ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2013 o 15:39, FreemanPL napisał:

Mam problem w CS GO.
Grałem sobie kilka dni w Operation Payback, nabiłem 40+godzin i wczoraj ten tryb mi znikł
(jak na zdjęciu). Ktoś wie o co halo?

A na ten tryb nie potrzene były/są jakieś bilety z okresem ważności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 17:31, MisticGohan_MODED napisał:

> Mam problem w CS GO.
> Grałem sobie kilka dni w Operation Payback, nabiłem 40+godzin i wczoraj ten tryb
mi znikł
> (jak na zdjęciu). Ktoś wie o co halo?
A na ten tryb nie potrzene były/są jakieś bilety z okresem ważności ?


No biletyu są, ale jak się aktywują to zostaje na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką informację w rynku społeczności: "Na tym koncie stworzono już 157 ofert(y) w tym roku. Zanim będziesz w stanie sprzedawać lub wystawiać więcej niż 200 przedmiotów w jednym roku kalendarzowym, musimy zebrać od ciebie pewne informacje. Kliknij tutaj, aby podać niezbędne informacje. Zapoznaj się z FAQ, aby uzyskać więcej informacji na temat tego wymagania." Wiem, że już kiedyś była o tym mowa, ale nie śledziłem wtedy tej dyskusji. Rozumiem, że bez wypełnienia formularza, nie będę mógł wystawiać więcej przedmiotów po przekroczeniu limitu. I tutaj mam pytanie. Czy wypełnienie tego formularza z pełnymi danymi wiąże się z jakimiś konsekwencjami? Umiarkowanie dbam o swoją prywatność w sieci, ale nie widzi mi się podawanie pełnego miejsca zamieszkania, w jakimś tam formularzu. Czy nie ma obaw i spokojnie mogę ten formularz wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 21:00, Kraju napisał:

Mam taką informację w rynku społeczności: "Na tym koncie stworzono już 157 ofert(y) w
tym roku. Zanim będziesz w stanie sprzedawać lub wystawiać więcej niż 200 przedmiotów
w jednym roku kalendarzowym, musimy zebrać od ciebie pewne informacje. Kliknij tutaj,
aby podać niezbędne informacje. Zapoznaj się z FAQ, aby uzyskać więcej informacji na
temat tego wymagania." Wiem, że już kiedyś była o tym mowa, ale nie śledziłem wtedy tej
dyskusji. Rozumiem, że bez wypełnienia formularza, nie będę mógł wystawiać więcej przedmiotów
po przekroczeniu limitu. I tutaj mam pytanie. Czy wypełnienie tego formularza z pełnymi
danymi wiąże się z jakimiś konsekwencjami? Umiarkowanie dbam o swoją prywatność w sieci,
ale nie widzi mi się podawanie pełnego miejsca zamieszkania, w jakimś tam formularzu.
Czy nie ma obaw i spokojnie mogę ten formularz wypełnić.


Możesz wypełniać, nie bój sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 21:06, FreemanPL napisał:

> /.../ > Możesz wypełniać, nie bój sie :)

Wypełnić oczywiście może, ale PO CO? To, ze dwa tuziny służb i tak Go namierzają (profilaktycznie, żeby po prostu wiedzieć) to jeszcze nie powód, żeby tym służbom, dziesiątkom innych służb, agencjom marketingowym i nawet pojedyńczym hakerom ma ułatwiać pracę. To Jego dezyzja, czy chce coś komuś ułatwić. Może tego nie wiesz, ale w internecie nic nie ginie i za lat 5 czy 15 znajdą Twoje zdjęcie przy jakimś swawolnym zajeciu i czy akurat to nie stanie się przeszkodą w przyjęciu do dobrze płatnej chociaż odpowiedzialnej pracy. Już starożytni Rzymianie mawiali: cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca (inaczej - co z tego wyniknie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta - do końca roku są 3 miesiące. Sprzedaj jakieś 43 reczy i wypełnij limit, a po świętach jak gier przybędzie i po nowym roku kac odejdzie dalej ciułaj karty na nowych dwustu ofertach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to ze Steama nie korzystasz na co dzień, więc nie praw tu moralnego bełkotu, jak nawet nie wiesz po co to i do czego. Właśnie kolega FreemanPL pytał się o to samo, co ja teraz, więc wie "z czym to się je". Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że służby specjalne/wywiadowcze/może nawet i wojsko, inwigilują nas w sieci. Ty bronisz swojej prywatności, ale są osoby, które świadomie wprowadzają wszelkie informacje o sobie do internetu. Widzisz coś w tym złego, to trudno, ale skończ tą swoją moralną gadkę, która i tak nikomu i niczemu nie służy. Skoro jesteś takim fanem teorii spiskowych (tak zakładam, bo pewne rzeczy się z tym wiążą), to zapisz się do jakiejś grupy i tam pogadacie o takich sprawach. Dostałem prostą i krótką odpowiedź i za to dziękuję Freemanowi, ale w tym temacie niepotrzebna jest kolejna dyskusja jak ta z tematu o CD-Action. Dlatego skończ wygłaszać wszędzie swoje racje, jak nawet nie masz zielonego pojęcia o co tak naprawdę chodzi.

Muradin_07
Zobaczę jak się sprawa rozwinie. Te 43 przedmioty na sprzedaż, to nie jest tak dużo, ale jak do grudnia nie przekroczę limitu, to poczekam te kilka tygodni. Zobaczymy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś Steama linuksowego? Głównie chodzi mi o instalacje w Ubuntu- czemu muszę niby założyć konto Ubuntu One i jak rozwiązano to w innych dystrybucjach...

Edit. Według info z wątku o Ubuntu te konto nie jest płatne (przynajmniej podstawowo), ale i tak jakoś nie czuje potrzeby tworzenia nowego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ja mam Ubuntu 12.10 i jak jakieś pół roku instalowałem Steama, to żadnego głupiego konta nie musiałem zakładać (jestem na to wyczulony, więc na pewno bym pamiętał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisał ktoś do supportu w sprawie zniknięcia licencji gry z konta? (DLC premierowe zostało). Napisałem wczoraj koło jedenastej, więc oczekiwałem odpowiedzi dziś rano. Sprawa dość pilna, a nie wydaje mi się by wymagała od supportu wiele sił. Może jestem nieco nie cierpliwy, ale kurka wodna, licencja zniknęła mi z konta bez żadnego info a w grę grałem dokladnie 118 minut już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 11:58, Kadaj napisał:

Hm... Ja mam Ubuntu 12.10 i jak jakieś pół roku instalowałem Steama, to żadnego głupiego
konta nie musiałem zakładać (jestem na to wyczulony, więc na pewno bym pamiętał).


W aplikacji do instalowania aplikacji (tak ,wiem sklep Ubuntu :) nie istniej przycisk instaluj dla Steama, a jedynie kup...
W starych materiałach, których szukałem o Steamie było napisane, że tak jest tylko przy wersji 64-bitowej.
Może teraz każda wersja tego wymaga ( lub tamte informacje były przestarzałe)?

Edit. http://askubuntu.com/questions/320522/how-to-install-steam-through-ubuntu-software-center-without-logging-into-ubuntu
Jak widać nie tylko ja mam z tym problem, choć rozwiązanie instalacji wydaje się logiczne, czemu nie mogło być takie od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome 2 Total War.
Nadal zero odzewu. Klucz kupiony na allegro więc zapewne chodzi o legalność itp.. Mógłbym od razu do sprzedawcy po wymianę, ale chce mieć solidne podstawy, a steam opierdziela się na maxa. Zero informacji, nic. Po raz kolejny steam traci w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 17:56, Sipso napisał:

Rome 2 Total War.
Nadal zero odzewu. Klucz kupiony na allegro więc zapewne chodzi o legalność itp.. Mógłbym
od razu do sprzedawcy po wymianę, ale chce mieć solidne podstawy, a steam opierdziela
się na maxa. Zero informacji, nic. Po raz kolejny steam traci w moich oczach.

Nie jesteś jedyny, któremu to się przydarzyło. Przeczytaj ostatnie posty z wątku o "Rome 2."

Rada na przyszłość, unikać podjrzanych aukcji Allegro i szemranych keyshopów. BTW, możesz podać nazwę tego "sprzedawcy"? To może być cenna informacja na przyszłość dla tych, którzy wolą kupować klucze na Allegro właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PlayWithUs

Reklamacja to nie problem akurat. Parę razy już mi się zdażyły takie klucze i zawsze dostawałem nowy (Diablo 2) albo zwrot kasy (GW2). Tylko zazwyczaj miałem od razu dowód, że coś jest nie tak, a tutaj nic. Przy ponownej próbie rejestracji klucza nie pisze nic o banie na nim ani nic, tylko, że został użyty. Więc imo nie jest to podstawa za bardzo do roszczeń o reklamacje. Ale jutro jeżeli steam nadal mnie oleje to napiszę do sprzedawcy o nowy, a jeżeli kolejny będzie lipny to zwrot. A unikać nie będę bo zawsze miałem 100% udanych transakcji z takimi sklepami lub udane reklamacje :P Tylko muszę czekać na steamowców aż ruszą zadki.

EDIT: Poza tym przy rejestracji pierwszej powinno wywalać błąd czy coś, a nie po 2 godzinach gry i paru acziwmentach zwyczajnie ninja usunąć licencję. Syf ze strony steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Ja tam bym sobie w ogóle odpuścił takie szemrane keyshopy z Allegro. Ewentualnie Gamecodes.pl czy Keye.pl moga jeszcze wchodzić w grę, ale w ich przypadku też zachowałbym dużą ostrożność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kupowałem w najgorszym syfie na allegro, mnie to nie straszne. A keye czy gamecodes to spoko sklepy, sprawdzone.

Jedyne czego potrzebuje to odpowiedzi steama. Ale oni tam nie wiem, nic nie reagują na 3 update''y ticketa...

EDIT: Na razie to mnie to lotto bo Rome 2 u mnie nie grywalny był i tak (co pewnie wiesz, bo widziałem cie w wątku Rome 2 :P), ale jutro wychodzi patch i chciałem do tego czasu rozwiązać sprawę. Ale widać nie będzie mi dane pograć w ten weekend. Cóż farma golda w gw2 jednak nadal w planach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 18:17, Sipso napisał:

Człowieku kupowałem w najgorszym syfie na allegro, mnie to nie straszne.
A keye czy gamecodes to spoko sklepy, sprawdzone.

Nie musisz sie tak unosić, nparawdę. Po prostu piszę o tym, by zachować dużą ostrożnośc w przypadku takich zakupów, szczególnie w przypadku rażąco niskiej ceny danej gry. Zajomi pisali o wielu przypadkach zabierania gry z konta w przypadku trefnych zakupów w podobnych miejscach.

Przy okazji, wg mnie cenę na PlayWithUs z Allegro można uznać za zastanawiająco niską...

Dnia 05.09.2013 o 18:17, Sipso napisał:

Jedyne czego potrzebuje to odpowiedzi steama. Ale oni tam nie wiem, nic nie reagują na
3 update''y ticketa...

Mi też wolno odpisywali, jak miałem do nich sprawę. Niestety musisz odczekać swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się