ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Gdzie tam. Jak wychodzą update''y, tak jak w tym wypadku wprowadzone zostały wszystkie kampanie z jedynki. No i wciąż warto, jedna z lepszych multiplayerówek, a DayZ to coś zupełnie innego i jednak dużo droższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że ArmA II:CO jest droższa? Nie porównywałem obu tytułów, ale skoro trzeba kilku słów, należy powiedzieć wprost; L4D2 jest mało rozbudowane, dobrze można się przy nim bawić, ale to po prostu gra sportowa, z góry określoną fabułą, DayZ natomiast jest pełnoprawnym symulatorem życia w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Wszyscy gracze mają jeden cel, przetrwać, a nie jak L4D, przejść etap karmiąc się tłustą statystyką. DayZ to nie zabawka w rękach dziecka, mod daje takiego kopa, że szkoda gadać, by to poczuć, po prostu trzeba zagrać. To jest tylko dobra rada. Róznica w cenie (pizza+frytki+napój) nie jest w tym przypadku istotna, dla gracza liczy się klimat, którego DayZ ma na potęgę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 22:05, Crew_900 napisał:

Jak na grę ktora ma od groma błędów i zero wsparcia technicznego cholernie nie warto
za taką cenę.

Mi to niedawno polecono jako najlepszą obecnie grę o zombie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 22:21, Kadaj napisał:

> Jak na grę ktora ma od groma błędów i zero wsparcia technicznego cholernie nie warto

> za taką cenę.
Mi to niedawno polecono jako najlepszą obecnie grę o zombie. ;p


Bo jest najlepszą grą o zombie ;p Zapłaciłbym za nią 2x tyle jakby to bylo możliwe. :D A że ma błędy? Która gra z sandboxem ich nie ma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2012 o 22:21, Kadaj napisał:

Mi to niedawno polecono jako najlepszą obecnie grę o zombie. ;p


Jeśli chcesz zombie i tanio, to polecam Killing Floor - przyciągnęło mnie nawet na dłużej niż Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 22:56, Outlander-pro napisał:

Jeśli chcesz zombie i tanio, to polecam Killing Floor - przyciągnęło mnie nawet na dłużej
niż Left 4 Dead.

A ma to w ogóle jakiegoś sensownego singla (innego niż nawalanka z botami w Left 4 Dead)?

Edit: 15 euro za samą podstawkę to wcale nie tak tanio w porównaniu z 20 za Dead Island GotY. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 23:21, Kadaj napisał:

A ma to w ogóle jakiegoś sensownego singla (innego niż nawalanka z botami w Left 4 Dead)?

Nie, ta gra to stricte co-op.

Dnia 25.07.2012 o 23:21, Kadaj napisał:

Edit: 15 euro za samą podstawkę to wcale nie tak tanio w porównaniu z 20 za Dead Island
GotY. ;p

Aha, ja to wyhaczyłem w jakiejś zteamowej promocji i dałem 9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 23:29, Outlander-pro napisał:

Nie, ta gra to stricte co-op.

Meh, to od razu odpada.

Dnia 25.07.2012 o 23:29, Outlander-pro napisał:

Aha, ja to wyhaczyłem w jakiejś zteamowej promocji i dałem 9 zł.

Uroki wyprzedaży. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 23:39, Outlander-pro napisał:

Eee, to jaki jest sens granie w L4D

Eee, żaden. I dlatego nie gram. ;p

Dnia 25.07.2012 o 23:39, Outlander-pro napisał:

czy DI solo? :)

Tu ponoć jest całkiem niezły singiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Zawsze pamiętałem, wczoraj mi tylko wyleciało z głowy, a nie chciałem przypadkiem usunąć złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie prosze was o pomoc bo mam pewien problem ze steam
ostatnio kolega mi kupil dungeon defenders na steam i nie moge zdobywać zadnych osiagniec nie wiem o co chodzi moze wy mi cos pomozecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz o co dokładnie chodzi. Masz na przykład zadanie "zabij pięciu wrogów" i robisz to, ale nie nalicza Ci achievmenta? No i wypadałoby jeszcze powiedzieć jak otrzymałeś grę. Kolega kupił przez Allegro czy Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem zadnego osiagniecia ani za ukonczenie samouczka ani za wbicie 10 lvl w postaci kolega kupil na wyprzedarzy steam jak byla znizka -75% i dal mi to jako steam gifta :) szukalem w google i wszedzie gdzie sie dalo ale nie znalazlem odpowiedzi nigdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 19:26, Ruilong napisał:

Ludzie prosze was o pomoc bo mam pewien problem ze steam
ostatnio kolega mi kupil dungeon defenders na steam i nie moge zdobywać zadnych osiagniec
nie wiem o co chodzi moze wy mi cos pomozecie ;(


Miałem tak że nie zaliczyło mi kilku aczików za Darksiders podejrzewam, że miałem wtedy problem z netem, lub przyczyną było to że wczesniej grałem w TF2 i on się nie chce ładnie zamykać. Spróbuj zrobić jakiego aczika jak odpalisz grę zaraz po restarcie kompa może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się