ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Steam ma wielkiego plusa u mnie za swoje działanie.

Jakiś czas temu na gamersgate za niewiele ponad 20 zł kupiłem Mafię 2 z kluczem na steam. Wszystko ok.

Dziś w Empiku za 20 zł kupiłem pudełkowy zestaw dodatków do Mafii. W środku płyta, klucz, mapa i ogółem papierki. Klucz dodałem do steam, przyjęło, pokazało wszystkie dodatki i automatycznie zaczęło aktualizować.

Tak powinno działać i tak działa. Steam rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo korzystam ze steam. Jako że mam problemy z napędem w komputerze to używam głównie jego do instalacji. I kupuje same klucze bo dodatki mam na steamie. No i jeszcze są promocje, bo jednak takie okacje jak niecałe 50 zł za oba dead space to jednak coś co trzeba spełnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 15:06, cezaq napisał:

Lub wszystkie części GTA za nieco ponad 30 zł... mniam.

Dokładnie. To ma tylko 1 minus, na wyprzedarzach nasze konta cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się zakończył w końcu ten wielki finał promocji, gdzie losowaliśmy różne zniżki i węgle? Ja miałem przeszło 9 węgli na swoim koncie i nie dostałem żadnego info czy coś wygrałem czy nie wygrałem nic. Czy było już coś potwierdzone przez steam w tym temacie czy cały czas czekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 13:59, KERMIz napisał:

A jak się zakończył w końcu ten wielki finał promocji, gdzie losowaliśmy różne zniżki
i węgle? Ja miałem przeszło 9 węgli na swoim koncie i nie dostałem żadnego info czy coś
wygrałem czy nie wygrałem nic. Czy było już coś potwierdzone przez steam w tym temacie
czy cały czas czekamy?

Jeżeli nie dostałeś żadnego info - nie wygrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie, w regulaminie akcji stoi, że Vave ma czas na powiadomienie zwycięzców o wygranej do 31 stycznia. Dopiero wtedy będzie wiadomo na 100%, że wszyscy szczęściarze dostali swoje nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie jest jakiś problem ze Steam?
mam tak: próbuję uruchomić " Skyrim " i cały czas mam okienko : " przygotoywanie do uruchomienia ", i tak bez przerwy - spróbowałem odpalić " Rage ", to samo, za to demo " Hard Reset " odpaliło od razu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl mógłby gdzieś dawać informacja przy sprzedawanych grach, że gra wymaga steam albo chociaż dodawać gdzieś jakąś ikonkę przy produkcie (tyczy się to zresztą wszystkich innych sklepów). Teraz muszę szukać po forach czy gra przypadkiem nie zaskoczy mnie jakimś dodatkiem, którego nie chce! Ponieważ nie mam zamiaru kupować gier PC przywiązywanych do steam lub też origin. Jeżeli bym chciał z czegoś takiego korzystać to nie kupowałbym bym wersji pudełkowej. Na szczęście jest jakiś wybór. Można wybrać grę na konsole. Gorzej jak kiedyś xboxa ze steam zintegrują. Na PS3 już coś tam jest połączone o ile się nie mylę. Już wolę zapłacić za grę więcej i w gorszej oprawie na konsole niż być zmuszanym do instalacji platformy na PC, której sobie nie życzę. W którą stronę ta branża zmierza...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 13:59, KERMIz napisał:

A jak się zakończył w końcu ten wielki finał promocji, gdzie losowaliśmy różne zniżki
i węgle? Ja miałem przeszło 9 węgli na swoim koncie i nie dostałem żadnego info czy coś
wygrałem czy nie wygrałem nic. Czy było już coś potwierdzone przez steam w tym temacie
czy cały czas czekamy?



Można za węgle było wygrywać zniżki i gry. Jeśli nie wymieniłeś węgli no to chyba lipa... :) Ja mam pare zniżek na gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jest tylko Portal 2 połączony a to dlatego że multi PC i PS3 jest wspólne.

A ja jednak radził bym się przekonać pomału i przyzwyczajać do tego typu kupna bo inaczej nie będziesz miał w co grać. Teraz każda gra od EA ma wymagać origin ;) niestety.

Ps. Tam gdzie przy grze masz napisane gra wymaga połączenia z internetem to albo steam, albo origin, albo ubisoft. A to też łatwo odróżnić, ubi aż tak wiele gier nie sprzedaje. Gry od EA są wiadome też ;). Może jeszcze ktoś jest kogo nie podałem ale nie kojarzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 21:18, Pampereczek napisał:

Sprzedam Terrarię za jakąś inną grę (wiele osób widzę że tutaj daje tego typu oferty
to chyba można ;) ).
OMG, sory, to nie miała być odopowiedź do cbie...


Tak myślałem.. a terrarie i tak mam ;P Dzięki hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 15:06, Phobos_s napisał:

Czyżby na Steamie znów geolokalizacja padła? Ceny w $ i nie można się zalogować....


U mnie wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się