ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Chcesz, narzekaj. Ja i wielu, którym steam poszedł w tym przypadku na rękę, nie ma powodu. Popularność tej gry to nie tylko DayZ, chciałbym zauważyć. W dodatku ARMA II:CO sprzedawała się świetnie i bez promocji. Ciesz się tym co masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Payday: The Heist normalnie kosztuje 11 euro. Po obniżce 75 % kosztuje 4,74 euro. Tylko jak to zostało obliczone? 75 % z 11 to 8,25, więc powinno być 2,75. Ktoś się tu nie postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 10:59, Mercuror napisał:

Ok. 65 zł, kurs euro jest w miarę stabilny, wahając się od 4,25 do 4,30 za jedną złotówkę.


Ja polecam przez kantor kupować. Jakiś internetowy. Aktualnie większość ma kurs ~4.1781.

@DesMonD__PL
Jaką niby większą stawkę? Że niby steam/paypal żąda sobie za 1 euro 5 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 11:47, Mercuror napisał:

Przecież dla 4,99 euro różnica między kursem 4,17 a 4,30 to 65 groszy. Nie wiem czy opłaca
się dla czegoś takiego kombinować.


Zapewne, ale dla wielu osób steam sale nie skończyło się tylko na wydaniu 4,99 euro. I nie wiem dlaczego nazywać to kombinowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 14:43, necron1501 napisał:

Dziś jest 22 lipca. Czyli dziś będzie ostatnia przecena składająca się z bestsell z całej
wakacyjnej przeceny?

Niekoniecznie. Za powtórki robią głosowania i Flash Deals, poza tym na pewno będzie nowy indie pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 14:47, Kadaj napisał:

> Dziś jest 22 lipca. Czyli dziś będzie ostatnia przecena składająca się z bestsell
z całej
> wakacyjnej przeceny?
Niekoniecznie. Za powtórki robią głosowania i Flash Deals, poza tym na pewno będzie nowy
indie pack.


Hm no to pozostaje czekać do 19 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś już zaliczyło to osiągnięcie "zagłosuj każdego dnia"? Bo ja jestem pewien że głosowałem codziennie, a nie mam zaliczonego :/ tak to bym miał wszystko już zrobione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 17:44, Zimek1990 napisał:

Czy komuś już zaliczyło to osiągnięcie "zagłosuj każdego dnia"? Bo ja jestem pewien że
głosowałem codziennie, a nie mam zaliczonego :/ tak to bym miał wszystko już zrobione
:P

Jeszcze przecież nie było wszystkich dni wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 17:44, Zimek1990 napisał:

Czy komuś już zaliczyło to osiągnięcie "zagłosuj każdego dnia"? Bo ja jestem pewien że
głosowałem codziennie, a nie mam zaliczonego :/ tak to bym miał wszystko już zrobione
:P

Mi nie, ale może to dlatego, że ostatni dzień się jeszcze formalnie nie zaczął i aktualne głosowanie podpada pod 21 lipca (dzień 10)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indie packów jest 11, dzisiaj sprzedają 10. Wnioski wyciągnijcie sami, będzie jeszcze jeden dzień - ale tym razem z powtórkami deali, więc siłą rzeczy nie został ujęty jako kolejny dzień promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się