ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2013 o 15:17, Marcin08 napisał:

Jak jest z przelicznikiem na Steam złotówek na euro? Chodzi mi o to czy jeśli do portfela
Steam dodam 50 zł z paysafecard to czy wystarczy to na zakup gry za 9.99€


Ostatnio kupowałem, to przelicznik wynosił jakoś 4,3 zł, więc spokojnie się zmieścisz - euro musiałoby podskoczyć powyżej 5 zł, żeby z 50 zł wyszło mniej niż 9,99 euro. Tylko ja kupuję bezpośrednio kartą, nie wiem czy PSC nie bierze jakichś prowizji (no ale jak karta o wartości 50 zł to na logikę tyle tam jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 20:10, Dared00 napisał:


Ano trzy, a znająć zdolność do trollowania jaką wyrobiło sobie Valve (czy sprawia im to radość?) oznacza to pewnie wydanie gier z 3 platform - PC, Linux i Mac w jednej maszynie (czyli tak naprawdę wersję PC, bo chyba każda gra taką ma na Steamie) albo jakikolwiek inny bzdet na któy tak naprawdę nikt nie czekam.

Obym się mylił (niestety ostatnio wszyscy na gramie którzy liczą podobnie nie mają racji...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 23:18, LubieWafle napisał:

Czy Wam też przy the Showdown Effect pojawia się, że program przestał działać?

Nie mam tej gry, ale od dwóch dni (zupełnie bez powodu) gra XCOM: Enemy Unknown bardzo często kraszuje mi kompa lub zawiesza się przy uruchamianiu. Nigdy wcześniej się to nie działo. Przeinstalowywałem grę trzy razy, przeinstalowałem Stema - nadal to samo. Chyba coś się w Steamie pokaszaniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 23:38, Abi_Dalzim napisał:

> Czy Wam też przy the Showdown Effect pojawia się, że program przestał działać?
Nie mam tej gry, ale od dwóch dni (zupełnie bez powodu) gra XCOM: Enemy Unknown bardzo
często kraszuje mi kompa lub zawiesza się przy uruchamianiu. Nigdy wcześniej się to nie
działo. Przeinstalowywałem grę trzy razy, przeinstalowałem Stema - nadal to samo. Chyba
coś się w Steamie pokaszaniło...

U mnie ta gra działa tak od początku... War of the Roses podobnie - robię co radzą w supporcie i nadal po włączeniu gry mam zielony status, że w nią gram, ale nic się nie dzieje. Po chwili znowu jestem "online"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 00:12, LubieWafle napisał:

U mnie ta gra działa tak od początku... War of the Roses podobnie - robię co radzą w
supporcie i nadal po włączeniu gry mam zielony status, że w nią gram, ale nic się nie
dzieje. Po chwili znowu jestem "online"...

Z WoR też mam taki problem, czasem się odpali normalnie a innym razem utknie na ładowaniu menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo tylko 19 euro (jeżeli mówimy o warunkach dla graczy z Zachodniej Europy). A przypadkiem nie dostaje się darmowej aktualizacji do pełne wersji, tak jak to było w przypadku Minecrafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 00:19, Tomoya-kun napisał:

Z WoR też mam taki problem, czasem się odpali normalnie a innym razem utknie na ładowaniu
menu.

U mnie zawsze ten problem się pojawia... już chrzanić Showdown i WotR jako gry, ja chcę karty uzyskać. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzili, ale przynajmniej gra jest teraz tańsza niż za te kilka miesięcy, gdy będzie juz finalna wersja do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 00:56, LubieWafle napisał:

U mnie zawsze ten problem się pojawia... już chrzanić Showdown i WotR jako gry, ja chcę
karty uzyskać. ;d

Ja już WotR karty zgarnąłem, jak raz mi się uruchomiła podziałała w tle 2 godziny jak oglądałem sobie serial :P Ale poza tym gra całkiem przyjemna tylko diabli chaotyczna a sama z siebie nie pomaga w ogarnięciu mechaniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 01:34, Kraju napisał:

Trochę przesadzili, ale przynajmniej gra jest teraz tańsza niż za te kilka miesięcy,
gdy będzie juz finalna wersja do kupienia.


I tak zabugowana pewnie niemiłosiernie. Ech, trzeba czekać na wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to produkcja nastawiona na grę wieloosobową, a takiej grze można wiele wybaczyć. Tym bardziej gdy przez najbliższe miesiące, większość błędów powinna zostać naprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy mają w swojej bibliotece The Walking Dead: 400 Days . Czy jak kupicie ten dodatek to wyświetlał wam sie oddzielnie w bibliotece czy tez został dodany do podstawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 12:41, Kraju napisał:

Na szczęście to produkcja nastawiona na grę wieloosobową, a takiej grze można wiele wybaczyć.
Tym bardziej gdy przez najbliższe miesiące, większość błędów powinna zostać naprawiona.


Ja tam czekam na kampanię, którą podobna ta gra ma :)

Chyba że multi nastawione jest na coop- do dziś nie mogę zrozumieć jak ktoś uznaje DayZ z hordami graczy mordujących co się da i nieliczących się z obrażeniami za realistyczną i przyjemną grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sejwy z gier na Steama zapisują się na komputerze oraz w chmurze, czy tylko w chmurze? Jeżeli to drugie, to format nie powinien stanowić problemu, ale czy można owe sejwy ściągnąć na komputer, by np. przesłać je kumplowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się