ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

czy ktoś mi może powiedzieć jak na steam support odzyskać konto ? wszedłem na tą stronkę i kompletnie nie kapuje jak to zrobić =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 23:19, Vesania666 napisał:

czy ktoś mi może powiedzieć jak na steam support odzyskać konto ? wszedłem na tą stronkę
i kompletnie nie kapuje jak to zrobić =/

Na poczatek wypada pamiętać swój login i adres e-mail, jaki podałeś przy tworzeniu konta. Jesli zapomniałes hasła to spokojnie obejdziesz się bez Steam support, podczas logowania masz opcję przypomnienia hasła. Jeśli nawet login zapomniałes to lekko nie będzie:(
W każdym razie by móc cokolwiek sensownego zrobić na Steam support musisz być tam zarejestrowny (znaczy mieć konto na Steam Support. Bez konta możesz sobie co najwyżej o procedurach poczytac, np coś takiego
http://supportwiki.steampowered.com/pl/Reclaiming_a_Hijacked_Steam_Account

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 00:25, zadymek napisał:

> czy ktoś mi może powiedzieć jak na steam support odzyskać konto ? wszedłem na tą
stronkę
> i kompletnie nie kapuje jak to zrobić =/
Na poczatek wypada pamiętać swój login i adres e-mail, jaki podałeś przy tworzeniu konta.
Jesli zapomniałes hasła to spokojnie obejdziesz się bez Steam support, podczas logowania
masz opcję przypomnienia hasła. Jeśli nawet login zapomniałes to lekko nie będzie:(
W każdym razie by móc cokolwiek sensownego zrobić na Steam support musisz być tam zarejestrowny
(znaczy mieć konto na Steam Support. Bez konta możesz sobie co najwyżej o procedurach
poczytac, np coś takiego
http://supportwiki.steampowered.com/pl/Reclaiming_a_Hijacked_Steam_Account


chodzi o to, że moje konto zostało zchakowane, i hasło i e-mail zostały zmienione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 00:33, Vesania666 napisał:

chodzi o to, że moje konto zostało zchakowane, i hasło i e-mail zostały zmienione...

no, to właśnie o tym traktuje tamten tekst, o odzyskiwaniu przejętego konta. Przeczytaj a dowiesz się co i jak.
Jedyny problem to fakt, że doniesienie o ukradzionym koncie możesz wysłać tylko w angielskiej wersji tego tekstu, oczywiście trzeba znać cd key itd no i trzeba być zalogowanym uzytkownikiem Steam Support.
Zaloguj się na stronie i użyj tego linka
https://support.steampowered.com/newticket.php
i zgłoś co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia , musisz tam podać też login do konta oraz CD-Keye jakie były aktywowane na koncie
Oni jeszcze tam chcą zdjęcie zrobione , żeby odowodnić że to nasz key , który znajduje się na oryginalnym opakowaniu , jeśli nie masz pudełka , to napisz że to steam key zakupiony online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają historię zakupów każdej firmy? Od osób z Allegro sprzedających key''e też mają historię zakupów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:13, Vaako1902 napisał:

Oni mają historię zakupów online przez steama, więc jak napisze, że kupił go właśnie
w ten sposó wyjdzie na oszusta.



No to żeś dowalił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Napisz tak i zobaczymy jak na tym wyjdziesz. Zapewniam cię, że tym sposobem konta nie odzyskasz.

Kupując keya przez allegro akceptujesz to, że w przypadku takim jak wyżej musisz się pożegnać z kontem. Dlatego wolę dać więcej i kupić wersję pudełkową, lub przez steama bezpośrednio kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przez steama myślisz że jak dostaniesz ? Też samego Keya , oni nie przyślą ci pudełka z grą
Z resztą teraz steam jest za drogi , kiedy weszły ceny w Euro , kupisz coś u nich to za jeden produkt płacisz jak za dwa , czyli gra kosztuje 49.99 Eruo płacisz z 220 zł , a w sklepie lokalnym 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem w odpowiedniej kategorii, opisałem problem, dałem zdjęcia cd-keya i gdy próbowałem wysłać wyskoczył mi taki komunikat.

Your question has not yet been submitted to our staff

We have automatically performed a search for you and have come up with these Knowledge Base articles that appear to be related to your question. If you find an article that looks like it may be useful, click on the title to load it instantly. You can view as many articles as you wish or submit your ticket if none of the results answer your question.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:49, Vaako1902 napisał:

Kupując keya przez allegro akceptujesz to, że w przypadku takim jak wyżej musisz się
pożegnać z kontem. Dlatego wolę dać więcej i kupić wersję pudełkową, lub przez steama
bezpośrednio kupić.

A jak dasz linka do aukcji ze swoim loginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:55, Crew 900 napisał:

a przez steama myślisz że jak dostaniesz ? Też samego Keya , oni nie przyślą ci pudełka
z grą
Z resztą teraz steam jest za drogi , kiedy weszły ceny w Euro , kupisz coś u nich to
za jeden produkt płacisz jak za dwa , czyli gra kosztuje 49.99 Eruo płacisz z 220 zł
, a w sklepie lokalnym 100 zł

No i widać, ze się nie znasz, że nigdy nie kupowałeś przez steama, w przeciwieństwie do mnie.
Kupując przez steama nie dostajesz żadnego keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 15:11, Vesania666 napisał:

napisałem w odpowiedniej kategorii, opisałem problem, dałem zdjęcia cd-keya i gdy próbowałem
wysłać wyskoczył mi taki komunikat.

Your question has not yet been submitted to our staff

We have automatically performed a search for you and have come up with these Knowledge
Base articles that appear to be related to your question. If you find an article that
looks like it may be useful, click on the title to load it instantly. You can view as
many articles as you wish or submit your ticket if none of the results answer your question.

no to skoro żaden artykuł nic ci nie pomoże wysyłasz to zawiadomienie, zwykle tak właśnie próbuja skłonic uzyytkowników, żeby jednak poszukali w Bazy Wiedzy zanim będą im zawracać głowę. A nie pisało tam gdzieś niżej "Te artykuły nic mi nie dają" czy coś w tym stylu? Bo to coś trzeba kliknąc i wtedy już ostatecznie można wysłać raport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadymek , weź obczaj posta wyżej od Vaako1902 i popraw mnie jeżeli to ja się mylę .
Ale kupując przez steama oni nie przysyłają pudełka z grą , gra jest automatycznie dodawana do listy , lub dostajesz keya i aktywujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, już poszło mam nadzieje, że da rade odzyskać konto, chociaż jestem prawie pewny, że jest ono już zbanowane, to może mi chociaż klucze zresetują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:32, Vesania666 napisał:

dzięki, już poszło mam nadzieje, że da rade odzyskać konto, chociaż jestem prawie pewny,
że jest ono już zbanowane, to może mi chociaż klucze zresetują...


Niestety , ale oni są bardzo chamscy i nic ci nie zrobią z tym kontem jak jest zbanowane
KIedyś też tak miałem ukradli mi konto steam , napisałem do nich , odzyskałem ale zbanowane już , odpisali mi że mogę nadal grać na nie zabezpieczonych serwerach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo
wiem ze ponawiam pytanie ale czy wie ktos jak tego steama zainstalowac? na koniec instalki wywala mi ze mam za malo miejsca jak mam 27GB albo 12Gb zalezy na jakiej partycji instaluje i za cholere nie wiem ocb, bo wczesniej jak mialem to wszystko bylo gitez. sciagnalem ze stronki i tak mam, moze byla by opcja sciagniecia starszej wersji i potem zrobic upgrade ale nawet nie wiem jakiej wersji gdzie to moge znalezc.
thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:24, Crew 900 napisał:

zadymek , weź obczaj posta wyżej od Vaako1902 i popraw mnie jeżeli to ja się mylę
.
Ale kupując przez steama oni nie przysyłają pudełka z grą , gra jest automatycznie dodawana
do listy , lub dostajesz keya i aktywujesz

nie wiem, nigdy przez Steam nie kupowałem, jedyne co wiem, to to, że przez Steam kupuje się grę i trzeba japrzez niego ściągnąć, o CD key''u nie słyszałem, ale to logiczne, że powinni go przesłać.

BTW Co trzeba zrobić, żeby dać sobie zarąbać całe konto? Czy ludzie nadal są tacy naiwni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:33, Dominix napisał:

yo
wiem ze ponawiam pytanie ale czy wie ktos jak tego steama zainstalowac? na koniec instalki
wywala mi ze mam za malo miejsca jak mam 27GB albo 12Gb zalezy na jakiej partycji instaluje
i za cholere nie wiem ocb, bo wczesniej jak mialem to wszystko bylo gitez. sciagnalem
ze stronki i tak mam, moze byla by opcja sciagniecia starszej wersji i potem zrobic upgrade
ale nawet nie wiem jakiej wersji gdzie to moge znalezc.
thx

Sam Steam zajmuje tyle co nic(góra 10 MB), brak miejsca może wywalić gdy próbujesz zainstalować grę. Swoją drogą to skad masz pewność, że masz tyle wolnego? Bo jeśli sama Winda to wskazuje radzę zrobić checkdisc tej problematycznej partycji: złe wskazania ilości wolnego miejsca to znany efekt błędów na dysku- to może powodować zarówno, że Steam odczytuje małą ilość jaki i to, że Winda podaje za dużą (zwykle to drugie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się