ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2012 o 17:04, Janek_Izdebski napisał:

> ijanek, i będzie coś z tego?
Postaram się dziś zalogować, jakby co podaj swój mail. Dzięki. :)

kamil19_arena@interia.pl

:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też po wczorajszej aktualizacji Steama wywaliło komunikat:
"Aby poprawnie uruchomić steam na tej wersji systemu windows, nalęzy zainstalować komponent usługi steam.Proces instalacji usługi wymaga posiadania uprawnień administratora."?

Gdy nacisnąłem zainstaluj i wpisałem hasło administratora to zwiesiło Steama i musiałem proces zabijać. Po ponownym uruchomieniu niby wszystko działa, ale się tak dla pewności zapytam:

Czy mogłem coś zepsuć, gdy zabiłem ten proces podczas tej instalacji :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 19:25, Hartus napisał:

Polish Bundle na Steamie. Tego jeszcze nie było. :)


Taaa, "Polish Zestaw" :D. BTW, na Daily Deal też polska gra - Earth 2160 :). Za 1,24 euro.

20121204193448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 19:40, Kadaj napisał:

Gry z takiego bundla dostaje się jako całość, czy można podzielić na gifty?

Dodają się jako całość. Wszystko co zawarte w zestawie automatycznie przypisuje się do biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni Steam nie uruchamia się jak zwykle w tle tylko na pulpicie a wczoraj trzeba było aktualizować większość gier, czy to normalne zjawisko?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:37, Marcin08 napisał:

Jak oceniacie opcję Big Picture? Bo mi się to niesamowicie spodobało, bardzo przyjemnie
porusza się po Steamie przy pomocy pada...


Przeglądanie stron uciążliwe. Odkąd pamiętam to zawsze używam AdBlocka i ciesze się, że nic poza tym co chcę widzieć, mi nie wyskoczy, a niestety w tej opcji nie ma możliwości korzystania z tego dodatku. Poza tym faktem to się fajnie to prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 14:39, lis_23 napisał:

Od dwóch dni Steam nie uruchamia się jak zwykle w tle tylko na pulpicie a wczoraj trzeba
było aktualizować większość gier, czy to normalne zjawisko?.

Mam podobnie kilka gier pobiera mi od nowa ponad 40gb danych razem, po jakimś błędzie w aplikacji steam.
No zaraz mnie coś trafi @$@#$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny przypadek. Od jakiegoś czasu wszystkie gry muszą coś tam pobrać na początku, ok. Ale gdy nagle mi się pokazuje, że Shogun 2 chce pobrać 12 GB to mnie krew zalała. Skąd się wzięło tyle danych? Odpalałem może z miesiąc temu, nie ma opcji żeby wyszło tyle patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 15:22, necron1501 napisał:

Mam dziwny przypadek. Od jakiegoś czasu wszystkie gry muszą coś tam pobrać na początku,
ok. Ale gdy nagle mi się pokazuje, że Shogun 2 chce pobrać 12 GB to mnie krew zalała.
Skąd się wzięło tyle danych? Odpalałem może z miesiąc temu, nie ma opcji żeby wyszło
tyle patchy.

Zmieniałeś w tym czasie język Steama? Bo w przypadku gdybyś na przykład zmienił z angielskiego na polski, to każda zainstalowana gra posiadająca spolszczenie będzie chciała pobrać się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 18:15, necron1501 napisał:

Nic z tych rzeczy, już od dawna mam ustawiony język na polski.

A gra w bibliotece wyświetla się jako zainstalowana i gotowa do gry? Niedawno miałem problem z Assassin''s Creed Revelations. Pomimo tego, że była zainstalowana i uaktualniona, Steam wyświetlał ją jako niezainstalowaną i chciał pobierać ponad 10 giga danych. Kliknąłem przycisk "zainstaluj", instalator przeskanował wszystkie pliki w kilka sekund i wszystko wróciło do normy. Może tak jest w twoim przypadku? W przeciwnym razie niestety Ci nie pomogę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z czymś takim, Że pobiera się mu patch, nagle prędkość pobierania maleje do 0 i tak stoi kilka min, potem znowu zaczyna się ściągać, znowu 0 i tak w kółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się