ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

KUrde czego ty się czepiasz tego Steam`a ?
TO tylko program nic więcej , program służący do ściągania i uruchamiania gier . Może coś źle włączasz ? NIe bierzesz przypadkiem trybu Co-OP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:08, Crew 900 napisał:

KUrde czego ty się czepiasz tego Steam`a ?
TO tylko program nic więcej , program służący do ściągania i uruchamiania gier . Może
coś źle włączasz ? NIe bierzesz przypadkiem trybu Co-OP ?


Troszkę za dużo wielkich liter ;D. Nie, chcę włączyć grę, wyskakuje okienko że się włącza i po chwili drugie, że serwer jest przeciążony i się nie włączy. Mogliby kupić lepsze serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jest konieczny do odpalenia DoW2 i nie ważne czy chcesz singla, co-opa czy multi. Takie rozwiązanie jest mocno wkurzające(łagodnie mówiąc)...

Imo
Steam-opcjonalny program = ok
Steam - konieczny do uruchomienia gry = hell noł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to , kurde włącza grę i potrzebny serwer do SP ? : /
The Nemezis

Spróbuj w trybie offline lub odłącz na chwilę neta i spróbuj włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:18, Crew 900 napisał:

No ale jak to , kurde włącza grę i potrzebny serwer do SP ? : /
The Nemezis

Spróbuj w trybie offline lub odłącz na chwilę neta i spróbuj włączyć


Ale ja chce osiągnięcia więc to nie przejdzie, a tak na serio to chce na multi tylko wcześniej taki przykład podałem. Ale mógłbym w singla dorobić to ostatnie co mi brakuje.

Jakieś uaktualnienie weszło, ale tak jak w tej reklamie banku: stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:16, Konował napisał:

> A to już nie wina Valve
Wina Valve bo wymyślili tego szita :]

szita? Steam jest świetny. Uwielbiam go. Własny profil, gry bez CD, Achievementy. Miodzio.

Crew 900, to nie miejsce na ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:46, Crew 900 napisał:

To nie jest ogłoszenie tylko propozycja

Jak bym napisał, że sprzedaje coś tam za 20zł, to też mógłbym pleść, że to propozycja i co z tego? Jak zwał, tak zwał, to nie miejsce na ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

szita? Steam jest świetny. Uwielbiam go. Własny profil, gry bez CD, Achievementy. Miodzio.



Ja po przygodzie z E:TW mam ochotę wywalić monitor za okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

szita? Steam jest świetny. Uwielbiam go. Własny profil, gry bez CD, Achievementy. Miodzio.

To że masa graczy nie może włączyć swoją grę przez ten program też jest miodzio?

Nvm, eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:53, Konował napisał:


> szita? Steam jest świetny. Uwielbiam go. Własny profil, gry bez CD, Achievementy.
Miodzio.
To że masa graczy nie może włączyć swoją grę przez ten program też jest miodzio?

Nvm, eot.

Ja nigdy nie miałem żadnych problemów ze steamem. Zawsze ściąga mi się z szybkością 1,1 mb na sekundę, wszystko ładnie działa, żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:47, Vaako1902 napisał:

>
> > szita? Steam jest świetny. Uwielbiam go. Własny profil, gry bez CD, Achievementy.

> Miodzio.
> To że masa graczy nie może włączyć swoją grę przez ten program też jest miodzio?

>
> Nvm, eot.
Ja nigdy nie miałem żadnych problemów ze steamem. Zawsze ściąga mi się z szybkością 1,1
mb na sekundę, wszystko ładnie działa, żadnych problemów.

No to dziecko szczęścia jesteś, bo ja po przygodach z Empire TW poważnie zastanawiam się, czy gier zintegrowanych ze Steamem nie zacząć piracić. To jest chore, żeby uczciwi gracze mieli trudniej niż piraci. Co to za pomysły, żeby do SP konieczne było połączenie z netem, żeby program zmuszał nas do ściągnięcia patcha, bo inaczej nie uruchomi gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, każda gra do kupienia na Steamie po 50 eurosów, do tego okradanie europeczyjków gdyż takie Hamerykańce mają gry w dolarach, ostatnio wieczne problemy począwszy od DoWII kończąc teraz na ETW no po prostu cuda internetowe, jedno wielkie szambo zrobiło się ze steama i tyle... chcesz masę acziwmentów to kup sobie konsolę PC-towcom jakoś na tym nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom to bezczelne co zrobili z tymi cenami w Europie .
Wyliczyłem , że jakby ktoś kupował u nich poprze steam w euro to daje im aż 120% zysku , czyli tak jakbyśmy kupili dwie takie same gry i jakąś tańszą :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:37, Malcollm napisał:

Aha, każda gra do kupienia na Steamie po 50 eurosów, do tego okradanie europeczyjków
gdyż takie Hamerykańce mają gry w dolarach,


Przyznaję, zakupy w sklepie Steam stały się z dnia na dzień nieopłacalne.

Dnia 11.03.2009 o 17:37, Malcollm napisał:

ostatnio wieczne problemy począwszy od DoWII
kończąc teraz na ETW no po prostu cuda internetowe, jedno wielkie szambo zrobiło się
ze steama i tyle...


DoW II kupiłem tydzień temu, instalacja przebiegła bez problemów. Łaskawie nie szerz defetyzmu na tyłach.
Problemy występują zawsze w momencie premiery co głośniejszych tytułów, co rzeczywiście nie powinno mieć miejsca - wystarczy odczekać z tydzień lub dwa, czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... znam kilka osób, które grają w gry oparte na platformie Steam i żadna z nich nie miała problemu innego, niż zwykłe błędy wynikające z niechlujstwa twórców gry. Ja również nigdy nie miałem problemów w stylu "niski transfer, zawieszanie się itp.". Jak na mój gust, to niektórzy nie potrafią tego dobrze obsługiwać. Do działania nie jest wymagane stałe połączenie z internetem. Można grać w trybie offline.

Zgadzam się co do polityki cenowej prowadzonej przez Valve. Przeliczenie cen z dolarów na euro w systemie 1:1 jest jedną wielką pomyłką. To jest rozbój w biały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:37, Malcollm napisał:

Aha, każda gra do kupienia na Steamie po 50 eurosów, do tego okradanie europeczyjków
gdyż takie Hamerykańce mają gry w dolarach, ostatnio wieczne problemy począwszy od DoWII
kończąc teraz na ETW no po prostu cuda internetowe, jedno wielkie szambo zrobiło się
ze steama i tyle... chcesz masę acziwmentów to kup sobie konsolę PC-towcom jakoś na tym
nie zależy

Czemu mówisz za wszystkich?
Mi zależy. Wejdź sobie na forum Steama i też zobaczysz, że wielu zależy, więc mów za siebie.

Co do cen, to chyba się troszke zmieniło, choć i tak jest to słaby biznes. Np gra Monster Trucks Nitro w dolarach kosztuje 9,99, a w euro 8,99.

Jeszcze jakiś czas temu, gdy dolar był lekko powyżej dwóch złotych, na Steamie można było dobrze wydać pieniądze, a teraz nie dość, że zmienili na euro, to jeszcze kursy się zepsuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się