ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2013 o 14:13, Ventil napisał:

Wie ktoś czy nie ma problemów z legalnością sprzedaży kart Steam poprzez Allegro?

Nie. Raczej nie. Kupuj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wszyscy z tym givewayem rozlecieli ;D

Swoją drogą, tak aby nie było offtopu. Nie wiem czy też inni mają tak, że jak Steam pisze mi ile miejsca na dysku ma zająć gra to ostatecznie ściąga mi jakieś może 1GB mniej z tego co założył. Niby nic tylko się cieszyć, ale zastanawia mnie to dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 23:20, Muradin_07 napisał:

Swoją drogą, tak aby nie było offtopu. Nie wiem czy też inni mają tak, że jak Steam pisze
mi ile miejsca na dysku ma zająć gra to ostatecznie ściąga mi jakieś może 1GB mniej z
tego co założył. Niby nic tylko się cieszyć, ale zastanawia mnie to dlaczego.


Mam teorie na ten temat. Steam pokazuje maksymalną wagę(gra+dane ze steam cloud). Każda gra ma inny limit w chmurze i dlatego tak się dzieje.
Ściągając najnowszego Bioshoca pokazało mi, że gra waży 18GB, a ściągneło ~17GB. Steam przewidział dla tej gry ponad 900MB przestrzeni w chmurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie coś w tym może być z tymi danymi w chmurze, co też w sumie jest fajne, bo chociaż nie muszę tak jak wcześniej brać i save''ów jakoś kitrać po pendrive''ach czy innych. Naprawdę zdziwiony byłem jak włączyłem po kilku latach HL2 i tam były moje save''y sprzed może trzech lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 23:20, Muradin_07 napisał:

Ale się wszyscy z tym givewayem rozlecieli ;D

Rozlecieli bo trzeba podać linka do posta na forum informującego o akcji. Mam nadzieję, że modki będą usuwać posty z powtarzającym się linkiem gdyż znając życie to jeden zacznie informować o giveawayu i po chwili zleci się setka zakładających tematy i piszących o tym samym xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję, ale tak naprawdę to jeszcze aż tak nie zaatakowało jak myślałem, że może. Pojawiło się kilka linków i tyle. Potem już nikt niczego takiego nie wrzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 12:14, Muradin_07 napisał:

Potem już nikt niczego takiego nie wrzucał.

To może być cisza przed burzą. Nie jeden uzna, że grzech byłoby przegapić taką okazję. A jak wiemy gram.pl jest dość popularne "na rynku" i tylko czekać aż zleci się wiara xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to te karty mają jakieś znaczenie poza mozliwością levelowania konta i upiększania profilu? Bo niektórzy to się o to prawie że zabijają... a ja mam zbyt wydżibane by w ogóle się nimi przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę je zbierał, potem sprzedawał albo wymieniał się. Zawsze to jakiś grosz ;) To tak samo jak można by było zapytać o to dlatego ludzie się zabijają o barwniki w Neverwinterze, których ceny przewyższają ceny unikalnych pancerzy o dobre 3 razy. Jedyne na czym mi naprawdę będzie zależało to zebranie odznaki za Shoguny i może dokończenie tej z SSS, bo brakują mi tylko dwie karty, choć też mogę trzymać i potem wszystko sprzedać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się