ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2012 o 18:46, kaczek93 napisał:

A ja wczoraj wygrałem dwa kody z tej loterii summerseal i nie dostałem do tej pory. Wątpię
czy jeszcze dostanę.


Tak samo mam. Wygrałem 3 kody w sumie, dostałem jeden. Coś średnio im ten jednoręki bandyta działa jak widać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja łącznie wygrałem 6 rzeczy. Z tego jednego mi nie przysłało. Raczej już nie wyśle. Serwery widocznie były zapchane i wygrana przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:38, vegost napisał:

Nie wszystkie gry są dostępna dla Polski.. np nie widzę nigdzie RAGE ;/

Bo jest objęty blokadą, tak samo jak Skyrim/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:40, Henrar napisał:

> Nie wszystkie gry są dostępna dla Polski.. np nie widzę nigdzie RAGE ;/
Bo jest objęty blokadą, tak samo jak Skyrim/


Nom własnie widzę niestety.. Myślałem, że się szarpnę i kupię taniej niż w pudełku nas za 60 zł :P W ogóle jaki zonk 1,99 Ojro za Wieśka 1. Koło 8 zł a u nas za 59 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Fallout: NV możecie sobie klikać do usranej śmierci i nie wyjdziecie poza sklep. Musiscie najpierw w wyszukiwarce wpisać np. "fallout" kliknąć lupkę po prawej i dopiero z listy wybrać grę. Inaczej nie da rady. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio zapytam, ale jak działa Steam?

Ściągam aplikację, zakładam konto i kupuję grę, ale co dalej? Muszę przed każdą sesją logować się, być on-line cały czas?
Nigdy nie korzystałem, dlatego pytam, bo widzę, że mają ciekawe ceny na niektóre gry.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:05, maniekk napisał:

Ściągam aplikację, zakładam konto i kupuję grę, ale co dalej? Muszę przed każdą sesją
logować się, być on-line cały czas?
Nigdy nie korzystałem, dlatego pytam, bo widzę, że mają ciekawe ceny na niektóre gry.


Instalujesz steama, zakładasz konto i to wszystko. Po zakupie gry, sama się ściąga z serwerów valve i to wszystko. Musisz być caly czas on-line, żeby grać bo każda gra odpala najpierw steama, żeby się uruchomiła :) Potem niby można wejść w tryb off-line, ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Lepiej być on-line bo wtedy acziki wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:09, vegost napisał:

Instalujesz steama, zakładasz konto i to wszystko. Po zakupie gry, sama się ściąga z
serwerów valve i to wszystko. Musisz być caly czas on-line, żeby grać bo każda gra odpala
najpierw steama, żeby się uruchomiła :) Potem niby można wejść w tryb off-line, ale nie
wiem na jakiej zasadzie to działa. Lepiej być on-line bo wtedy acziki wchodzą.


Właśnie chodzi mi o ten tryb off-line, a acziki ;) mnie nie interesują.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:12, maniekk napisał:

Właśnie chodzi mi o ten tryb off-line, a acziki ;) mnie nie interesują.:D


Możesz od razu startować w trybie offline i grać w każdą grę, która jest ''luźno'' związana ze steamem. (Produkty innych firm niż Valve, nie korzystające ze Steamworks. Choć nie które takie gry również da się odpalić.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:12, maniekk napisał:

Właśnie chodzi mi o ten tryb off-line, a acziki ;) mnie nie interesują.:D


To małe info ze strony Steama: Tryb offline jest przydatny, gdy masz zamiar odłączyć swój laptop lub jeśli istnieje konieczność przerwania połączenia z internetem. W tym trybie niedostępnych jest wiele funkcji, np, Znajomi lub Przeglądarka serwerów. Tylko w pełni zaktualizowane gry są dostępne. Więc jeśli masz najnowszego patcha w grach to będzie można grać bez internetu w trybie offline. Wtedy odpala się tylko steam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:19, vegost napisał:

To małe info ze strony Steama: Tryb offline jest przydatny, gdy masz zamiar odłączyć
swój laptop lub jeśli istnieje konieczność przerwania połączenia z internetem. W tym
trybie niedostępnych jest wiele funkcji, np, Znajomi lub Przeglądarka serwerów. Tylko
w pełni zaktualizowane gry są dostępne. Więc jeśli masz najnowszego patcha w grach to
będzie można grać bez internetu w trybie offline. Wtedy odpala się tylko steam i tyle.


I o to mi chodziło:) ostatnie pytanie: Co jaki czas muszę być on-line, żeby wszystko działało jak trzeba? W sensie, żeby mi się gry włączały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:22, maniekk napisał:

I o to mi chodziło:) ostatnie pytanie: Co jaki czas muszę być on-line, żeby wszystko
działało jak trzeba? W sensie, żeby mi się gry włączały?


Z tego co piszę do czasu kiedy nie wyjdzie nowa łatka do niej bodajże. Ale jeśli jesteś ciągle offline to jak steam szuka czy dana gra jest aktualna ? To musi chyba w dalszym ciągu działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2012 o 20:29, vegost napisał:

Z tego co piszę do czasu kiedy nie wyjdzie nowa łatka do niej bodajże. Ale jeśli jesteś
ciągle offline to jak steam szuka czy dana gra jest aktualna ? To musi chyba w dalszym
ciągu działać.


Chyba się nie zrozumieliśmy, chodzi mi o to czy musi podłączać się przynajmniej raz na tydzień bo się nie uruchomi, nieważne czy jest aktualizacja do gry czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:36, maniekk napisał:

Chyba się nie zrozumieliśmy, chodzi mi o to czy musi podłączać się przynajmniej raz na
tydzień bo się nie uruchomi, nieważne czy jest aktualizacja do gry czy nie.


Dobrze się zrozumieliśmy. Nie ma chyba limitu czasu do kiedy grać można w trybie offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się