to imho stanowczo za długo jak chce się strzelić jedynie kilka rundek w CSS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy można sprzedać grę zarejestrowaną w Steam? Mam na myśli Portal... Grę kupiłem i aktywowałem w steam (Numer seryjny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:45, W.S.A.D napisał:

A ja mam pytanie - czy można sprzedać grę zarejestrowaną w Steam? Mam na myśli Portal...
Grę kupiłem i aktywowałem w steam (Numer seryjny)...


nie nie można,chyba że wraz z całym kontem steam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajta!

Jestem zielony z Steamem, a chce sobie sprawić coś takiego: http://allegro.pl/item533350803_half_life_2_orange_box_steam_key_najpewniej.html. Czy ktoś już coś takiego kupował i używał ? Warte to jest ? Gdzie mam później zarejestrować grę i ściągnąć ze Steam''a ? Wybaczcie może za głupie pytania ale jestem zielony w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:51, oOreVenOo napisał:

Witajta!

Jestem zielony z Steamem, a chce sobie sprawić coś takiego: http://allegro.pl/item533350803_half_life_2_orange_box_steam_key_najpewniej.html.
Czy ktoś już coś takiego kupował i używał ? Warte to jest ? Gdzie mam później zarejestrować
grę i ściągnąć ze Steam''a ? Wybaczcie może za głupie pytania ale jestem zielony w tym.


Ja ostatnio to kupiłem i jestem zadowolony. Wszystko chodzi cacy i gitniawo, tylko trzeba ściągnąc te gry, ale zostawiasz na noc PC włączonego i jest ok. Co do rejestracji- na górnej tabelce w steam wciskasz gry, aktywacja produktu w steam, wpisujesz kod, zatwierdzasz i taadaaa! Masz dodane gry do konta które musisz ściągnąc i zainstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:51, oOreVenOo napisał:

Witajta!

Jestem zielony z Steamem, a chce sobie sprawić coś takiego: http://allegro.pl/item533350803_half_life_2_orange_box_steam_key_najpewniej.html.
Czy ktoś już coś takiego kupował i używał ? Warte to jest ? Gdzie mam później zarejestrować
grę i ściągnąć ze Steam''a ? Wybaczcie może za głupie pytania ale jestem zielony w tym.


Ja kupiłem to 30 grudnia zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Grę rejestrujesz w Steam wchodząc w Gry i Rejestruj grę na Steam, po czym zacznie Ci ściągać wszystkie gry z kompletu. Radzę pozostawić do ściągania tylko jedną grę i regularnie dociągać pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się !!
Steama ściągasz z www.steampowered.com i tam po lewej stronie masz GET STEAM !

Ściągasz , instalujesz , zakładasz sobie konto i gites !
Potem bierzesz zakładkę Games i na dole masz Active Product ... Next i tam wpiszesz otrzymany Key i Next i już maż gry ! , potem bierzesz Cancel żeby nie ściągało wszystkich naraz , potem w zakładce Games wybierasz sobie grę i ściągasz , czekasz aż skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:50, Crew 900 napisał:

Opłaca się !!


Okey w takim razie dzisiaj kupuję i może uda mi się jeszcze ściągnąć przed wieczorem HL2. Dawno nie grałem, więc czas odświeżyć gierkę. ;-)

Dziękuję wszystkim za wyczerpującą i szybką odpowiedź!!! 20pkt dla Gryffindoru...;-) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem od tego kolesia, 25zł wtedy jeszcze ;P Wszystko sprawnie, keya miałem chyba po 4 godzinach, zaraz ściągnąłem TF2 (sylwester akurat był, więc ściągało szybko), a później Portal. Teraz muszę spróbować HL2. Naprawdę się opłaca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć jak to działa ?^^ Koleś sprzedaje na allegro klucze po 20 - 50 zł a przez steam kosztują w przeliczeniu z 2 razy tyle . Gdzie tu zysk jak koleś sprzedaje OB za 20 zł.?Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie: jest w Steamie archiwum rozmów, tak jak na gg? Rozmawiałem ze znajomym i chciałem przejrzeć zapis, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:47, Madok1 napisał:

Jest tylko GMOD 9 darmowy.

Ale przecież GMOD 10 nie jest tak drogi.


Hmmm, a czy GMOD 9 ma multi? Bo na steamie znalazłem jakiegoś, tyle, że ma chyba tylko singla ( a poza tym nie wiem jak go ściągnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się