ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

A mnie najprawdopodobniej czeka format kompa bo już jest troszkę zamulony i w csie mam kilka błędów np ostatnio się zawiesił, a ciągle nie mam historii serwerów i nie mogę użyć opcji szybkiego odświeżania.
Jeśli już przy csie jesteśmy to może ktoś zna dobre serwery na których można pograć nie mając o tym dużego pojęcia? Chodzi mi o ip konkretnego serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 21:39, Pawlo09 napisał:

Zmieniłeś prędkość pobierania ze steam i są jakieś efekty?


CZłwoieku steam to takie dziadostwo że nic nei da,ja np. poprawke do Lost Planet pobierałem przez pól nocy...Przy szybkim necie

# jeżeli mam odpowiedź na pytanei czy steam to pomoc czy zagłada to wybieram bez zastanowienia to drugie,argumenty przedstawiłem[wcześniej] i nadal bedę przedstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 21:42, NecroVisioneR napisał:

> Zmieniłeś prędkość pobierania ze steam i są jakieś efekty?

CZłwoieku steam to takie dziadostwo że nic nei da,ja np. poprawke do Lost Planet pobierałem
przez pól nocy...Przy szybkim necie

# jeżeli mam odpowiedź na pytanei czy steam to pomoc czy zagłada to wybieram bez zastanowienia
to drugie,argumenty przedstawiłem[wcześniej] i nadal bedę przedstawiał.

Steam jest zamulony, zmień więc serwery na kraje mniej zamulone(Rumunia, Dania). Ja tak zrobiłem i ściąga mi się przy normalnym transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie to strasznie denerwuje przy tym samym internecie około pół roku temu miałem prędkość ściągania blisko 1MB/s a teraz mam około 256kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też, pisałem nawet skargi do mojego dostawcy neta . Ale potem zobaczyłem że to wina steama . Kurde rozpoczynam pobieranie czegoś i niby ok. prędkość dochodzi do 1.3 mb/s a potem spada do 200 kb/s :|
Normalnie załamka i tak przez jakiś czas tak wolno pobieranie i potem stopniowo prędkość się podnosi , ale tak wolno . Albo pobiera z maks szybkością i raptem spada do 100 kb/s :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o ale bania ;o
Cały komp po formacie, steam na nowo instalowany (oczywiście znowu były jakieś problemy tym razem z hl2) a tu taka bania. Ciągle nie mam historii serwerów i ciągle nie działa szybkie odświeżanie;| Macie pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 11:29, Crew_900 napisał:

Ja też, pisałem nawet skargi do mojego dostawcy neta . Ale potem zobaczyłem że to wina
steama . Kurde rozpoczynam pobieranie czegoś i niby ok. prędkość dochodzi do 1.3 mb/s
a potem spada do 200 kb/s :|
Normalnie załamka i tak przez jakiś czas tak wolno pobieranie i potem stopniowo prędkość
się podnosi , ale tak wolno . Albo pobiera z maks szybkością i raptem spada do 100 kb/s
:|

Chociaż mam niższy transfer to od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie podobną zależność(tak od tygodnia, półtora, gdy zacząłem ściągać parę rzeczy), przy ściąganiu czegokolwiek - raz przyśpiesza, raz maleje. Próbowałem zmienić serwer, ale była albo lepiej, tylko, że nadal tak samo się działo, albo gorzej. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:16, Gol_Galad napisał:

> Ja też, pisałem nawet skargi do mojego dostawcy neta . Ale potem zobaczyłem że to
wina
> steama . Kurde rozpoczynam pobieranie czegoś i niby ok. prędkość dochodzi do 1.3
mb/s
> a potem spada do 200 kb/s :|


Ja mam max. prędkość transferu 128 kb/s więc i tak zazdroszczę ;) Ale przez steam bardzo dobrze się ściąga, jak zassysałem AA3 to cały czas miałem max speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny niektórych klasyków Lucas Arts co się w tygodniu pojawiły nawet niezłe (poza Monkey Island:):

The Dig, SW Starfighter, Indiana Jones Ostatnia Krucjata & Fate of The Atlantis - 4€
I mniej fajnie: Lego Indiana Jones & SW Battlefront II po 18€

I przy okazji w tym tygodniu promo na GRID-a - 10€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam, niekiedy wkurza, jak np. ktoś ukradnie ci konto bo domyśli sie hasła, to już masz po grach... A tak te zwykłe gry z sklepów to można spokojnie zainstalować i o nic sie nie bać ;D
Z drugiej strony gry bez płyty, a tylko beta key są gdzieś za 10 dolarów, a to mniej niż ta sama gra ze sklepu.I wogóle z kumplami można przez czat pogadać, więc nie mam zdania czy Steam to pomoc, czy zagłada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem niedawno The Orange Box... Czy musze sie logowac za kazdym razem do Steama, zeby pograc sobie np. Half-Life 2 z dodatkami? I czy potrzebuje wtedy byc podlaczonym do Internetu? Bo sie przeprowadzam za pare dni, oczywiscie komputer zostanie od razu podlaczony, ale nie bede mial przez jakis czas, moze nawet do konca wakacji, Internetu......

z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być non stop online, ''odptaszukuj'' tylko w ustawieniach opcję ''nie zapisuj informacji na tym komputerze'', wtedy można grac offline bez połączenia z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka !
Ściągnąłem sobie przez Steam''a America''s Army 3 i mam takie pytanko :
Otóż po ściągnięciu okazało się ze nie mam instalki a gra sie zainstalowała automatycznie (czy można <<ta instalke>> jakoś nie wiem skopiować czy coś bo chciałbym sobie ja wrzucić na płytkę gdyż będę robił oczyszczanie dysku i nie chce mi się drugi raz jej ściągać)czy po prostu steam już tak ma i nie ściąga pakietu inst. i od razu instaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się