ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

No, w sumie ja mógłbym :). Tylko odezwij się albo teraz, w ciągu najbliższych 10 minut, albo dopiero jutro po 12-tej. Link do mojego profilu Steam na gramsajcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o 2 zł bo kurs euro podrożał i brakuje mi 50 centów na zakup gry a jutro zmieni się promocja na steam
Wysyłać kod email songo53@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 16:56, Blackhand napisał:

No, w sumie ja mógłbym :).


No to chyba musztarda po obiedzie, bo dopiero na gram zajrzałem. A do jutra będzie już po promocji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o resztkę 2 zł bo kurs euro podrożał i brakuje mi 50 centów na zakup gry a jutro zmieni się promocja na steam
Wysyłać kod email songo53@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 17:38, Alex99zg napisał:

Bardzo proszę o resztkę 2 zł bo kurs euro podrożał


1) Czy dobrze rozumiem, że liczysz na to, że ktoś dorzuci Ci się do gry?
2) Po co piszesz dwa razy to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ NUMBER TRZY

Tropico 4 - 5,24€
Two Worlds II - 6,24€
Borderlands - 4,99€
Dirt Showdown - 19,99€
Frozen Synapse - 2,29€
Indie Bundle III - 6,99€
Orcs Must Die - 2,74€
Dead Island - 10,19€
+ coś niedostępne w regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:06, Dared00 napisał:

+ coś niedostępne w regionie

Skyrim trololo. A potem jest wielkie zdziwienie Cenegi, że są nazywani Cenędzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby z tego indie bundla dawali dodatkowe kopie jako gifty, to bym się skusił. A tak to... meh.

Poza tym nic ciekawego. Jak ktoś chciał to już kupił większość tytułów, a nowsze (Dirt/DA) nadal dla mnie za drogie, aby się skusić. No nic, może następne flashe / jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale za kupienie jednej gry dostajesz ekstra kopie za darmo wiec zawsze mozna sie z kims dogadac i Ci wychodzi po 2,25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja o dziwo nie na temat wyprzedaży - chociaż kupiłem sobie Portala 2 i L4D 2. ;) Mam pytanie na temat łączenia/logowania się do steama przez PSN. Co do daje do steama, bo chyba nie łapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja na Skyrima jest taka, że nie jest żadna. Kosztuje on €24,82, więc po przeliczeniu na złotówki wychodzi cena jaka normalnie panuje w Polsce za tę grę. MOŻE na zachodzie -50% coś znaczy, ale w naszym kraju to praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:29, Pablovy napisał:

A ja o dziwo nie na temat wyprzedaży - chociaż kupiłem sobie Portala 2 i L4D 2. ;) Mam
pytanie na temat łączenia/logowania się do steama przez PSN. Co do daje do steama, bo
chyba nie łapię?

Możesz grać w Portala 2 w co-op z osobą z PS3. Chyba na tą okazję powstał ten steam na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:42, kaczek93 napisał:

> A ja o dziwo nie na temat wyprzedaży - chociaż kupiłem sobie Portala 2 i L4D 2.
;) Mam
> pytanie na temat łączenia/logowania się do steama przez PSN. Co do daje do steama,
bo
> chyba nie łapię?
Możesz grać w Portala 2 w co-op z osobą z PS3. Chyba na tą okazję powstał ten steam na
ps3.


Wow, to szał jak cholera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2012 o 19:21, Saref napisał:


niestety, to też poprawili i wychodzi 3.5 ojro za sztukę. Niby i tak jest tanio i niby i tak miałem kupić, no ale jednak ta ''podwyżka'' trochę zabolała, bo z niecałych 8 zł za sztukę przy dwupaku zrobiło się dobre 14 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi tam dzisiaj gry z promocji bardzo przypasowaly :) tropico 4 oraz dead island dolaczyly do kolekcji gier na steam, no i jeszcze dokupiłem plant vs zombies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi niezbyt. Dead Island i Skyrima już posiadam. Ale może to i dobrze, bo kasa ucieka błyskawicznie. Dzisiaj troszkę zaoszczędzę, chyba, że wyskoczą z jakimś fajnym Flash Dealem.
Póki co jedynie KotOR leci do koszyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wymieniłem się z kolesiem... klucze z tf2 na gry, to mogą mi w jakiś sposób usunąć te gry z konta?
Bo przy niektórych grach pisze:
Tom Clancy Pack Prezent/klucz tymczasowy
Prezent/klucz tymczasowy Prezent/klucz tymczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się