ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2013 o 21:41, Lnx napisał:

Czy przerzucenie całego folderu Steama na inna partycję dysku nie spowoduje komplikacji
w uruchamianiu gier (kwestia ścieżek dostępu itp.)?

Na 100% nie będziesz mógł ich uruchomić. Każda gra ma osobny plik z lokalizacją. Jedyne wyjście to skopiować/przenieść cały folder Steam i zainstalować tam gdzie przeniosłeś folder. Ewentualnie można zedytować te pliki, ale jednak pierwszy sposób mniej skomplikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 16:16, FreemanPL napisał:

Dupa... 2gi dzień i nic. Zer0 odezwu od VALVE ;/

Napisz maila ponaglającego, może pomoże? Mi ponad 2 tyg. odpowiadali na moje pytanie, ale na GreenManGaming...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dostałem wiadomość od VALVE...
"Twoje konto zostało zablokowane z powodu zaakceptowania gry, której zakup jest powiązany był z oszustwem. Ta gra została usunięta z twojego konta.[...]"

A więc o to im chodziło...Ciekaw jestem jaka to gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 14:58, SiDi napisał:

Czyli odblokowali konto już czy jeszcze czekasz? ;]

Odblokowali :) Ale zrobili ten zabieg "jednorazowo" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:57, FreemanPL napisał:

Dobra dostałem wiadomość od VALVE...
"Twoje konto zostało zablokowane z powodu zaakceptowania gry, której zakup jest powiązany
był z oszustwem. Ta gra została usunięta z twojego konta.[...]"

A więc o to im chodziło...Ciekaw jestem jaka to gra...

O jaką grę chodziło, FreemanPL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 16:23, Janek_Izdebski napisał:

> A więc o to im chodziło...Ciekaw jestem jaka to gra...
O jaką grę chodziło, FreemanPL?

Czy ty myślisz przed dodaniem posta? Czy spamujesz jak automat? "Ciekaw jestem jaka to gra". Człowieku, ogarnij się... Freeman ma ponad 500 gier na koncie. Nic dziwnego, że nie łatwo mu dojść, który tytuł to spowodował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usuną jakąś grę z konta, a tym bardziej w przypadku gifta, to chyba nie tak trudno się zorientować, której brakuje nawet w przypadku pokaźnej biblioteki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 16:38, Janek_Izdebski napisał:

Jak usuną jakąś grę z konta, a tym bardziej w przypadku gifta, to chyba nie tak trudno
się zorientować, której brakuje nawet w przypadku pokaźnej biblioteki, prawda?

Jasne, że nie. Po prostu patrzysz na listę ponad pół tysiąca gier i błyskawicznie zdajesz sobie sprawę czego brakuje.
Ale nie zamierzam się z tobą spierać w dwóch tematach, bo na tym forum nie ma na to miejsca. Walnąłeś kolejnego, bezmyślnego posta. Ja ci to wytknąłem, abyś miał świadomość tego, że twoje zapewnienia o cudownej metamorfozie to bzdura. Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 16:23, Janek_Izdebski napisał:

> Dobra dostałem wiadomość od VALVE...
> "Twoje konto zostało zablokowane z powodu zaakceptowania gry, której zakup jest
powiązany
> był z oszustwem. Ta gra została usunięta z twojego konta.[...]"
>
> A więc o to im chodziło...Ciekaw jestem jaka to gra...
O jaką grę chodziło, FreemanPL?

No właśnie nie wiem :D Przeszukalem historie wszystkich wymian, no i tak jakby wszystko się zgadzało, tzn wszystkie gry ktore kupilem/wymieniłem są...może to z jakichś bundli jak ktoś rozdawał wolne/niepotrzebne klucze. ;p

Dnia 07.02.2013 o 16:23, Janek_Izdebski napisał:

> Jak usuną jakąś grę z konta, a tym bardziej w przypadku gifta, to chyba nie tak
trudno
> się zorientować, której brakuje nawet w przypadku pokaźnej biblioteki, prawda?
Jasne, że nie. Po prostu patrzysz na listę ponad pół tysiąca gier i błyskawicznie zdajesz
sobie sprawę czego brakuje.
Ale nie zamierzam się z tobą spierać w dwóch tematach, bo na tym forum nie ma na to miejsca.
Walnąłeś kolejnego, bezmyślnego posta. Ja ci to wytknąłem, abyś miał świadomość tego,
że twoje zapewnienia o cudownej metamorfozie to bzdura. Koniec offtopu.


Spokojnie :) To forum, tu się dyskutuje o różnych sprawach :D nie ważne czy pytanie jest głupie czy nie :) Zresztą nie wiadomo czy Janek wie że mam tyle gier do przeglądnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 17:17, FreemanPL napisał:

No właśnie nie wiem :D Przeszukalem historie wszystkich wymian, no i tak jakby
wszystko się zgadzało, tzn wszystkie gry ktore kupilem/wymieniłem są...może to z jakichś
bundli jak ktoś rozdawał wolne/niepotrzebne klucze. ;p

Czyli sprawdzaleś w historii transakcji. A w bibliotece gier nie masz żadnego ubytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 17:19, Janek_Izdebski napisał:

> No właśnie nie wiem :D Przeszukalem historie wszystkich wymian, no i tak jakby
> wszystko się zgadzało, tzn wszystkie gry ktore kupilem/wymieniłem są...może to z
jakichś
> bundli jak ktoś rozdawał wolne/niepotrzebne klucze. ;p
Czyli sprawdzaleś w historii transakcji. A w bibliotece gier nie masz żadnego ubytku?


Mam ;p Widze po liczbie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 17:21, FreemanPL napisał:

Mam ;p Widze po liczbie gier.

Ciekawe właśnie co to za ubytek. Ale ważną wskazówkę już dałeś. Może kupowałeś/dostałeś jakiś klucz do któregoś z niedawnych bundli od kogoś nie do końca uczciwego. Jak już będziesz wiedział czego Ci brakuje, to daj znać. :)

I tak jak napisął luzac, napisz jeszcze raz do supportu, w czym tkwił problem, by w przyszłości uniknać podobnych sytuacji. Może coś cennego napiszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie jestem pewien czy to steam, ale tak mi się wydaje. Po zainstalowaniu gry (CoD Black ops 2) steam powinien pobrać jakąś aktualizację, ale nie może, cały czs stoi w miejscu. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne (pewnie głupie) pytanie. Czy jeśli mam konto Steam z całą moją kolelkcją i drugie konto z tylko jedną grą, to istnieje możliwość dodania tejgry do mojej kolekcji? Chociażby jak napisze prośbe do supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 21:58, Demi23 napisał:

Mam pewne (pewnie głupie) pytanie. Czy jeśli mam konto Steam z całą moją kolelkcją i
drugie konto z tylko jedną grą, to istnieje możliwość dodania tejgry do mojej kolekcji?
Chociażby jak napisze prośbe do supportu?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto tylko z jedna gra to nie masz tam nic do stracenia, ALE problem jest jesli laczyles sie do niego z tego samego komputera/adresu IP, etc. Jak nie to musisz miec karteczke z cd-keyem tejze gry, probujesz aktywowac te gre na drugim koncie gdzie masz reszte gier, oczywiscie nie dziala, piszesz do supportu, ze kupiles gre i nie dziala cd-key, poprosza Cie o zdjecie/skan karteczki z cd-keyem podpisana nickiem czy ticket number (nie pamietam juz), gra zostanie dodana do tego konta co chciales. Z drugiego konta gra zostanie usunieta i mozliwe ze bedzie zablokowane (tutaj chyba indywidualnie podchodza, no ale jak tam nic wiecej nie masz to zadna strata).
Prawdopodobnie beda tez chcieli dowod zakupu i to nie starszy niz 30-90 dni (dokladnie nie pamietam, ale wartosc z tego przedzialu), jak nie masz i umiesz sobie taki rachunek spreparowac (prosta sprawa :P) to przejdzie, jak masz ale za stary to mozesz probowac robic zdjecie tak, zeby data wyszla niewyraznie, albo skorygowac odpowiednio jakims softem graficznym na kompie.

Ale powtarzam, wazne w tym przypadku, zeby nie dostrzec powiazan miedzy 1 a 2 kontem, czyli ze oba konta maja tego samego wlasciciela.

Kupilem kiedys CS: Anthology w sklepie z uzywanymi grami i oczywiscie klucz byl wykorzystany, nie wiedzialem wtedy, zeby na to patrzec (pierwszy moj zakup wymagajacy Steama), ale na szczescie byla karteczka z kluczem, wiec udalo sie przypisac gre do mojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się