ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 15:11, Dared00 napisał:


Sprawdź, czy nie wybrałeś widoku "Zainstalowane" na górze listy. Ewentualnie pisz do
Supportu.


Dobra, wybrałem widok " wszystkie gry " i jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 16:38, Mordant napisał:

> Jesli już o Steamie, to o co chodzi z tymi kartami? Mój kolega tez coś tam gadał
na ten
> temat, ale szczegółów nie znam...
http://steamcommunity.com/tradingcards/faq/


Hmm mi ani nowy wygląd, ani odznaki się nie odblokowały. :/
Zapytam może o coś innego, bo mnie uipiększacze jako tako nie interesują: dlaczego Dead Island, które jest w promocji jako polska gra nie ma języka polskiego do wyboru, ale za to ma nazwy osiągnięć po polsku? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2013 o 23:32, LubieWafle napisał:

Zapytam może o coś innego, bo mnie uipiększacze jako tako nie interesują: dlaczego Dead
Island, które jest w promocji jako polska gra nie ma języka polskiego do wyboru, ale
za to ma nazwy osiągnięć po polsku? ??


Osobiście grałem po angielsku, ale zakładka gry w Library zdradza, że polski jest do wyboru, także najwyraźniej zabrakło go (podobnie jak, zdaje się, paru innych opcji) w karcie produktu w Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 23:32, LubieWafle napisał:

Hmm mi ani nowy wygląd, ani odznaki się nie odblokowały. :/

A uczestniczysz w karcianej becie?
Musisz kupić na rynku, dostać od kogoś/steama zaproszenie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak zapatrujecie się na ostatnie zmiany w Trading Cards? System "im wyższy masz level, tym większe
szanse na boostera" jest, jak dla mnie, trochę od czapy. W ten sposób dochodzimy do sytuacji, w której (przepraszam za określenia, nie jestem jakimś anarchistą) bogatsi się bogacą coraz bardziej, biedniejsi nie mają szans na podniesienie rangi.

Dla tych, którzy się nie orientują, zabawa wygląda tak, że im wyższy mamy poziom, tym większa szansa na dropnięcie boostera. Jako że większość punktów w tym momencie pochodzi z kart, ludzie, których stać na ich wykupienie, w rezultacie dostają tych kart coraz więcej.

Ok, rozumiem, że w teorii chcieli w ten sposób nagradzać najbardziej "lojalnych" klientów, ale prawda jest taka, że często to nie ma nic wspólnego z lojalnością, po prostu ktoś się dorwał do karty, wydał kupę kasy, kupując hurtem karty w markecie (na markecie?), wbił X poziomów i teraz pozostaje mu czekać na boostery. Moim zdaniem powinno być właśnie odwrotnie - szanse na booster powinny maleć wraz ze wzrostem doświadczenia, by dać również szansę tym, którzy karty rzeczywiście zbierają, a nie tylko kupują.

Ale może to ja jestem skrzywiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Muszę spytać, bo mi już siada. Nie mogę nigdzie znaleźć sposobu na banalną czynność - dodanie gry do ekwipunku jako gift. Oczywiście klucz, nie grę z biblioteki, bo inaczej się nie da, ale nawet tego nie mogę ogarnąć. Pomoże ktoś głupcowi? Chyba, że gift można dodać tylko gry bezpośrednio kupione na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 15:15, Perry_Cox napisał:

Chyba, że gift można dodać tylko gry bezpośrednio kupione na steamie?


Tylko gry kupione na Steamie. Wtedy masz opcję, czy kupujesz dla siebie, czy jako gift. Innej możliwości chyba nie ma (a przynajmniej ja o niczym takim nie słyszałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 15:26, Perry_Cox napisał:

Steam mógłby trochę poluzować smycz.

Wydawcy i ich ^#%@!@ blokady regionalne.
Za łatwo by było kupić pudełko i giftnąć komuś na drugim końcu świata. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:38, Krytyczny napisał:

Są jakieś przecieki kiedy się zacznie letnia wyprzedaż?


W ubiegłym roku zaczęła się pod koniec czerwca i skończyła jakoś w okolicach 20 lipca. Podejrzewam, że od przyszłego tygodnia warto codziennie sprawdzać Steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:48, Ring5 napisał:

W ubiegłym roku zaczęła się pod koniec czerwca

12 lipca.
Edycje 2011 i 2010 w ostatni czwartek czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:51, Kadaj napisał:

12 lipca.


Słusznie. Z 2011 mi się pomerdało, wtedy zaczęła się 30 czerwca.

Pieniążki odłożone, Steam w telefonie na wszelki wypad, wishlist przygotowana, pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pierwszy Summer Sale w którym zamierzam coś kupić, więc nie wiem o nim wszystkiego. Stąd pytanko - jak długo gra jest w przecenie? Jeden dzień czy może nawet krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 19:08, Krytyczny napisał:

W sumie to pierwszy Summer Sale w którym zamierzam coś kupić, więc nie wiem o nim wszystkiego.
Stąd pytanko - jak długo gra jest w przecenie? Jeden dzień czy może nawet krócej?


Jest ona przewaznie 48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to spoko. A nie ma jakichś przedłużeń, błędów kupowania itp przez których zakupy są utrudnione? Bo ostrzę zęby na Dust - Elysian Tail i Fly''n i nie wiem czy jarać się że je będę miał czy raczej zaakceptować fakt, że po wszystkim kupię po pełnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się