ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2013 o 19:21, Crew_900 napisał:

Poza tym był dostępny na amazonie za 30 zł jakiś czas temu i to na steama.


Ktorym? .com czy .co.uk?

Ja do tej pory na wyprzedazy zaopatrzylem sie w jakies 10 tytulow, glownie w okolicach 2-5 euro. Ale rzeczywiscie, szalu za bardzo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.com

Szału no nie ma, liczyłem chociaż na Ghost Recon Future Soldier ale chyba się przeliczę.

Do tej pory jedynie zaopatrzyłem się w CS:GO i Hotline Miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 20:19, Crew_900 napisał:

.com


Ok, dzieki. Na AC IV napalilem sie jak szczerbaty na suchary, a ze przygode z seria zakonczylem na AC II, to myslalem, ze moze wypadaloby i trojka sie zajac przed premiera Black Flag.

Dnia 15.07.2013 o 20:19, Crew_900 napisał:

Szału no nie ma, liczyłem chociaż na Ghost Recon Future Soldier ale chyba się przeliczę.


Ja caly czas licze na to, ze moze pod koniec rzuca jakas promocje na Brave New World (tylko nie smieszne 10%) i MK. Tak, wiem, ze szanse zerowe, ale to ludzka rzecz pomarzyc. :)

Dnia 15.07.2013 o 20:19, Crew_900 napisał:

Do tej pory jedynie zaopatrzyłem się w CS:GO i Hotline Miami.


A ja dzis sobie sprawilem pierwsza czesc Commandos :) dawno nie gralem, plytki szlag mi gdzies trafil (odnosze wrazenie, ze przeprowadzka i remont pozbawily mnie sporej czesci moich gier) a chetnie bym sobie przypomnial klasyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2013 o 20:32, Crew_900 napisał:

To na muve.pl kup wersję digital za 64 zł naprawdę warto.


Dobrze odgadles :) widzialem juz wersje muve ale to nadal troche sporo. Az takim fanem nie jestem, ostatnio poszlo troche kasy na gry i noz, wkrotce pare stowek na AC IV pojdzie... poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 20:30, Ring5 napisał:

> .com

Ok, dzieki. Na AC IV napalilem sie jak szczerbaty na suchary, a ze przygode z seria zakonczylem
na AC II, to myslalem, ze moze wypadaloby i trojka sie zajac przed premiera Black Flag.


To pamiętaj, że i tak wypadałoby uzupełnić Brotherhood i Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 21:51, Sipso napisał:

> > .com
>
> Ok, dzieki. Na AC IV napalilem sie jak szczerbaty na suchary, a ze przygode z seria
zakonczylem
> na AC II, to myslalem, ze moze wypadaloby i trojka sie zajac przed premiera Black
Flag.

To pamiętaj, że i tak wypadałoby uzupełnić Brotherhood i Revelations.

Pieprzenie :P Fabuła i tak w AC jest tak słaba że nie ma co jej śledzić, a jeśli komuś zależy to wystarczy przeczytanie 1 stronicowego streszczenia z każdej części i już ma wszystkie dane potrzebne do cieszenia się 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 22:08, Pampereczek napisał:

Pieprzenie :P Fabuła i tak w AC jest tak słaba że nie ma co jej śledzić, a jeśli komuś
zależy to wystarczy przeczytanie 1 stronicowego streszczenia z każdej części i już ma
wszystkie dane potrzebne do cieszenia się 3.


Nie przesadzajmy - akurat fabułę seria AC ma niezłą i w dodatku toczącą się dwu- albo i więcej wątkowo :D Może i 1-stronnicowe streszczenie każdej części można by zrobić, ale to można powiedzieć o większości gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła posypała się wraz z dwójką. Paradoksalnie, bo była świetna gameplayowo i nawet fabularnie w wielu wątkach, ale główny został sprowadzony do prostego "ludzie przed nami" zamiast kontynuwania ciekawego wątku religijnego. A jeżeli takie było zamierzenie już od jedynki to... szkoda.
Ale skoro tak mówisz, to "cieszenie się" trójką musi być niesamowicie trudne, bo fabularnie kuleje, ma chyba nagorsze postaci i głównego bohatera w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 23:53, Sipso napisał:

ma chyba nagorsze postaci i głównego bohatera w serii.


Jako niegrajacy pewnie nie powinienem sie wypowiadac, ale od samego poczatku idea asasyna-Indianina (nawet pol-krwi) wydawala mi sie dziwna i nie na miejscu. Juz znacznie lepszym pomyslem byloby uzycie w tej roli jakiegos Anglika, ktory trafia tam z angielskimi wojskami i na miejscu uznaje, ze walczy po niewlasciwej stronie. Ok, oklepane i sztampowe, ale - dla mnie - jednak bardziej pasujace do serii. Zreszta juz samo umieszczanie vdy w tym czasie i miejscu bylo dziwne i zalatuje mocno " Patriota".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 07:59, Ring5 napisał:

> ma chyba nagorsze postaci i głównego bohatera w serii.

Jako niegrajacy pewnie nie powinienem sie wypowiadac, ale od samego poczatku idea asasyna-Indianina
(nawet pol-krwi) wydawala mi sie dziwna i nie na miejscu. Juz znacznie lepszym pomyslem
byloby uzycie w tej roli jakiegos Anglika, ktory trafia tam z angielskimi wojskami i
na miejscu uznaje, ze walczy po niewlasciwej stronie. Ok, oklepane i sztampowe, ale -
dla mnie - jednak bardziej pasujace do serii. Zreszta juz samo umieszczanie vdy w tym
czasie i miejscu bylo dziwne i zalatuje mocno " Patriota".


Jako zagorzały fan serii muszę przyznać Ci rację. Totalnie nie pasuje mi temat zarówno Indian jak i Piratów. Po ostatniej części, gdzie męczyłem się strasznie - raczej nie zainwestuję w kolejną, mimo, że posiadam poprzedniczki w wydaniach kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 22:38, MisticGohan_MODED napisał:

-85% na nowego DeusEx !
Oby przeszło to głosowanie :]


Deus Ex: Human Revolution - Standard Edition 1,79 EUR ^^
Fallout New Vegas Ultimate - Eastern 4,99 EUR ^^

Kumpel mnie w nocy obudził z pytaniem o Steama, więc z rana zajrzałem. Warto być diabelsko cierpliwym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 13:25, Outlander-pro napisał:

Deus Ex za 8 zł to była okazja na którą czekałem :P


Ale to już było czy jak? Bo ja widzę za 6 ełrasów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 13:28, Pablovy napisał:

Ale to już było czy jak? Bo ja widzę za 6 ełrasów. :(

Przez 8 godzin jako Community''s Choice, ale pewnie jeszcze wróci w daily/flash deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 10:41, McFlash napisał:

Kumpel mnie w nocy obudził z pytaniem o Steama, więc z rana zajrzałem. Warto być diabelsko
cierpliwym :D

Warto było poczekac ^_^
Od razu ze wszystkimi dodatkami wyszło 3,33 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się