ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Valve wysyła gifty (zazwyczaj po 4) do ludzi, którzy już mają Dotę. W tym momencie Dota 2 jest warta 0 złoty. Każdy tych kluczy ma od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć specyficzne pytanie. Ano do mojego konta Steam mam przypisaną grę "Dishonored". W "Danych konta" ma ona pełną nazwę "Dishonored RHCP: Pre-Purchase Retail Eastern Europe". Mam też przypisane do mojego konta dwa pre-orderowe DLC od Cenegi do tej wersji gry (RHCP). Natmiast w mojej bibliotece klienta Steam gra widnieje po prostu jako "Dishonored".

Stąd moje pytanie. Czy po kupnie w angielskim sklepie GAME poniższej, zachodnioeuropejskiej wersji gry

http://www.game.co.uk/en/dishonored-game-exclusive-special-edition-181795?pageSize=20&searchTerm=Dishonored

wraz z ewentualnym poniższym DLC

http://www.game.co.uk/en/dishonored-dunwall-city-trials-198708

mógłbym tę grę ponownie przypisać do swego konta Steam jako oddzielną grę?? Czy musiałbym tworzyć drugie konto, specjalnie dla tej gry, ponieważ Steam odrzuci klucz informując, iż mam już zarejestrowaną tę grę? Wolałbym przypisać ją jednak do starego konta. :)

Czy ktoś kto miał kiedyś dwie wersje tej samej (Cenegową i zahodnioeuropejską) na Steam i mógłby mi doradzić i pomóc rozwiązać ten problem? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Otóż to, włączam Steama, następnie grę (Modern Warfare 2) to mi wyskakuje error, w którym pisze, że muszę mieć włączonego Steama by włączyć tą grę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 22:22, Kalenos napisał:

Witam, mam problem. Otóż to, włączam Steama, następnie grę (Modern Warfare 2)
to mi wyskakuje error, w którym pisze, że muszę mieć włączonego Steama by włączyć tą grę..

A masz oryginał przypisany do Twojego, osobistego konta na Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 19:46, Janek_Izdebski napisał:

Mam dosyć specyficzne pytanie. Ano do mojego konta Steam mam przypisaną grę "Dishonored".
W "Danych konta" ma ona pełną nazwę "Dishonored RHCP: Pre-Purchase Retail Eastern
Europe
". Mam też przypisane do mojego konta dwa pre-orderowe DLC od Cenegi do tej
wersji gry (RHCP). Natmiast w mojej bibliotece klienta Steam gra widnieje po prostu jako
"Dishonored".

Stąd moje pytanie. Czy po kupnie w angielskim sklepie GAME poniższej, zachodnioeuropejskiej
wersji gry

http://www.game.co.uk/en/dishonored-game-exclusive-special-edition-181795?pageSize=20&searchTerm=Dishonored

wraz z ewentualnym poniższym DLC

http://www.game.co.uk/en/dishonored-dunwall-city-trials-198708

mógłbym tę grę ponownie przypisać do swego konta Steam jako oddzielną grę?? Czy musiałbym
tworzyć drugie konto, specjalnie dla tej gry, ponieważ Steam odrzuci klucz informując,
iż mam już zarejestrowaną tę grę? Wolałbym przypisać ją jednak do starego konta. :)

Czy ktoś kto miał kiedyś dwie wersje tej samej (Cenegową i zahodnioeuropejską) na Steam
i mógłby mi doradzić i pomóc rozwiązać ten problem? Dzięki. :)


Nie da przypisać jako oddzielnej gry.
A co złego jest w wersji Retail Eastern Europe?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 08:19, FreemanPL napisał:

Nie da przypisać jako oddzielnej gry.
A co złego jest w wersji Retail Eastern Europe?;p

A skąd wiesz, że się nie da? Ktoś z Twoich znajomych próbował? Dzięki

Do wersji Retail Eastern Europe nie można zakupić DLC "Dunwall City Trials", a Cenega nie wyda pewnie tego i przyszłych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 09:50, Janek_Izdebski napisał:

A skąd wiesz, że się nie da? Ktoś z Twoich znajomych próbował? Dzięki

Dodać możesz zawsze. Efekt zależy od gry. Zwykle są dwie wersje, ale jak będziesz miał pecha to będziesz miał tak jak ja ze Skyrim. W skład EK wchodziły dwa klucze PL i UK. Oba weszły ale widoczna jest tylko wersja z pierwszego wprowadzonego klucza. Najprościej będzie jak zapytasz się pomocy Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy system zaakceptuje ten klucz z wersji UK, czy dostanę komunikat, że "grę już posiadam" i klucz nie zostanie zrealizowany/aktywowany? Czy raczej klucz zostanie aktywowany?

Przy okazji, "Dishonored" w Polsce ma tego samego wydawcę co "Skyrim" - co więcej obie gry są tego samego globalnego wydawcy - Bethesdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 10:01, Janek_Izdebski napisał:

Ale czy system zaakceptuje ten klucz z wersji UK

Skyrima zaakceptował. Tylko do biblioteki nie dodał :/

Dnia 15.02.2013 o 10:01, Janek_Izdebski napisał:

Przy okazji, "Dishonored" w Polsce ma tego samego wydawcę co "Skyrim" - co więcej obie
gry są tego samego globalnego wydawcy - Bethesdy.

To niestety niczego nie dowodzi. Podobno z Fallout: NV takiego problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 10:01, Janek_Izdebski napisał:

/ciach/


Możesz spokojnie przypisać dwie wersje do tego samego konta. Ja tak mam np. z Darksiders, mam wersję polską od CDP i wersję reszty świata z THQ bundle.
Obie gry widoczne są jako oddzielne produkty.

Co do klucza z UK... Bywa to różnie. Tzn. w 99% przypadków nie będzie żadnego problemu. Ale raz miałem problem, gdy kupiłem Darksiders 2 Limited Ed z UK. Steam powiedział, że ta wersja produktu nie jest sprzedawana w moim regionie i dupa. Ale to jedyny przypadek jaki do tej pory mi się przydarzył. Reszta gier z UK wchodzi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 10:23, logray napisał:

Skyrima zaakceptował. Tylko do biblioteki nie dodał :/

To rzeczywiście będę musiał skontaktować się z supportem Steama, by rozwiali moje wątpliwości. :)

Dnia 15.02.2013 o 10:23, logray napisał:

To niestety niczego nie dowodzi. Podobno z Fallout: NV takiego problemu nie ma.

Bo "Fallout: NV" ma chyba tzw. global Steam ID - czyli DLC kupione w UK będą pasować do wersji cenegowej. Natomiast "Dishonored" od Cenegi jest widziane przez Steam jako odrębna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 19:03, Harrolfo napisał:

Nie jestem tego pewien. Mam DOTA 2 na swoim koncie, 13 giftów z DOTA 2 i ani jednego
klucza.

SiDowi chyba się pomyliły gifty z Doty z kluczami do tfa ;)

Klucze kupuje się na rynku steam od innych graczy. Ostatnio ludzie wystawiają po 1.71E.
Społeczność ----> Rynek
Tam wyszukujesz klucze, kupujesz (pobiera ci normalnie forsę z portfela steam) i możesz się już nimi wymieniać. Jak byś czegoś jeszcze nie wiedział (albo chciałbyś żebym sam ci załatwił tego Brutal Legend taniej bo nie chce ci się z tym pieprzyć) to możesz mnie dodać do znajomych: http://steamcommunity.com/id/Danio237/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:41, Pampereczek napisał:

> Nie jestem tego pewien. Mam DOTA 2 na swoim koncie, 13 giftów z DOTA 2 i ani jednego

> klucza.
SiDowi chyba się pomyliły gifty z Doty z kluczami do tfa ;)


Dokładnie, ale milczałem jak Harrolfo się nie połapał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 23:06, Janek_Izdebski napisał:

A masz oryginał przypisany do Twojego, osobistego konta na Steam?

Oczywiście, ale wydaje mi się że chyba wiem, w czym problem. Podczas instalacji zaznaczyłem opcję, by zainstalować grę, na innym dysku niż jest zainstalowany Steam (była taka opcja przy instalacji), a skoro miałem mało miejsca na docelowym dysku to wybrałem tą opcje i przez to pewnie coś się pokręciło Steamowi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 17:14, Kalenos napisał:

> A masz oryginał przypisany do Twojego, osobistego konta na Steam?
Oczywiście, ale wydaje mi się że chyba wiem, w czym problem. Podczas instalacji zaznaczyłem
opcję, by zainstalować grę, na innym dysku niż jest zainstalowany Steam (była taka opcja
przy instalacji), a skoro miałem mało miejsca na docelowym dysku to wybrałem tą opcje
i przez to pewnie coś się pokręciło Steamowi. :/

To spróbuj przeinstalować grę uprzednio usuwając wszelkie śmiecie z poprzedniej próby instalacji w steamapps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się