ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2013 o 14:00, Harrolfo napisał:

Pierwsza myśl: PPM na grze w Bibliotece, Właściwości, Język, Polski i pobranie paczki?

Tylko że mam 3 zakładki "ogólne" "aktualizacje" "pliki lokalne" ;/

Edit@
Już uporałem się z tym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam to chyba konkurencję GOGowi chce robić - A to Worms Armageddon a to Duke Nukem 3D (Megaton Edition). Wkurzyli się, że GOG próbuje odkroić dla siebie kawałek tortu indie i postanowili zrobić "jak Kuba Bogu, tak Bóg Fidelowi" :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 19:23, Blackhand napisał:

Steam to chyba konkurencję GOGowi chce robić - A to Worms Armageddon a to Duke Nukem
3D (Megaton Edition).

Wiele osób po prostu chce mieć woje wszystkie gry na Steamie, nie tolerując innych platform, więc Valve na tym korzysta. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 20:33, Kadaj napisał:

...
Wiele osób po prostu chce mieć woje wszystkie gry na Steamie, nie tolerując innych platform,
więc Valve na tym korzysta. ;p


No ale weź przestań, 13,99 euro za Worms Armageddon, 9,99 za DN3D z dodatkami, 18,99 za przypudrowanego AoE2. Kpiny jakieś :). Zwłaszcza, że w Duke''u jakoś tak dziwnie zatrzymali się w połowie roboty - engine podrasowali (albo bezczelnie użyli eDuke :P), jest ładne 3D... i obleśne, ascetycznie animowane sprite''y xD. To ja już wolę HRP, który jest darmowy i DN3D z GOGa za 6 baksów, przeżyję brak osiągnięć i trzech dodatków Duke Caribbean: Life''s a Beach, Duke It Out in D.C. i Duke: Nuclear Winter.
BTW, Steamowy Duke Nukem 3D Classic hula na DOSBoxie :D. Może to nawet dokładnie ta sama wersja, co na GOGu :D.
Nie, ja nie narzekam, mi to jest obojętne, niech DN3D nawet kosztuje na Steam 999 euro. Uważam po prostu te ceny za niedorzeczne (podobnie jak Dooma, Wolf3D itd. itp.) i mnie zwyczajnie śmieszą, na -75% to faktycznie może będzie okazja, teraz to tylko ciekawostka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:35, Blackhand napisał:

No ale weź przestań, 13,99 euro za Worms Armageddon, 9,99 za DN3D z dodatkami,
18,99 za przypudrowanego AoE2. Kpiny jakieś :).

To ceny dla Amerykanów i Zachodnich Europejczyków - dla nich jak najbardziej ok. Niestety Polska nadal jest growym trzecim światem...

Dnia 22.03.2013 o 19:35, Blackhand napisał:

Zwłaszcza, że w Duke''u jakoś tak dziwnie zatrzymali się w połowie roboty - engine podrasowali
(albo bezczelnie użyli eDuke :P), jest ładne 3D... i obleśne, ascetycznie animowane sprite''y xD.
To ja już wolę HRP, który jest darmowy i DN3D z GOGa za 6 baksów, przeżyję brak osiągnięć i
trzech dodatków Duke Caribbean: Life''s a Beach, Duke It Out in D.C. i Duke: Nuclear Winter.
BTW, Steamowy Duke Nukem 3D Classic hula na DOSBoxie :D. Może to nawet dokładnie ta sama
wersja, co na GOGu :D.
Nie, ja nie narzekam, mi to jest obojętne, niech DN3D nawet kosztuje na Steam 999 euro.
Uważam po prostu te ceny za niedorzeczne (podobnie jak Dooma, Wolf3D itd. itp.) i mnie
zwyczajnie śmieszą, na -75% to faktycznie może będzie okazja, teraz to tylko ciekawostka
:).

No to kupisz na wyprzedaży -75%. Jaki problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:35, Blackhand napisał:

na -75% to faktycznie może będzie okazja, teraz to tylko ciekawostka
:).

No właśnie, dodajesz na wishlistę i czekasz na promocję. Dla mnie to lepsze niż kupienie np. na GOGu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:40, Janek_Izdebski napisał:

> No ale weź przestań, 13,99 euro za Worms Armageddon, 9,99 za DN3D z dodatkami,
> 18,99 za przypudrowanego AoE2. Kpiny jakieś :).
To ceny dla Amerykanów i Zachodnich Europejczyków - dla nich jak najbardziej ok. Niestety
Polska nadal jest growym trzecim światem...


Nie jest ok, widziałem wpisy ludzi na Steamowej Twarzoksiążce, każdy uważał ze ceny są z kosmosu za takie stare rupiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 09:02, SiDi napisał:

Masz może jeszcze klucz do tej gry czy znajomy już ją otrzymał?
Jeśli jeszcze jest na stanie, to chętnie bym ją przygarnął: jakuburba(at)@gmail.com


Sorry za brak odpowiedzi.
Klucz poszedl na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 12:02, Arthas97 napisał:

Prosiłbym o Avadon: The Black Fortress bądź Eufloria, oczywiście, jeśli je posiadasz
jeszcze.


Poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec z mojej kolekcji gier do rozdania pozostaly tylko dwa tytuly.

Eufloria oraz Dungeons The Dark Lord

Jak ktos chce to niech wola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 23:41, astradamus napisał:

Nie jest ok, widziałem wpisy ludzi na Steamowej Twarzoksiążce, każdy uważał ze
ceny są z kosmosu za takie stare rupiecie.

Owszem dla niektórych mogą być za wysokie (dla tych wszystkich, którzy są na czyimś utrzymaniu, czyli dla uczniów, studentów itd.) Dla przeciętnego, pracującego zjdadacza chleba na Zachodzie, ceny te są znośne. Więcej kosztują bilety do kina czy na dyskotekę, a to jednorazowe wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 00:25, Jarden napisał:

A wiec z mojej kolekcji gier do rozdania pozostaly tylko dwa tytuly.

Eufloria oraz Dungeons The Dark Lord

Jak ktos chce to niech wola:)


Hej masz jeszcze Eufloria na zbyciu? jak coś to cezary.goralczyk@gmail.com i napisz w mailu ile hajsu :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 01:37, Janek_Izdebski napisał:

Owszem dla niektórych mogą być za wysokie (dla tych wszystkich, którzy są na czyimś utrzymaniu,
czyli dla uczniów, studentów itd.)


Rzecz nie w tym, czy są znośne czy też wręcz przeciwnie, a w samym fakcie, że ktoś ustala taką cenę dla gry, dla przykładu, sprzed niemal 14 lat. Gry, którą zwykłem sobie cenić i z którą łączy mnie garść wspomnień, którą być może niektórzy uważają za jak najbardziej godną takiego wydatku. Niemniej wygląda mi to zwykłe żerowanie, zwłaszcza zważywszy na fakt, że np starsze części Fallouta otoczone większym kultem chodzą na Steamie taniej, pomijając już fakt, że przed problemami Interplay''a, były jeszcze tańsze.

Swoją drogą, czy ktoś ze stałych bywalców steamowej karczmy orientuje się, kiedy ostatni raz były przeceny na Skyrim? Od czasu zniesienia blokady czekam na obniżki cen pierwszych dwóch dodatków. W najgorszym wypadku skorzystam z Amazona, gdzie bazowa cena Dawnguarda wynosi 10 dolców. Na Gamersgate póki co cisza, a na GMG nadal chyba obowiązuje blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2013 o 09:44, paraGaladh napisał:

Swoją drogą, czy ktoś ze stałych bywalców steamowej karczmy orientuje się, kiedy ostatni
raz były przeceny na Skyrim?


W ostatnie święta była promocja -50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 09:44, paraGaladh napisał:

Swoją drogą, czy ktoś ze stałych bywalców steamowej karczmy orientuje się, kiedy
ostatni raz były przeceny na Skyrim? Od czasu zniesienia blokady czekam na obniżki cen pierwszych
dwóch dodatków. W najgorszym wypadku skorzystam z Amazona, gdzie bazowa cena Dawnguarda
wynosi 10 dolców. Na Gamersgate póki co cisza, a na GMG nadal chyba obowiązuje blokada.

Pewnie teraz na Święta obniżą, ale nigdy nic nie wiadomo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się