ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2013 o 17:15, FreemanPL napisał:

Zrobiłem to i to :)

To teraz czekaj już na odpowiedź supportu. :)

Dnia 04.02.2013 o 17:15, FreemanPL napisał:

Hmm, no ciewaki mni to...

Mnie też osobiście ciekawi jak to możliwe. Albo to był nieuczciwy trader, albo jak mówi Karanthir666, ktoś będący na liście Twoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Ktoś mi powie co to za kombo, zainstalowałem Call of Juarez The Cartel, Steama wymaga co mi nie przeszkadza ale jak uruchamiam grę to mi jeszcze Uplaya uruchamia :D Też mi to jakoś nie przeszkadza strasznie ale dziwi bo obie platformy ze sobą konkurują, jeszcze mi Orgina brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoJ: The Cartel to gra wydana przez Ubisoft. Nic dziwnego, że wymaga Uplay. Platformy ze sobą nie konkurują, bo Uplay nawet z Originem nie może się równać, nie wspominając już o Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:48, Kerigun napisał:

LOL. Ktoś mi powie co to za kombo

To sprawdź Batmana AC, ten wbija podwójne achievementy (Steam i GfWL). :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 16:21, FreemanPL napisał:

Długo trzeba czekać na odpowiedź supportu?


Ja czekałem na każdą odpowiedź ~24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 16:36, SiDi napisał:

> Długo trzeba czekać na odpowiedź supportu?

Ja czekałem na każdą odpowiedź ~24h.

Aha, ok. To wyślę jeszcze zapytanie po angielsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 21:10, Fimbulvinter napisał:

Czy getfreesteamgamesnow dat kam to jest coś normalnego czy ktoś sobie jajca
robi?

Wygląda podejrzanie. Ja bym był ostrożny. To może być dzieło jakiś złodziei/hakerów kont. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 21:10, Fimbulvinter napisał:

Czy getfreesteamgamesnow dat kam to jest coś normalnego czy ktoś sobie jajca robi?

Daruj sobie, nic z tego nie dostaniesz. Nie ma nic za darmo. Dodatkowo te ilości invite'ów na gry są wyjęte z czterech liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przerzucenie całego folderu Steama na inna partycję dysku nie spowoduje komplikacji w uruchamianiu gier (kwestia ścieżek dostępu itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj folder steamapps i ew. users gdzieś na bok, przeinstaluj Steama tam gdzie chcesz, i przenieś do katalogu steama te dwa foldery. Będzie bezpieczniej, chociaż wątpię, żeby zwykłe przeniesienie miało coś ważnego zepsuć. Tylko skróty się popsują niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 21:18, Fimbulvinter napisał:

Czyli tak jak myślałem. Za piękne by było prawdziwe.


Polecam branie udziału w losowaniach na SteamGifts.com
Trzeba mieć 100$ gier na koncie, by w ogóle wejść (zabezpieczenie przed oszustwami), ale warto. Ja już wygrałem tam Two Worlds - Velvet Edition czy Serious Sam 3: BFE. Z rozpędu i wdzięczności sam też parę gier podarowałem. Nie tylko z indie bundli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeez! Co jest [znowu] z tym Steam''em?
Wpadłem dziesiaj na rundkę do Half_Life a tam coś zainstalowało mi HighRez Pack. No to wpadam w Wiadomości i szukam info o Update''ach. A tam czarny ekran? Inne Wiadomości też padły.
Co oni, żałobę urządzili? Wstydzą się tego co mi zrobili? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w ogole w zadne konkursy giftowe nie bawilem jeszcze (brak checi na gry, czasu, etc.), ale teraz chcialbym sprobowac, ile mniej wiecej poswieciles na to czasu / ile razy zapisywales sie, itd.? Gier na jednym koncie wg ichniego kalkulatora mam ponad $320 (lol, nie sadze, zebym wydal wiecej niz $100 w ciagu 3.5 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:02, kuba9876543210 napisał:

Gier na jednym koncie wg ichniego kalkulatora mam ponad $320
(lol, nie sadze, zebym wydal wiecej niz $100 w ciagu 3.5 roku).

Pamiętaj, że to liczy ceny bez promocji, więc zazwyczaj wystarczy jeden lub dwa Humble Bundle, żeby przebić $100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On bierze pod uwagę zachodnie domyślne ceny Steama. Jak kupiłeś coś u nas po taniu, co tam się liczy za 50$, dobra Twoja. Podobnie indie bundle.
Na pewno się opłaca, tutaj masz mój profil, sobie możesz sprawdzić, na ile wejść ile mam zwycięstw: http://www.steamgifts.com/user/Karfein
Dobrze jest samemu coś dać, bo wtedy można wchodzić w rozdania contributorów. Warto też podochodzić sobie do grup Steamowych, bo czasem rozdania są do nich ograniczone.
Raczej nie bawię się w przeszukiwanie forum i rozwiązywanie zagadek - nie mam na to czasu.
Wchodzi się kliknięciem, więc 3-5 sekund max na jedno, chyba że komentować Ci się chce.
Z grup polecam Bundle Leftovers, S.Gifts, CuzWeLoveFreeStuff. Reszta to już prywatniejsze, albo dotyczące konkretnych stron internetowych, więc nie będę tutaj reklamy trzaskać, bo jeszcze mi się oberwie.
Trzeba tylko uważać, by nie zmarnować sobie punktów na rozdania ludzi nie potrafiących przeczytać FAQ. Najczęściej zdarza się przy drogich tytułach, w 90% przypadków przy CoD-ach (poczytaj komentarze w tych rozdaniach, będziesz wiedzieć, co i jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się