ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Co do ludzi którzy tworzyli "multi konta" nic im nie grozi tak więc ludzi którzy są tym oburzeni mogą się jedynie troszeczkę popluć...
A ja się tutaj może pochwalę moimi jak to niektórzy mówią nieuczciwie zdobytymi grami...
Braid
Audiosurf
Dead island
Dota 2
Dungeon Defenders
E.y.e divine cybermancy
Friozen synapse
Grid
Counter strike source
Magica
Counter
Machinarium
Nimbus
Operation Flashpoint Red River
Osmos
Portal 2
Red orchestra 2 heroes of stalingrad
Revenge of the titans
Golden axe
Serious sam 3:bfe
super meat boy
Terraria
Total War Shogun 2
Trine
Trine 2
The void
Wings of pprey
World Basketball manager 2010
Worms Reloaded
A w ekwipunku mam jeszcze
Recettear: An Item Shop''s Tale
AI War: Fleet Command
Terraria
Avadon: The Black Fortress
Freedom Force
Farming Simulator 2011
2x Portal 2
5x day of defeat source
Counter strike source
*Tak więc jeszcze parę gierek dojdzie, moze cos jeszcze przeoczyłem
aha jeszcze supreme commander 2 na innym koncie... ( pierwszy gift na multikoncie i przypadkiem go rozpakowałem :( )
Ps: jeżeli kogoś to nie interesuje... to niech nie patrzy ;p i nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi by się nie chciało na pewno tworzyć 30 kont dla jakichś tam gierek, uważam też, że to nie fair względem innych uczestników(tak, jestem zły, bo sam nic nie wygrałem ;)), ale w sumie to nie moja sprawa.

Anyway, szkoda, że oprócz kilku kuponów nie mam nic na wymianę, bo chętnie bym się z Tobą wymienił za Counter Strike Source ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 10:54, Sad_Statue napisał:

Cóż, mi by się nie chciało na pewno tworzyć 30 kont dla jakichś tam gierek, uważam też,
że to nie fair względem innych uczestników(tak, jestem zły, bo sam nic nie wygrałem ;)),
ale w sumie to nie moja sprawa.



Mi się nie chciało/nie miałem czasu nawet na main koncie robić aczi, a co dopiero tworzyć nowe konta. Zdobyłem 7 węgielków i na tym się skończyło, więc trochę dziwią mnie osoby z kilkunastoma kontami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:37, SiDi napisał:

Ten człowiek całe święta tworzył konta i zrobił ich kilka tysięcy.

O_O.... stworzyłem jedynie około 60 kont.
no ale poświęciłem w sumie 10 godzin na zdobycie tych gier/robieniu archiv oraz tworzenie kont.
W sumie za takie gry 10 godzin z życia wyjęta... można poświęcić zresztą grając w nie poświecę więcej czasu, a trading na steam naprawdę sprawiał przyjemność szczególnie targowanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:37, SiDi napisał:

Ten człowiek całe święta tworzył konta i zrobił ich kilka tysięcy.

Report do Valve''a, sam się przyznał. TROLOLOLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:50, maggit napisał:

> Ten człowiek całe święta tworzył konta i zrobił ich kilka tysięcy.
Report do Valve''a, sam się przyznał. TROLOLOLO.


Ja znam już około 50 ludzi którzy kupowali gierkę na steam żeby zrobić archivmenty... valve za to bana nie daje :D
Zresztą valve nie zbanuje około 10 tysięcy ludzi którzy tak robili....
a multi konta posiada pewnie jakieś 50% społeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:52, Redjevel napisał:

> > Ten człowiek całe święta tworzył konta i zrobił ich kilka tysięcy.
> Report do Valve''a, sam się przyznał. TROLOLOLO.

Ja znam już około 50 ludzi którzy kupowali gierkę na steam żeby zrobić archivmenty...
valve za to bana nie daje :D


Nie widzę nic złego w kupowaniu gier dla achievków. O to chodziło. Robienie 60 kont dla darmowych achievków i węgielków/gier, to już oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:54, maggit napisał:

Nie widzę nic złego w kupowaniu gier dla achievków. O to chodziło. Robienie 60 kont dla
darmowych achievków i węgielków/gier, to już oszustwo.

Nie można zdobyć archivmenta jeżeli nie ma się żadnej gry na steam.
(mówię tu o tych typu sprawdź inventory)

Zresztą nie robiłbym tego gdyby valve uważało to za "oszustwo" przeczytałem oczywiście uważnie regulamin przed stworzeniem tych kont, i w razie dostania bana mógłbym nawet skierować sprawę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:55, Redjevel napisał:


> Nie widzę nic złego w kupowaniu gier dla achievków. O to chodziło. Robienie 60 kont
dla
> darmowych achievków i węgielków/gier, to już oszustwo.
Nie można zdobyć archivmenta jeżeli nie ma się żadnej gry na steam.

Bzdura, przecież jak może nie zaliczyć achievemntu nawet w grze F2P?

Zresztą, nie będę się kłócił. Gratuluję 'wygranych' gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:01, maggit napisał:

Bzdura, przecież jak może nie zaliczyć achievemntu nawet w grze F2P?

Żeby uczestniczyć w the great gift pile, musiałeś posiadać na steam kupioną grę.
Nie wystarczało puste konto na którym miałbyś Rise of immortals/ team fortress czy coś w tym stylu
Lecz oczywiście na stronie Cd action w zakładce seriale była gra dark messiah która była do steam... aktywując ją kluczem który się dostawało zyskiwało się dostęp do "uczestniczenia" w the great gift pile, oczywiście gdy napisałem o tym sposobie na tym forum... klucze zniknęły chyba po kilku godzinach :D
a były dostępne przez chyba rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2012 o 11:55, Redjevel napisał:

Zresztą nie robiłbym tego gdyby valve uważało to za "oszustwo" przeczytałem oczywiście
uważnie regulamin przed stworzeniem tych kont, i w razie dostania bana mógłbym nawet
skierować sprawę do sądu.

Haha, a to żeś mi chłopie humor poprawił...jeden czlowieczek (czy tam 50, razem z twoimi znajomymi) podaje Steam i Valve do sądu...zgnietli by was jak pchełki i nawet nie mrugnelibyście okiem jakby ich prawnicy zaczeli wam wyjaśniać pewne kwestie, więc proszę -nie pisz takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego Smuggler mógłby tu zawitać lub ktoś z CD-A i was pocisnąć za multikonta na ich stronie :). No i kradzież seriali dla osób, które faktycznie numer kupiły z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:13, KofeinowyPablo napisał:

Haha, a to żeś mi chłopie humor poprawił...jeden czlowieczek (czy tam 50, razem z twoimi
znajomymi) podaje Steam i Valve do sądu...zgnietli by was jak pchełki i nawet nie mrugnelibyście
okiem jakby ich prawnicy zaczeli wam wyjaśniać pewne kwestie, więc proszę -nie pisz takich
głupot.

Nawet nie wiesz ile ludzi tak robiło, valve dostałoby około 100k pozwów :D nawet czytałem jak prawnik o tym pisał że nic nie zrobią.
Zobacz na steam trade ile ludzi ma więcej gier odemnie :D ja już widziałem użytkowników mających inventory pełne gier na 4 strony i nie... nie kupili tego.
Jak coś to nie będę w stanie odpowiedzieć na następne posty, ale ludzie nie plujcie się że mało/nic nie zdobyliście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:19, Redjevel napisał:

Nawet nie wiesz ile ludzi tak robiło, valve dostałoby około 100k pozwów :D nawet czytałem
jak prawnik o tym pisał że nic nie zrobią.

A wiesz jakich prawników może sobie Valve wynająć? Zaraz ci znajdą 50 haków i kruczków i ten twój "prawnik" o którym piszesz (zapewne student prawa albo ktos taki) z miną "Okay" schowałby się w mysiej dziurze.

Dnia 03.01.2012 o 12:19, Redjevel napisał:

Zobacz na steam trade ile ludzi ma więcej gier odemnie :D ja już widziałem użytkowników
mających inventory pełne gier na 4 strony i nie... nie kupili tego.

No i niech mają, Steam faktycznie nie zabronił robić multikont więc banów prawdopodobnie nie będzie(z resztą-co to za strata dla nich, skoro tyle klopsu zarobili na wyprzedaży)

Dnia 03.01.2012 o 12:19, Redjevel napisał:

Jak coś to nie będę w stanie odpowiedzieć na następne posty, ale ludzie nie plujcie się
że mało/nic nie zdobyliście ;p

Oj czyżby sumienie gryzło? "Czuję że źle zrobiłem, więc lepiej nie będę dalej pisał bo mi to udowodnią" ? ;)

BTW, czyżby zdobywca pierwszej nagrody? Ponad 2200 gier, więc albo jest milionerem, albo zrobił 1000 kont, albo wygrał główną nagrodę :)

https://steamcommunity.com/id/iminrightnow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2012 o 12:35, Sad_Statue napisał:

Czytałem o nim na forum steam. Miał te gry już wcześniej. Ogólnie jest kilka takich osób.
Prawdopodobnie dzieciaki ważniejszych pracowników Valve.

O mamuńciu, aż tak dobrze być dzieckiem wysoko postawionego pracownika Valve? No to chyba czas zacząć sie starać o prace tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:18, cezaq napisał:

Do tego Smuggler mógłby tu zawitać lub ktoś z CD-A i was pocisnąć za multikonta na ich
stronie :). No i kradzież seriali dla osób, które faktycznie numer kupiły z grą.


Jak na przykład ja. I prawdę mówiąc nie mam pojęcia, cóż z tym fantem uczynić, bo Ghost uciął sprawę krótko - więcej seriali nie dostaną. Pisać do Ubi?

Valve dało trochę ciała, na oficjalnym forum wielu graczy podawało różnorakie usprawnienia, które można było zaimplementować, by uniknąć farmienia na taką skalę, co ponoć podczas wcześniejszych promocji robili... A teraz nawet nie zaznaczyli wyraźnie, że coś takiego będzie karane, co pewnie zniechęciło by z 1/3 potencjalnych farmerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się