ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2012 o 10:49, Karfein napisał:

Ups, przejrzenie tylko ostatniej strony było błędem. Sorry.


Ale to było na ostatniej stronie :P

No nic, pre-loadować czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 16:40, Kadaj napisał:

Orientuje się ktoś co grozi za kupienie gifta i jakie jest podejście Valve w tej kwestii?

Na Allegro? Nic ci nie grozi. Bo i skąd Valve się dowie, że gift, który otrzymałeś, jest kupiony? Gift to gift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy ktoś z Was wie, jak naprawić ten problem przy włączaniu darmowego MW3?
Could not load localization.txt.Please make sure mw3 is run from the correct folder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodam, że obecnie też każdy z moich znajomych ma taki problem z tym free weekend. Jak ktoś wpadnie na/znajdzie rozwiązanie to dajcie cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:36, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy ktoś z Was wie, jak naprawić ten problem przy włączaniu darmowego MW3?
Could not load localization.txt.Please make sure mw3 is run from the correct folder

Podobno zmiana języka Steam na angielski pomaga, ale wiąże się to z kolejnymi 7GB do ściągnięcia. Mnie tak nie ciągnie do tego free weekendu żeby to robić. Poczekam aż to naprawią, albo sobie odpuszczę. Tak czy siak, nie jesteś sam, chyba wszyscy mają ten problem.


Jak to gram.pl śmiga.. muj boshe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko Valve, znalezione w Pomocy/FAQ:
"May I sell gift subscriptions?
Steam Gift Purchases can not be sold. Attempting to sell a gift subscription is a violation of the Steam Subscriber Agreement and may result in your account being permanently disabled. You can trade gifts using our new Steam Trading system and can read more about that here.
"
Jednak póki się nie dowiedzą, nic Ci nie zrobią, choć gra może zniknąć z konta, jeśli np. gift był kupiony z wykorzystaniem skradzionej karty kredytowej albo osoba, która go kupiła i zapłaciła przez PayPal anulowała płatność.

Tak na marginesie, tak sobie przeglądałem swoje gry (chciałem sobie uporządkować kategorie w kliencie Steama), muszę powiedzieć, że trochę się uśmiałem :). Że Red Faction II to gra akcji - zgodzę się, ale strategia :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak uruchomić to MW3? klikam na free weekend i karta gry mi się otwiera ale nie widzę pobrania.. w spisie gier też nie mam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść z linku podanego wcześniej, tam dopiero będzie link wtopiony w tekst.
Po pobraniu, aby gra pojawiła się w bibliotece, należy wyłączyć i włączyć Steama.
Po czym cieszyć się błędem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:14, SamFiniszer napisał:

Podobno Valve zaczęło rozdawać 7000 kluczy do bety CS:GO. Może ktoś wie z was jak się
do niej dostać ?


Trzeba być wśród 7000 najaktywniejszych graczy CS 1.6 i/lub CSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś ten free weekend MW3? Przedwczoraj pobrałem, po polsku, nie działało - błąd z localization.txt. Znalazłem w necie sam ten pliczek i go wrzuciłem do folderu z grą, przy uruchamianiu pojawiła się plansza tytułowa, ale potem znowu błąd (coś z menusami). Gra miała jakieś 6,6gb. Zmieniłem na angielski i zachciało jej się pobierać 14 (oczywiście od zera). Dzisiaj nie działa bo ,,gra jest obecnie niedostępna, spróbuj ponownie za jakiś czas". Znowu weryfikacja plików gry i teraz chce ściągać te 6gb. Powinno tym razem zadziałać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zmiany języka na angielski chyba nie pogramy bo na forum Steam''a nikt nie poruszył tego tematu.. Polacy zamiast poradzić się na forum Steam''a, zgłosić problem, to kombinują sami, żeby zadziałało :) A mnie osobiście, nie ciągnie mnie do MW3 na tyle, żeby napisać na forum czy też zawalać dysk angielską wersją Steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze sklepów internetowych preorder kosztuje 150 zł. A słuchajcie ludzie z tym problemem Localized. Może i głupie by było to rozwiązanie, ale może działające... Spróbujcie pobrać Call of Duty Modern Warfare 3 Dedicated Server (chyba, że macie to pobrane...). U mnie jakimś cudem na pełnej wersji po zalogowaniu się na inne konto i powrót na konto z MW3 ten plik się usuwał i miałem ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskiej wersji MW3 brakuje około 7gb danych. Po prostu odpalcie ściąganie i zmieńcie język na angielski. 14 gb stuffu jeśli ktoś chcę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się