ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2012 o 19:38, badziu90 napisał:

Mi również zostały gifty do doty2, gdybyś chciał to kontakt przez steam : Badziu90 .
Oczywiście za darmo ;)


Wielkie dzięki za gifta ;)
Mikołajów jak widać więcej, niż chętnych na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 19:38, badziu90 napisał:

Mi również zostały gifty do doty2, gdybyś chciał to kontakt przez steam : Badziu90 .
Oczywiście za darmo ;)

Można jeden zarezerwować? Ale nie dla mnie, lecz dla kolegi. :) Nienawidzi LOL''a i upiera się, że dawna dota była lepsza, może to mu poprawi humor.
To się przesyła przez Steam, tak? Jeśli masz coś na stanie i zgodzisz się koledze przekazać, to podam mu Twój nick.

W ogóle, mi na Steam pisze, że mam już Dota 2. Co to oznacza? Że legalnie pełniaka mi dali za darmo? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dota 2 będzie za darmo. Teraz masz po prostu klienta, który pozwala oglądać mecze. Większość użytkowników steama ma kilka kopii Doty 2, więc kupowanie jej jest najgorszym pomysłem jaki może istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego DOTA 2 nie jest jeszcze całkiem za darmo :D Sam dostałem ją od któregoś z forumowiczów (wybaczcie, że nie pamiętam dokładnie) i sam już mam z 6 giftów do rozdania, jednak większość znajomych już ją posiada :) Jakby ktoś chciał, to piszcie, wieczorem wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 11:28, pawbuk napisał:

Jakby ktoś chciał, to piszcie,
wieczorem wyślę :D

Ta gra ma singla w jakiejkolwiek formie? ;p
Jeśli tak, to chętnie przygarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 08:50, Radekl2 napisał:

Daj jego nick jak jeszcze nie ma. Wyślę mu :)

Powiedział, że nie chce pokazywać nicka i sam się odezwie. ._.
Przy okazji, skąd Wy macie tyle tych giftów? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 14:53, LubieWafle napisał:

Przy okazji, skąd Wy macie tyle tych giftów? :d

Jak ktos dobijał sie do bety to teraz dosylaja klucze dla znajomych. Sam nam 3 wolne i za kilka dni, na spokojnie, rozdam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Sporo ludzi na allegro sprzedaje keye (jako steam gift) do gier. Czy ktoś miał już z takim czymś do czynienia ? Nie było potem problemów że valve wbija się i blokuje CAŁE konto nie tylko grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 16:39, Puszkin napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz. Sporo ludzi na allegro sprzedaje keye (jako steam gift)


To są 2 różne rzeczy.

Gift - gra kupiona w sklepie Steam, najczęściej podczas jakieś promocji, albo przez kogoś z Rosji. Sprzedawca wysyła Ci go z własnego konta, teoretycznie bardziej ryzykowne od kluczy.

Keye - po prostu klucze go gier, z różnych źródeł. Wpisujesz i ściągasz.

Dnia 26.12.2012 o 16:39, Puszkin napisał:

Czy ktoś miał już z takim czymś do czynienia ? Nie było potem problemów że valve
wbija się i blokuje CAŁE konto nie tylko grę ?


Kupiłem parę gier jako klucze, u różnych sprzedawców, i nie miałem problemów. Z drugiej strony zdarzają się ludzie, którzy mieli, nawet w tym wątku pisali chyba.

Polecam serwis keye.pl, sprzedają tam oryginalne klucze, zawsze (chyba) pochodzące z polskiej dystrybucji. Dostajesz skan, więc wiesz że klucz nie jest jakiś ruski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 16:39, Puszkin napisał:

Nie było potem problemów że valve wbija się i blokuje CAŁE konto nie tylko grę ?


Tak. Jeśli wykryją" lewego" gifta to zabierają grę i praktycznie zawsze blokują konto. Oczywiście można to potem odkręcać z supportem ale po co się w takie coś bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 19:36, tomekt1 napisał:

Tak. Jeśli wykryją" lewego" gifta to zabierają grę i praktycznie zawsze blokują konto.


A skąd ty taką informację wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 20:13, Kraju napisał:

Chyba jeszcze nie odebrałeś Doty 2, to przypominam, że gift jest w Twoim ekwipunku.


Już otrzymałem gifta, ale czekałem z podziękowaniami aż wrócę do siebie na swój sprzęt. :) Obecnie jestem poza miejscem zamieszkania i piszę z takiego laptopa, na którym Diablo II przycina więc wolałem nawet nie odpalać Steam''a :)

Jeszcze raz wielkie dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fellan
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5406-WFZC-5519
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5854-QWLN-2621

A dodatkowo naciąłem się kiedyś na takiego gifta z allegro i dostałem perma na konto.... . Poszukałem na forach i takich sytuacji jest cała masa. Może przesadziłem pisząc " praktycznie zawsze blokują konto", ale istnieje spore ryzyko.

@SamFiszer
Nie wszystko co na allegro jest lewe. Tak jak pisze Fellan duża część tych giftów pochodzi z różnych wyprzedaży. Widocznie miałeś szczęście i nie upolowałeś takiej "promocji" jak ja. Na 2 kupione gifty 2 okazały się trefne(kolesie mieli same pozytywy). Bana dostałem gdzieś po ponad pół roku. Od tamtej pory nigdy więcej giftów(chyba, ze kogoś znam) i cd-key(chociaż to raczej bezpieczne). Tylko pudełka i sklep steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się