ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ale właśnie ten serwer dedicated u mnie przy ściąganiu zajmował te 7GB. Podejrzane co nie ? I bez tego gra mi się nie chciała odpalić oraz wyskakiwał błąd związany z localized.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w AVA od 4 godzin, ukończyłem dużo rund, na kilku serwerach i dalej nie mam achievementa 1st One Down, potrzebnego do otrzymania itemu w TF2. Na głównej stronie Library gier steamowych mam pokazane, że 5 achievementów zaliczyłem, ale w moim profilu dalej mam 0/76. Ktoś już to zaliczył? Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 19:09, Richmond94 napisał:

Gram w AVA od 4 godzin, ukończyłem dużo rund, na kilku serwerach i dalej nie mam achievementa
1st One Down, potrzebnego do otrzymania itemu w TF2. Na głównej stronie Library gier
steamowych mam pokazane, że 5 achievementów zaliczyłem, ale w moim profilu dalej mam
0/76. Ktoś już to zaliczył? Jak to zrobić?


Po prostu, żaden tryb Infection tylko normalna gra i działa. Upewnij się, że masz połączenie ze steamem podczas gry.

Odnośnie mojego Super MNC - już nie mam zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kiedyś pomoc, teraz zagłada :E.

Czy ktoś jeszcze ma takie problemy ze Steamem (szukałem długo solucji, ale nic nie znalazłem, bądź znajdywałem olewane przez załogę steam posty na ichsiejszym forum).
1. To zapewne wina mojego dostawcy...ale to jakiś żart, że gry ze Steam mogę pobierać z maksymalną prędkością...30KB/s.
2. Steam ma skłonność do automatycznej zmiany języka w grach, przez co pliki lokalizacyjne musi pobierać od nowa D: . W Deus Exa parę dni nie mogłem grać, zanim cokolwiek się ściągnęło z zatrważającą prędkością 30KB/s.
3. Gry na Steam uruchamiają mi się w przybliżeniu 5 minut. Wcześniej myślałem, że po prostu aplikacja się zawieszała, bo jak kliknąłem na okno to mogłem "zamknąć teraz". Dlatego za każdym razem reinstalowałem steam, usuwając jakiśtamplik.jakieś_rozszerzenie z katalogu steama. Zdarzało mi się też reinstalować całkowicie. Jednak nie, odkryłem, że gry po długim czasie się odpalają.

Wiem, że to nie dział do tego, ale pytam czysto teoretycznie, bo wątpię by ktokolwiek miał takie problemy -_-'. Win 7 64 bit.

Tak, zagłada, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:50, Arkhaor napisał:

1. To zapewne wina mojego dostawcy...ale to jakiś żart, że gry ze Steam mogę pobierać
z maksymalną prędkością...30KB/s.

Steam -> Ustawienia -> Pobieranie + Cloud -> ustawiasz region pobierania. W tej chwili polecam Norwegię, ale możesz kombinować z innymi wedle uznania. Polecam też stronę speedtest.net - możesz łatwo sprawdzić czy niski transfer to wina dostawcy czy samego Steama.

Dnia 18.02.2012 o 22:50, Arkhaor napisał:

2. Steam ma skłonność do automatycznej zmiany języka w grach, przez co pliki lokalizacyjne
musi pobierać od nowa D: . W Deus Exa parę dni nie mogłem grać, zanim cokolwiek się ściągnęło
z zatrważającą prędkością 30KB/s.

Patrz wyżej :P A na samą zmianę języka nie wiem co poradzić.

Dnia 18.02.2012 o 22:50, Arkhaor napisał:

3. Gry na Steam uruchamiają mi się w przybliżeniu 5 minut. Wcześniej myślałem, że po
prostu aplikacja się zawieszała, bo jak kliknąłem na okno to mogłem "zamknąć teraz".
Dlatego za każdym razem reinstalowałem steam, usuwając jakiśtamplik.jakieś_rozszerzenie
z katalogu steama. Zdarzało mi się też reinstalować całkowicie. Jednak nie, odkryłem,
że gry po długim czasie się odpalają.

Przeczyść rejestr, usuń wszystkie pliki Steama poza folderem steamapps. Jeśli nie pomoże to obstawiam, że masz coś nie tak z RAMem np.

Dnia 18.02.2012 o 22:50, Arkhaor napisał:

Wiem, że to nie dział do tego, ale pytam czysto teoretycznie, bo wątpię by ktokolwiek
miał takie problemy -_-''. Win 7 64 bit.

Jak nie dział do tego, to temat o Steamie i pytasz o Steama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam 2x super mnc bete dostałem je gdy "trejdowalem" taki dodatek z dobrej woli
no i mogę dać nawet 2 za kluczyk do red orchestry gdzie był on darmowy na jakiejś stronie lecz nie zdążyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie wyobrażasz sobie jakie ja dziwne rzeczy robiłem z systemem by było wszystko dobrze ^^. Region pobierania wybierałem nawet patrząc na tabelę obciążenia serwerów na stronie steam, by wybrać ten najmniej oblegany. Przeżyłem piekło większe niż w Wietnamie! 30KB/s maks i jeszcze muszę mieć szczęście by takiej prędkości się trzymało.

Czyściłem rejestr, usunąłem wszystko co jest z valve i steam powiązane. Przeczytałem gdzieś, że to wina źle zainstalowanych sterowników do fizyki NVIDII i należy edytować zmienne środowiskowe systemu - nie pomogło. Formatować nie zamierzam.

Ze sprzętem wszystko w porządku. Gwarantuję, bo jestem całkiem obeznany w kwestii software i hardware, także musisz się postarać z poradami, by były bardziej zaawansowane, niż rzeczy które należy czynić w takich wypadkach najpierw :P.

I''m doomed generalnie. Tak czy siak dzięki. Musiałem się publicznie wyżalić ;_; .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam zaufanego gracza, który kupi mi na steamie The Binding of Isaac :) Sam bym to zrobił, ale niestety karta internetowa straciła ważność a ja nie chcę płacić kolejne 20 zł za wydanie drugiej. W steamie nie ma płatności przelewem ;( Gra kosztuje 4,99 Euro czyli koło 20 zł po dzisiejszym kursie euro. Można wysłać jako prezent a ja po dostarczeniu od razu przeleje pieniążki na konto. Czy ktoś jest chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 15:18, vegost napisał:

Szukam zaufanego gracza, który kupi mi na steamie The Binding of Isaac :) Sam bym to
zrobił, ale niestety karta internetowa straciła ważność a ja nie chcę płacić kolejne
20 zł za wydanie drugiej. W steamie nie ma płatności przelewem ;( Gra kosztuje 4,99 Euro
czyli koło 20 zł po dzisiejszym kursie euro. Można wysłać jako prezent a ja po dostarczeniu
od razu przeleje pieniążki na konto. Czy ktoś jest chętny ?



Mogę ci wziać tyle , że pierwszy gifta dawać nie będę możliwe allegro jak się wahasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kocham" Steama za ich "mocno niepomocny" support, w odpowiedzi na moje zgłoszenie, w którym opisałem problemy z backupem kilku gier, dostałem linka do instrukcji opisującej, jak wykonać backup "ręcznie" (też mi rozwiązanie problemu, to tak, jak w starym dowcipie o MS - "Ilu pracowników MS potrzeba, by wymienić żarówkę? Ani jednego, MS po prostu ogłasza ciemność nowym standardem."). A opisany w tym samym zgłoszeniu problem z weryfikacją plików innych gier został kompletnie zignorowany.
Czy oni uczą się standardów obsługi klienta od polskich firm? (pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 16:46, Sebo922 napisał:

Mogę ci wziać tyle , że pierwszy gifta dawać nie będę możliwe allegro jak się wahasz.


A jak chcesz to zrobić przez allegro ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 19:05, bujakasza88 napisał:

Przebuduje 4-6 kluczy do gry TF2, oddam za nie gry/znizki.


Co oferujesz z gier i za jaką ilość kluczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 19:41, cezaq napisał:

> Przebuduje 4-6 kluczy do gry TF2, oddam za nie gry/znizki.

Co oferujesz z gier i za jaką ilość kluczy?


Nation Red
Half-Life 2: Episode One
The Witcher: Enhanced Edition
Plants vs. Zombies GOTY
Left 4 Dead GOTY
Frozen Synapse
Far Cry® 2: Fortune''s Edition

kucze? hmm, do ustalenia ;p
wymaina tez za gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 18:41, vegost napisał:

> Mogę ci wziać tyle , że pierwszy gifta dawać nie będę możliwe allegro jak się wahasz.


A jak chcesz to zrobić przez allegro ? :)


Normalnie odezwij się na steam sebo922134 to się dogadamy ew. gg 7544103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się