ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Udało mi się Warmłotka przygarnąć. W zamian za to mogę Ci polecić jakieś fajne anime, bo widzę, żeś fanem Clannada. Polecam: Clannad After Story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 20:45, ArkStorm napisał:

Dzięki! na jakie konto mam przelać zimne piwko ? :)

Lepiej wydaj tą kwotę na to http://www.humblebundle.com/ za dolca są :Saints Row 2, Saints Row:
The Third, Risen 2: Dark Waters i Sacred 2 Gold, a za niecałe 5$ dochodzi do tego Dead Island GOTY i SR3 Full Package (SR3 DLC!) :]

SiDi spożywaj ty mniej skoro mi polecasz obejrzenie Clannad AS ;] zdarza mi się czasem wyjść poza temat Manga i Anime XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 20:51, Tomoya-kun napisał:

> Dzięki! na jakie konto mam przelać zimne piwko ? :)
Lepiej wydaj tą kwotę na to http://www.humblebundle.com/ za dolca są :Saints Row 2, Saints
Row:
The Third, Risen 2: Dark Waters i Sacred 2 Gold, a za niecałe 5$ dochodzi do tego Dead
Island GOTY i SR3 Full Package (SR3 DLC!) :]



szkoda że nie można paysafecard płacić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam konto na paypal. Mam tam środki pieniężne przesłane z konta bankowego. Rok temu robiłem transakcję i pamiętam,że nie wymagało karty (adres billingowy?!). Co poradzić? Ilość kwoty w przeliczeniu na euro się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 14:43, BartexooN napisał:

Witam, mam konto na paypal. Mam tam środki pieniężne przesłane z konta bankowego. Rok
temu robiłem transakcję i pamiętam,że nie wymagało karty (adres billingowy?!). Co poradzić?
Ilość kwoty w przeliczeniu na euro się zgadza.

Ale w czym problem? Bo jakoś to tak wygląda w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 14:43, BartexooN napisał:

Witam, mam konto na paypal. Mam tam środki pieniężne przesłane z konta bankowego. Rok
temu robiłem transakcję i pamiętam,że nie wymagało karty (adres billingowy?!). Co poradzić?
Ilość kwoty w przeliczeniu na euro się zgadza.

Widocznie właśnie się nie zgadza. Bo paypal właśnie prosi o kartę jeśli ma za mało środków na zapłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 14:43, BartexooN napisał:

Witam, mam konto na paypal. Mam tam środki pieniężne przesłane z konta bankowego. Rok
temu robiłem transakcję i pamiętam,że nie wymagało karty (adres billingowy?!). Co poradzić?
Ilość kwoty w przeliczeniu na euro się zgadza.

Jeśli płacisz w innej walucie niż waluta twoich środków na koncie musisz uwzględnić dodatkową opłatę za przewalutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 18:29, FreemanPL napisał:

Panowie, wiecie może jak zrobić żeby zobaczyć ikony gier w aplikcji STEAM?


Na liście gier w bibliotece masz taki plus. Tam możesz sobie zaznaczyć widok ikon przy tytułach gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 18:29, FreemanPL napisał:

Panowie, wiecie może jak zrobić żeby zobaczyć ikony gier w aplikcji STEAM?

Na liście w prawym górnym rogu masz plusik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 18:32, Dared00 napisał:

> Panowie, wiecie może jak zrobić żeby zobaczyć ikony gier w aplikcji STEAM?
Na liście w prawym górnym rogu masz plusik.

Ok, dzieki. Serio go nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 22:35, Crew_900 napisał:

Warto brać Quake IV ? Z serią Quake nie miałem doczynienia.

Hmm... IMO nie jest taki dobry jak klasyki, ale za 5€ czemu nie, całkiem przyjemne strzeladełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie. W promocji też jest dodatek do Rage -75% ale u nas niedostępny, jednak jeżeli wejdę w przeglądarce na stronę steam w cenach US to jest dostępny i jak się zaloguję na swoje konto to mogę kupić i tutaj pytanie, Valve będzie sapać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 22:35, Crew_900 napisał:

Warto brać Quake IV ? Z serią Quake nie miałem doczynienia.

Mnie osobiście strasznie znużył po jakimś czasie i nie mogłem się doczekać aż się skończy.
Generalnie jest bardzo podobny (a graficznie niemal identyczny) do Dooma 3 i trochę do Preya.
Według mnie lepiej wydać te 5 ojro na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 23:02, Crew_900 napisał:

a mam pytanie. W promocji też jest dodatek do Rage -75% ale u nas niedostępny, jednak
jeżeli wejdę w przeglądarce na stronę steam w cenach US to jest dostępny i jak się zaloguję
na swoje konto to mogę kupić i tutaj pytanie, Valve będzie sapać ?


Prawdopodobnie Quake IV nie przejdziesz za szybko bo po pewnym czasie cie lekko znudzi, nie zmienia to faktu ze gierka jest niezla i zdecydowanie warta swojej ceny.

Wracajac do Rage, nie, spokojnie mozesz kupic The Scorchers, jedynym minusem jest to ze gdy gra sie w koszyku znajdzie to cena zostanie zmieniana na euro ale to tyle.
Konta ci nie zbanuja ani nic w tym guscie, sam w ten sposob kupilem dawno temu The Scorchers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 08:47, Crew_900 napisał:

Dobra a warto kupić te DLC ? Mam Rage`a na koncie ale jeszcze nie zacząłem grać ;p

Widzisz tu jest problem, Rage nie jest grą doskonałą, posiada wiele wad jak doczytywanie terenu, pusty świat średnia linia fabularna. Nie wiadomo czy gra ci się spodoba, więc lepiej wpierw zagraj godzinke i wtedy zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 08:47, Crew_900 napisał:

Dobra a warto kupić te DLC ? Mam Rage`a na koncie ale jeszcze nie zacząłem grać ;p


W tej cenie zdecydowanie warto.

DarkWolf_PL opisal kilka problemow ktore Rage mial na samym poczatku, w tym momencie doczytywanie terenu sie nie zdarza (przynajmniej u mnie) i jedyne do czego moge sie przyczepic to fakt ze fabula jest srednia a koncowka nijaka.
Sam gameplay jednak dlamnie jest bardzo dobry, lepszy niz wiekszosci gier fps z ostanich kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się