ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Batman ma DLC dostępne tylko w rejonie Ameryki Północnej. Reszta świata ma właśnie region locked (na forum głos z Brazylii, Portugalii czy z Rosji jest w tej sprawie).

Możliwe, że były problemy z kluczami i zdecydowali się usługę wyłączyć, albo Microsoft chce nas zmusić do kupowania DLC za pośrednictwem Games For Windows Marketplace.

Hartus, steamowy Batman poza aczikami na Steamie, odpala też GFWL i tam też ładuje acziki.

@Down

Feallan, jeśli to prawda, to... szkoda słów na postępowanie Microsoftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:42, dark_master napisał:

pięc razy bym się zastanowił - wchodzę do sklepu, chcę zobaczyć DLC czy staniały, a tu
nic. Włażę w whishlistę gdzie miałem Harley Quinn Revenge, klikam, a tam radosny komunikat
''produkt niedostępny w twoim regionie''. all hail cenega.. again?


DLC do Arkham City całkowicie wycofano ze Steama (nie tylko w Polsce). Nie wiem, dlaczego. Można to teraz kupić tylko w tym Microsoftowym sklepie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:49, kaczek93 napisał:

I to są te niesamowite promocje?
Przecież większość przecenionych gier można kupić taniej w wersji pudełkowej.

Taki dzień, mało produktów za 2,49 euro, które dominały poprzednie wyprzedaże. Ale dzisiaj pierwszy z 11 dni wyprzedaży, poza tym co 8 godzin nowa gra z Wyboru Społeczności i co kilka godzin Flash Deale. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:49, kaczek93 napisał:

Przecież większość przecenionych gier można kupić taniej w wersji pudełkowej.

Nie wszyscy lubią pudełka.


A tak w ogóle to jestem trochę rozczarowany brakiem jakiejkolwiek promocji na KoA - co znaczy że nie dostanę tanich dlc. : /

Edit: Syberia Bundle za 3,74. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pierwsza wyprzedaż, którą na bieżąco obserwuje dlatego mam pytanie. Co będzie się działo w następnych dniach? Tytuły, które są teraz przecenione będą jeszcze bardziej przecenione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:49, Feallan napisał:

DLC do Arkham City całkowicie wycofano ze Steama (nie tylko w Polsce). Nie wiem, dlaczego.
Można to teraz kupić tylko w tym Microsoftowym sklepie. :/

Ale nawet kupując na Steamie trzeba to było rejestrować i ściągać na GfWL, na platformie Valve nie dało się pobrać owego dlc, więc w sumie na jedno wychodzi. : /

Edit: Heroes of Might and Magic V z dodatkami też -75%. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc, dzisiaj kupione:

Serious Sam 3 BFE: 2.38E
Mafia II: 2.38E

Tak, kupiłem dwie kopie Serious Sama, i jedną tak jakby wymieniłem na Mafię II ( a chciałem 7.50 wydawać). Yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:57, kaczek93 napisał:

To pierwsza wyprzedaż, którą na bieżąco obserwuje dlatego mam pytanie. Co będzie się
działo w następnych dniach? Tytuły, które są teraz przecenione będą jeszcze bardziej
przecenione?

Na głównej masz "Today''s Deals". Te tytuły już są przecenione do oporu, bardziej nie będą. Dealsy zmieniają się codziennie o 19:00. Dodatkowo zdecydowana większość gier jest przeceniona mniej, ale jeśli możesz, wstrzymaj się z kupowaniem gry, jeżeli nie było jej w Daily Deals, bo bardzo prawdopodobne, że się tam znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie moim łupem padło DLC do Swords & Soldiers HD za całe 0,49€ (i rzutem na taśmę You Monster do Defense Grid za 1,12€) i chyba na tym będzie koniec. Insanely Twisted Shadow Planet jest przeceniony o 40%, co nie wróży, że będzie -75%, Rayman Origins może bym wziął, jakby był <= 5€ (nierealne). O, i ewentualnie Shanka 2 (ale się boję, że w jakimś fajnym bundlu wyląduje). Ale tylko -75% wchodzi w grę. Zresztą i tak chomikuję kaskę na OMD!2 :D.

Jak wywalić filmik z profilu? Odłączyłem konto YT od Steam, wszedłem w Profil -> Filmy, wybrałem film i kliknąłem "usuń". To teoretycznie powinno wystarczyć, ale filmik znika tylko na jakiś czas, po kilkunastu minutach jest z powrotem tam gdzie był :/. Oszaleć można :/.
Druga rzecz - żeby odłączyć konto na FB, to wystarczy je usunąć z profilu na Steam? Nic już na FB nie trzeba klikać?
BTW, takie wyprzedaże to chyba teraz to będą służyły głównie uzupełnianiu o DLC gier pokupionych na różnych bundle''ach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:04, kaczek93 napisał:

> Serious Sam 3 BFE: 2.38E
Miałeś jakąś zniżkę że tak tanio?

Na Raptr kiedyś dawali 75% zniżki, która łączy się z przeceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:10, Pampereczek napisał:

> > Serious Sam 3 BFE: 2.38E
> Miałeś jakąś zniżkę że tak tanio?
>
Nie kiedyś dawali tylko dalej dają. raptr.com

Za co się dostaje tą zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się