ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2012 o 21:29, luzac napisał:

Nie bój żaby, tak po prostu Steam rejestruje gifty w transakcjach. Gry są twoje na zawsze.

Dzięki, uspokoiłeś mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 21:47, bujakasza88 napisał:

> Nie bój żaby, tak po prostu Steam rejestruje gifty w transakcjach. Gry są twoje
na zawsze.
Dzięki, uspokoiłeś mnie. :D

Powiem więcej, nawet gdyby gift został cofnięty, bo np. został kupiony skradzioną kartą, to Valve na 99% zwróci ci klucze, którymi zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, potrzebuję 2 chętnych na Four-Pack Dead Island. Cena jednostkowa to 10,19 euro(ok. 42zl) a w czteropaku 7.5(30zł). Gra świetna, a i zgrać się będzie można. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 22:43, Kirabaxior napisał:

Ludzie, potrzebuję 2 chętnych na Four-Pack Dead Island. Cena jednostkowa
to 10,19 euro(ok. 42zl) a w czteropaku 7.5(30zł). Gra świetna, a i zgrać się będzie można.
Ktoś chętny?

Ja tam wolę poczekać na edycje GOTY :) ma podobno wyjść niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj kupowałem na Steamie 2 gry przez PaySafeCard. Wyszło ok. 8,75 eur, czyli według kursu PSC ok 35,50. Łączyłem 2 kody po 20zł i wszystko przebiegło bez problemów, zakup udany i gry aktywne na koncie. Postatowiłem chwilę później sprawdzić stan kont kuponów, żeby wiedzieć na którym ile zostało, może przydadzą się kiedyś. Więc na jednym z nich jest 0zł, czyli ściągnęło wszystko prawidłowo. Na drugim zostały jednak tylko 2zł, a powinno ok 4,50, czyli wcięło 2,50zł.

To jakiś błąd? Po czyjej mógł być stronie i czy da się coś z tym zrobić? Te dwa złocisze mnie w tej chwili i tak już za bardzo nie interesują, ale wolę, żeby coś takiego nie trafiło się w przyszłości, szczególnie gdyby była to większa kwota.

Z góry thz za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Isaaca i All Zombies Must Die Bundle. Co ciekawe, w wypadku tej drugiej produkcji, paczka składająca się z gry, DLC, soundtracku, drugiej gry i drugiego soundtracku kosztuje dokładnie tyle samo co jedna kopia gry :)

Niestety, z innymi zakupami muszę poczekać do poniedziałku. Pójdę do banku, wpłacę pieniądze na konto i dopiero zacznie się zakupowa mania! :D

P.S.
Zrobili nas w ciula - głosowanie na nową przecenę wygrało Left for Dead 2, a pokazane jest "The comminity''s choice: Left 4 Dead". Nie wiem czy to przez nawałnicę graczy, czy mały myk marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 09:41, SiDi napisał:

Czy w nocy była jakaś zniżka na Civ5?


Przecież jest teraz jako flash sale...

A tak z ciekawości, ktoś wie, co to za gra jest na flash sale poza Painkillerem, Civ4 i Theatre of War, która jest "niedostępna w moim regionie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 10:09, Kadaj napisał:

> A tak z ciekawości, ktoś wie, co to za gra jest na flash sale poza Painkillerem,
Civ4
> i Theatre of War, która jest "niedostępna w moim regionie"?

Batman Franchise: AA, AC, Gotham City Impostors i w cholerę dlc.
http://store.steampowered.com/sub/15401/


To ciekawe, biorąc pod uwagę, że wszystkie elementy składowe są dostępne... A to Impostors opłaca się brać osobno?

Dnia 15.07.2012 o 10:09, Kadaj napisał:

Yyy mea culpa. Chodziło mi o Wiedźmina 2, ponieważ kilku moich znajomych go kupiło.


Tak, była promocja, tylko nie pamiętam, jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 10:11, Amdor6 napisał:

To ciekawe, biorąc pod uwagę, że wszystkie elementy składowe są dostępne...

DLC Harley Quinn''s Revenge nie jest u nas dostępny.

Dnia 15.07.2012 o 10:11, Amdor6 napisał:

Tak, była promocja, tylko nie pamiętam, jaka.

Na W2 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się