ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2012 o 17:58, Niewiernus napisał:

Jaką cena/gra interesowalaby ciebie?


Najlepiej coś w granicach połowy ceny Dont Starve. Na przykład jakby mi ktos zakupił Saints Row 2, to było by fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwną rzecz zauważyłem. Ceny głównych okazji, które pojawiają się o 19 potrafią się zmienić w przeciągu kilkunastu minut.
Dzisiejszy przykład - Lego LotR. Początkowo obniżone o bodajże 15%. 30 minut później już o 33%, Podobnie było z The Walking Dead.
Nie wierzę, że to jakieś błędy. Raczej brzydka zagrywka ze strony Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej o 10%. Tak to błąd. O 10% był przeceniony LEGO LotR. Teraz trafił do daily, więc logiczne, że musi być taniej. Po prostu gdy każdy odświeża stronę o 19:00, nie każdemu pokażą się właściwe promocje. Ja mam tak prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówię o tym, że cena się zmieniała po 19, gdy już był w daily. A w błędy przestałem wierzyć, gdy podczas Letniego Obozu 2011 Terraria, jako daily deal, podrożała po kilku godzinach bo sprzedawała się w rekordowych ilościach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię dokładnie o tym samym. To błąd, a nie żadna chytra zagrywka ze strony Steam. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten błąd nie dotyczył tylko LEGO LotR ale wszystkich gier z daily. To samo było wczoraj, tak samo będzie jutro. Nie wiem czy ten błąd występuje u wszystkich, ale jak wspominałem wcześniej u mnie praktycznie codziennie. Dopiero po kilku minutach odświeża mi się strona z właściwymi promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam zwykłą wersję Dead Island.
Chciałbym kupić na Originie GOTY. Czy zamiast zwykłej wersji będę miał GOTY i savy przejdą, czy może dostanę osobne klucze na zwykłą wersję i DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem to na GMG, dostałem jednego keya. W bibliotece mam po prostu "Dead Island", a jak sobie na tym kliknę i sprawdzę DLC, to mam Bloodbath, Ripper_2.0 i Ryder White DLC.

PS Jeśli już masz zwykłą wersję, to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 23:46, Harrolfo napisał:

Możesz uargumentować?


Nawet jeśli Dead Island Ci się podobał, to dawanie 20 zł za dodatkowe 3h gry (Ryder White) jest bez sensu. Areny są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 13:56, Karanthir666 napisał:

A ma ktoś spolszczenie do tego Batmana? Bo ze zwykłej wersji jakoś mi nie chce chodzić.

Jest dostępny język polski w grze. Masz nawet na karcie gry w zakładce: język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chyba można tutaj podawać swoje oferty wymiany giftów/kodów więc spróbuję.
Mam na wymianę klucze steam do:
The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC, Snapshot, Closure, The Basement Collection, Offspring Fling, Titan Quest, Warhammer Dawn of War GOTY

Najchętniej na klucz lub gift do:
Limbo, Painkiller Hell and Damnation, CoJ The Cartel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Déjà vu :D.
Mam do oddania za darmo klucz Steam do Cave Story+, tak samo, jak za każdym poprzednim razem - kto pierwszy, ten lepszy :) (link do mojego profilu na Steamie jest na moim gramsajcie :)).
Warunek jest również taki sam, jak poprzednio - osoba, która dostanie klucz, musi go aktywować na swoim koncie, żadnej odsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się