ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2012 o 19:45, vegost napisał:

Dziwne, że dali Scribblenauts Unlimited do promocji, skoro gra dopiero za dwa miesiące
będzie dostępna w Europie >.>


To jest promocja na pre-order...

Właśnie, szkoda że nie ma achievementów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:01, Arthas97 napisał:

To jest promocja na pre-order...

Promocja jest ogólna. Gra po prostu do Europy jeszcze nie trafiła oficjalnie, podczas gdy w US miała swoją premierę kilka tygodni temu. Jeszcze wczoraj nie dało się nawet podejrzeć strony produktu - dziś jest w formie pre-ordera.

Dnia 20.12.2012 o 20:01, Arthas97 napisał:

Właśnie, szkoda że nie ma achievementów...

Podziękować należy wszystkim polaczkom stosującym przekręty z nowymi kontami, co było jakże powszechne w zeszłym roku, także pośród tutejszych forumowiczów. Niektórzy mieli czelność się tym nawet chwalić, matoły. Dać palec, a wezmą całą rękę. No i macie - w tym roku żadnych zabaw, giftów i losowań nie uświadczymy. Niewykluczone, że już nigdy. I prawdę mówiąc się Valve nie dziwię. Szkoda tylko, że ci uczciwi na tym wtedy stracili (wyczerpane kupony pod koniec eventu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:12, SuavekS napisał:

> Właśnie, szkoda że nie ma achievementów...
Podziękować należy wszystkim polaczkom stosującym przekręty z nowymi kontami


Czytam i oczom nie wierzę. Myślisz, że tylko Polacy robili lewe konta? Uważasz, że tak wielu Polaków robiło po kilka kont? Nawet nie wiesz w jakim błędzie jesteś. Tak, to prawda. Polacy też oszukiwali, ale nie byli jedyni i do tego w przewadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:40, Kraju napisał:

Polacy też oszukiwali, ale nie byli jedyni i do tego w przewadze.


Myślę, że dużo osób oszukiwało, a szkoda, bo na poprzednią wyprzedaż zimową na Steamie się nie załapałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:49, Kraju napisał:

Na pewno bardzo dużo, ale nie sami Polacy.

Brawo kapitanie oczywisty.

Oczywiście, że nie sami, ale za przeproszeniem żal dupę ściskał nawet podczas czytania tego oto forum, gdzie co niektóre osoby otwarcie się chwaliły, jak to wykorzystywały masowo dziesiątki, jeśli nie setki kluczy jakiegoś Dark Messiah zdobytych od CDAction (czy jakoś tak, whatever) i inne takie furtki w postaci bundli za złotówkę itp. "Polaczek" to termin bardziej odnoszący się do mentalności tego typu osobników w naszej kulturze, a sprawdzając tutejsze forum, a także kilka innych było jawne, że przekrętów tego pokroju jest mnóstwo także wśród naszych rodaków.

Oczywiście, że nie tylko u nas takie przekręty przechodziły, ale stosując ten termin miałem na celu właśnie trafienie do tych osobników i pokazanie jak to się na dłuższą metę kończy. To jest, zakładając, że nie dostali w międzyczasie jakiegoś bana za szczeniactwo, czy coś. Sam zgłaszałem niektóre takie wypatrzone konta supportowi Steam, razem z alter-kontami. Nie wiem czy to coś dało, ale przynajmniej miałem poczucie dobrze spełnionego obowiązku - to jest, reakcji na jawne przekręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 21:36, Henrar napisał:

Taka ciekawostka - brak zbiorczej paczki Bethesdy u nas :D


Właśnie tak myślałem, że paczka, która jest niedostępna w naszym regionie to właśnie Bethesda...
Co jest w tej paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brink + DLC, Dishonored, Doom BFG Edition, New Vegas, Fallout 3 GOTY, wszystkie części Quake''a, RAGE, Oblivion GOTY, Skyrim, Morrowind GOTY. Brak DLC do F:NV i Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 21:50, Henrar napisał:

Brink + DLC, Dishonored, Doom BFG Edition, New Vegas, Fallout 3 GOTY, wszystkie części
Quake''a, RAGE, Oblivion GOTY, Skyrim, Morrowind GOTY. Brak DLC do F:NV i Skyrima.


Hmm Quake .. Ale czekaj.. Ostatnio widziałem Quake''a w sprzedaży na staemie ? Jak to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:25, Sigu napisał:

Wydaje mi się, że dostaniesz te gry jako prezenty.

Nie dostanie. Gry się nie dublują i przepadają, jeżeli już je posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:51, Hartus napisał:

> Wydaje mi się, że dostaniesz te gry jako prezenty.
Nie dostanie. Gry się nie dublują i przepadają, jeżeli już je posiadasz.


Otóż to. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące Steama. Mam już go zainstalowanego na stacjonarce, teraz bym chciał też zainstalować go na laptopie i grać w gry, które mam na swoim koncie. Nie będzie z tym problemu? Czy są jakieś w tej kwestii ograniczenia? Mogę mieć daną grę zainstalowaną w tym samym momencie na dwóch komputerach, czy tylko na jednym? :) Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:12, SuavekS napisał:

Podziękować należy wszystkim polaczkom...


Ale proszę nikogo nie obrażać, to słowo jak najbardziej jest obraźliwe.. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz, jednakże logowanie na innym komputerze często wymaga podanie kodu, który automatycznie jest wysyłany na email podany przy rejestracji. Nie ma problemu ze zmianą kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się