ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2012 o 22:03, 4YoU napisał:

Co jest lepsze do co-op''a: Magicka czy Dungeon Defenders?

Ghost Recon Future Soldier :D A tak na poważnie to obie są dobre. ;*


EDIT@
Wiecie może czy Dead Island w wersji GOTY wyjdzie na steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:03, 4YoU napisał:

Co jest lepsze do co-op''a: Magicka czy Dungeon Defenders?


Magicka:
- lepsza na 2 osoby, jak do gry wejdzie więcej, chaos jest ogromny
- u mnie 27h gry - jedno normalne przejście gry, Vietnamu i The Stars are Left (w najnowsze DLC nie grałem) i drugie przejście gry z achievementami

Dungeon Defenders:
- jeśli chcesz grać dłużej i mieć porządne postacie, musisz niestety kupić przynajmniej Lost Eternia Shards Complete DLC (to co teraz za 3€ jest), najlepiej też postacie Barbarzyńcy, Series EV i Summonera, żeby było ciekawiej. W podstawową wersję też gra się fajnie ze znajomymi, ale po przejściu kampanii na Insane po prostu nie ma już co robić.
- teoretycznie najlepsze na 4 osoby - każdy gra inną postacią - ale trzeba mieć ogarniętych znajomych, bo z randomami to zazwyczaj wygląda tak, że dostaje się kicka za zbyt słabą postać
- grałem 90h, ale przez te DLC i zbyt duży grind na najwyższym poziomie trudności mi się znudziło :)

Warto mieć obie, bo są w dobrych cenach. :) DD ujdzie kupione w zwykłej wersji, jeśli nie planujesz grać w to długo, tylko od czasu do czasu, ale Magickę warto brać w wersji ze wszystkimi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłby ktoś na tyle uprzejmy, aby kupić mi Magicka Collection jako gift na steamie (po aktualnej, przecenionej cenie)? Moja karta odmawia posłuszeństwa, a dość mocno by mi na tym zależało. Gwarantuję, że pieniądze wyślę najpóźniej w poniedziałek.

Kontakt:
mail: renzovpl@gmail.com
gg: 11337060
steam: renzov_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klikajac na ikone steama zeby go wlaczyc wyskakuje informacja: Steam.exe (main exception): CMultiFieldBlod(pSerialized): Partial field header at end of record

i nie idzie go uruchomic

pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 14:12, Malevyn napisał:

klikajac na ikone steama zeby go wlaczyc wyskakuje informacja: Steam.exe (main exception):
CMultiFieldBlod(pSerialized): Partial field header at end of record

i nie idzie go uruchomic

pomoc ?


W twoim katalogu Steam usuń plik: ClientRegistry.blob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 14:12, Malevyn napisał:

klikajac na ikone steama zeby go wlaczyc wyskakuje informacja: Steam.exe (main exception):
CMultiFieldBlod(pSerialized): Partial field header at end of record

i nie idzie go uruchomic

pomoc ?

Z katalogu Steam usuń plik ClientRegistry.blob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zbanowany na steamgifts.com, przyczyna została podana jako "you were banned for having an alt account". Co to może oznaczać ? Dodam że nie mam innego konta, byłem tam dosłownie parę godzin i już ban. Pisałem do supportu, ale nie raczyli mi odpowiedzieć za co dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 14:53, spider01 napisał:

Zostałem zbanowany na steamgifts.com, przyczyna została podana jako "you were banned
for having an alt account"
. Co to może oznaczać ? Dodam że nie mam innego konta,
byłem tam dosłownie parę godzin i już ban. Pisałem do supportu, ale nie raczyli mi odpowiedzieć
za co dokładnie.

To znaczy, że ich automat wykrył drugie konto z twojego adresu IP, ewentualnie konto, które miało ponadprzeciętną ilość transakcji z twoim kontem etc. etc. Jeśli faktycznie nie masz i nie miałeś nigdy drugiego konta, a support cię olał to niestety, ale dużo się zrobić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 15:38, Paweuu napisał:

dodałem cię na steam - myślę ze jakos się dogadamy

Nie dostałem zaproszenia. Nie pierwszy raz zresztą...
Może podaj mi swój nick, albo napisz do mnie innym środkiem komunikacji.

I dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, przez te Flash Deals i głosowania oglądam dzisiejsze nowe oferty z poczuciem "ale to już było" i nie sądzę, aby jutro trafiło się coś ekstra. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 19:22, deusER4 napisał:

Doczekałem się:
ARMA II: Combined Operations -40% !!!
:D

Jakoś się tą obniżką nie postarali, jak na taką starą gre to cena jest przeogromna. Już nowsze tytuły można kupić za znacznie mniej.
Nie widze sensu w kupowaniu gry dla jednego moda (to już lepiej twórców moda wesprzeć a nie leniwego twórce gry).

Podsumowując wyprzedaż:
Niektóre promocje może ciekawe ale ogólnie zawiodłem się na steamie ;/ żadnych akcji ze zbieraniem achivmentow etc. a to właśnie, przynajmniej mi, sprawiało największą przyjemnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się