ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie wiem, co się dzieje z tym Steamem ...
grałem już dziś w " Remember Me ", chcę teraz odpalić grę i nie mogę, gdyż nie mam synchronizacji z usługą Cloud, wyłączyłem i uruchomiłem ponownie Steam ( często pomaga ) ale nic to nie dało ... sprawdzam jeszcze zgodność plików ale to też zwykle nie pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 22:13, KrzysztofMarek napisał:

I cytat;"Nie sądzę, by argumentem, który przekonał sąd było "bo ta czcionka taka mała
była i niedoczytalim".


Szczerze przyznam, że nie wiem, co chciałeś tym cytatem udowodnić. Jak dla mnie, obie moje wypowiedzi się uzupełniają.

Dnia 12.06.2013 o 22:13, KrzysztofMarek napisał:

Taaa. U nas też "wynegocjowano" odszkodowanie dla rodzin za śmierć generalicji w katastrofie
(chociaż nawet biletów nie mieli, bo lot był czysto służbowy), że nie wspomnę o katastrofie
samolotu pod Smoleńskiem.


To akurat chyba "troszkę" inna kwestia.

Dnia 12.06.2013 o 22:13, KrzysztofMarek napisał:

Co zaś tyczy procesów o odszkodowanie za gry komputerowe, to wydawcy już tak piszą licencję,
że właściwie nic Ci nie przysługuje


Co to znaczy "już"? Licencje gier zawsze były pisane tak, żeby zapewnić bezpieczeństwo ich autorom. I nie chodzi tu o tych zwykłych, szarych zjadaczy chleba, ale o świrów, którzy potrafią pozwać McDonalda za to, że w ich FishMacu była ryba.

Dnia 12.06.2013 o 22:13, KrzysztofMarek napisał:

Na tym kończę naszą dyskusję, bo już za bardzo odbiega od tematu...


Odrobinkę, jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy avast! w czasie skanowania możę usuwać pliki z gier? Nie wykrył wirusa w moim folderze Steam, ale długo skanował Shoguna 2 i Deux Ex. Co do Deux Ex, sprawdziłem spójność plików gry - nie była zgodna i ściąga teraz Steam 2.6gb ._. czy moje zapisane gry nie ucierpiały czy coś? Czemu to ściąga? Gdzie ew. mam zapisane gry? Na Steam Cloud?
Ponadto jak chciałem sprawdzić aktywność moich znajomych, to Steam wołał o passy. ... teraz już jesst wszystko ok i się obyło bez passów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w właściwościach, jeżeli masz tą opcję zaznaczoną to steam wyświetli okienko o ściąganiu save z clouda.
Czasami też tak mam z tymi passami, ale po +/- 5 sekundach samo załadowuje stronkę

*literówka

20130613232527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 15:40, lis_23 napisał:

Gdzie na Steamie sprawdzić, jak długo gram w daną grę?.


W bibliotece gier. Po prostu zaznaczasz jakąś i masz ile przegrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 15:45, SiDi napisał:

> Gdzie na Steamie sprawdzić, jak długo gram w daną grę?.

W bibliotece gier. Po prostu zaznaczasz jakąś i masz ile przegrałeś.


Hmmm ... nie mam nic takiego - zaznaczyłem " Remember Me ", mam tylko: " gotowa do gry ", " metascore " - 70 i że ostatnio grałem dzisiaj - owe " metascore " to raczej nie jest czas gry, bo byłby on niemożliwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 16:00, nightfaler napisał:

> Gdzie na Steamie sprawdzić, jak długo gram w daną grę?.


Plus za trzymanie paska do góry. Linux górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 18:07, Zatha napisał:

Mogę ci za to dać klucz do LA Noire


Właśnie zauważyłem, że jeden mój kumpel wrzucił to na wishlistę, a że niedługo ma urodziny... Nadal jesteś zainteresowany, czy sprawa już nieaktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:42, FreemanPL napisał:

Wole poczekać i kupić w jakimś bundlu/packu ;p


To troche jeszcze poczekasz, bo na lato dopiero szykuja DLC, wiec wczesniej gra w bundlu raczej nie wyjdzie. Moze bedzie cos na summer sale, ale watpie, by przebili 75%. Za 4 euracze taka gra to swietna okazja. Ja wlasnie spedzilem nad nia 2 godziny i przypominaja mi sie stare dobre czasy Shinobi. Tyle tylko, ze tam mielismy mlocke, a tu raczej skradanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się