ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Czyli krótko mówiąc, każda gra, która jest przeceniona ale nie ma jej w Daily Deal może tam trafić i być jeszcze bardziej przeceniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:14, kaczek93 napisał:

Za co się dostaje tą zniżkę?

Chyba za samą rejestrację i przypisanie tam swego konta steam, nic więcej nie musiałem robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:19, Pampereczek napisał:

> Za co się dostaje tą zniżkę?
Chyba za samą rejestrację i przypisanie tam swego konta steam, nic więcej nie musiałem
robić.

Nie. Trzeba jeszcze wbić jedno z osiągnięć w wymienionych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Przytrafiła mi się w sumie zabawna (bo 2,50 ojro to nie majątek) sprawa. Otóż byłem w trakcie kupowania, gdy serwery Valve wyzionęły ducha, w związku z czym otrzymałem od PayPala potwierdzenie płatności na rzecz Steam Games, ale samej gry ani potwierdzenia zakupu ze strony sklepu już nie. ;p

Myślicie że Steam po jakimś czasie dojdzie do tego i problem sam się rozwiąże, czy trzeba pisać do supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisz do nich od razu. Jeżeli samo się doda, to będzie po kłopocie. Co jak nie? Dlatego lepiej zawczasu napisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 23:44, Kraju napisał:

Najlepiej napisz do nich od razu. Jeżeli samo się doda, to będzie po kłopocie. Co jak
nie? Dlatego lepiej zawczasu napisać. ;)

Jednak nie było potrzeby, właśnie przyszedł mail z potwierdzeniem i gra jest już w bibliotece. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:49, Feallan napisał:

DLC do Arkham City całkowicie wycofano ze Steama (nie tylko w Polsce). Nie wiem, dlaczego.
Można to teraz kupić tylko w tym Microsoftowym sklepie. :/

Mieszkam w UK i mam dostęp do wszystkich DLC do Batmana, włącznie z Harley. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście Letnią promocję ? Masakra. Wszystko prawie za darmo :D Deus EX nowy za 5 ojro :D Dodatek do Isaaca za 4 zł haha biorę od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym narzekał, bo zdaje sobie sprawę, że nie ma obowiązku, by na steamie były jakiekolwiek promocje i oczywiście cieszę się, że w końcu dostaliśmy upragnioną wakacyjną wyprzedaż, ale czy ktoś jeszcze odnosi wrażenie, że ta nie ma nawet startu do grudniowej?

Portal Franchise - o ile ktoś nie ma - i Terraria - o ile kogoś interesuje - faktycznie są w niesamowitych cenach. Reszta - tak sobie. Czekam na kolejne dni. Mam nadzieję, że Gacek wygra ankietę (niecałe 10 minut) i wystąpi w kolejnym flash dealu, ale z drugiej strony, 10 dolarów w kategorii pocisku cenowego też bym nie rozpatrywał...

Myślicie, że Lefciak 2 będzie jeszcze taniej? Podejrzewam, że jest spora szansa na wrzucenie L4D Franchise jako daily deal, skoro dzisiaj triumfy świeci Portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma porównani. Zimowa promocja z 2011 roku przebija wszystko. Była najlepsza. Z tymi aczivkami i zbieraniem ich. To było coś. Lecz nie ma co skreślać obecnej promocji. To dopiero pierwszy dzień, wszystko się może jeszcze zdarzyć, ale cieszy to że są nowe rzeczy jak czasowe promocje. Do tego odznaki, które nie wiadomo czy coś one nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:23, paraGaladh napisał:

Myślicie, że Lefciak 2 będzie jeszcze taniej? Podejrzewam, że jest spora szansa na wrzucenie
L4D Franchise jako daily deal, skoro dzisiaj triumfy świeci Portal.


Moim zdaniem tak na 80%

Święci pozamiatali, ciekawe czy promocja obejmie dodatki.

@up
Z tego co na forum steama można się dowiedzieć odznaki zostaną na stałe, lecz będą tylko w formie reprezentacyjnej, typowy chwyt na maniaków aczików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w głosowaniu wygrało Saints Row: The Third. 20€ za tę grę, nie warto według mnie, skoro pudełkowa wersja jest taniej i bez wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:36, Harrolfo napisał:

I w głosowaniu wygrało Saints Row: The Third. 20€ za tę grę, nie warto według mnie,
skoro pudełkowa wersja jest taniej i bez wyprzedaży.

Nah, jeszcze nie zaktualizowali, przy cenie nadal widnieje -33%, po obniżce około 9 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:46, Harrolfo napisał:

A więc (zaokrąglając) 30€ * 0,66 = 20€. Wszystko się, niestety, zgadza.

Więc pewnie trzeba poczekać, aż ustawią te 7,50 ojro.

BTW Ciekawe czy przegrani jeszcze kiedyś trafią pod głosowanie, czy to już definitywny koniec szans na wiekszą obnizkę dla tych tytułów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się