ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2012 o 11:36, Skomik napisał:

No wiesz, nie obrażę się jeśli pogiftujesz trochę :D Ale tak już jest, promocje przyciągają
niesamowicie. Prawa marketingu. ;)


To autum sale było najbardziej zabójcze dla mojego portfela;) Powiem więcej gta complete pack , orange box overlord complete pack magicka portal 2 l4d2 i bully to gry które kupiłem tylko przez tą wyprzedaż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 19:37, bujakasza88 napisał:

Co byś chciał za -50% Fallout 3 ? Ostrzegam że mam tylko znizki. ;p


To może znajdzie się u Ciebie jakaś ciekawa zniżka ;)
Jeżeli nie to pewnie oddam za darmo o ile tak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić P vs. Z przez Steama, ale za cholerę, cały czas gubię się z PayPalem. Mam zweryfikowane konto, niby wszystko OK, ale jak ma polegać przelanie pieniędzy z PLN na $, tudzież ojro? Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku przebieg zakupu? Dysponuję tylko kontem PKO BP(iPKO, bez karty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zasilasz konto PayPala zwykłym przelewem: Moje konto > Dodaj środki > Doładuj konto (błyskawicznie). Powinno pojawić się w ciągu minuty.

Nic nie trzeba kombinować z euro czy dolarami - PayPal automatycznie przelicza dostępne środku na wymaganą walutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 22:59, PJ_MW napisał:

niby przelalem ta kase, odjelo mi z konta pko, a na pp nadal nic nie ma

Musisz czekać. Czasami to błyskawiczne doładowanie konta trwa ze 3h (albo i więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy to normalne, ze w blue cash po pewnym czasie pojawilo sie puste biale okienko i nie poinformowalo mnie o czymkolwiek po wpisaniu kwoty i zatwierdzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam déjà vu. O, znowu!
;)
Mam do oddania za darmo klucz Steam do Toki Tori, kto pierwszy, ten lepszy :) (link do mojego profilu na Steam na gramsajcie, można też napisać w tym temacie). Warunek taki sam, jak poprzednio - osoba, która dostanie klucz, musi go aktywować na swoim koncie, żadnej odsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :D
Ostatnio mam dużo nerwów z gram.pl- strasznie marnie chodzi i nie wiem czy to mój problem czy ogólnie... Ale inne strony raczej normalnie działają. No nic- to nie ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Sam był pierwszy. Ale mogę Ci obiecać, że w takim razie następnym razem będziesz miał pierwszeństwo :). I dodam Cię do znajomych, dzięki temu szybciej się skontaktujemy :).

>...

Dnia 10.02.2012 o 20:26, Radekl2 napisał:

Ostatnio mam dużo nerwów z gram.pl- strasznie marnie chodzi i nie wiem czy to mój problem
czy ogólnie... Ale inne strony raczej normalnie działają. No nic- to nie ten temat :)


Chyba przedwczoraj forum miało jakąś awarię (przy próbie wejścia wywalało mi cały czas "Bad request"), z której się jeszcze nie pozbierało - u mnie też chodzi wolno, posta muszę kilka razy próbować dodawać (czasem jedyne wyjście, to skopiować treść posta, zamknąć okienko dodawania posta i jeszcze raz kliknąć "Dodaj post" w temacie). Miejmy nadzieję, że odpowiednie służby już pracują nad przywróceniem wszystkiego do normy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się