ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2013 o 20:17, Mercuror napisał:

Wątpię. Gdybyś miał pudełko z grą (i kodem), to mógłbyś spróbować napisać do Steam Support,
ale tak to w zasadzie zgubiłeś wszystkie informacje o swoim koncie - login, hasło, mail,
kody zarejestrowanych gier.


Miałem tam jedną grę Metro, no cóż mówi się trudno dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 17:42, miodus napisał:

Czy jest możliwość pobrania napisów pl z sieci i podpięcia ich do gry ze steama ?

Jeżeli gra nie ma języka polskiego, a istnieje fanowskie spolszczenie, to tak -można to zrobić. Ale jeżeli na stemie nie ma polskiej wersji, ale istnieje polonizacja profesjonalna dołączona do gry sprzedawanej w Polsce (np. Fallout: New Vegas - spolszczony przez Cenegę nie posiada wersji PL na Steam), to nie wolno zassać tego spolszczenia i dołączyć do gry nma Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zachodnia, ale wersja na polskim Steamie, zawiera PL: " Uwaga: W twoim regionie wspierane są następujące języki: angielski, polski, rosyjski i czeski."

Ba, kupowałem na polskim Steamie dodatki i też zawierają PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy komukolwiek zdarzyło się,że mały plik blokował wejście do gry? A mianowicie Avira mi blokuje plik do Serious Sam 2 z HB.
W internecie kiepskie poradniki są do Aviry Premium kupiona na firmę.
Da mi ktoś poradnik do Aviry Premium 2013? Nie wiem co robię źle. Po prostu wchodzę na firewall -> Konfiguracja i odpowiedni plik wskazuję i OK. Czy coś robię niepoprawnie? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 18:59, BartexooN napisał:

Witam. Czy komukolwiek zdarzyło się,że mały plik blokował wejście do gry? A mianowicie
Avira mi blokuje plik do Serious Sam 2 z HB.

Pamiętam, że miałem tak kiedyś z demem FM''a 2013 bodajże i blokowany plik przez NOD''a 32
Niestety nie znam Aviry i jej opcji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 10:25, Azazell napisał:

Panowie jak się odczytuje archiwum wiadomości na steam? Musze coś znaleźć o czym rozmawiałem
z kolesiem tydzien temu.


Steam oficjalnie nie posiada takiej opcji, jest jednak program który robi takowy zapis, nazwy jednak nie potrafię powiedzieć. Poszukaj na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można za darmo otrzymać od Steama darmowe zniżki na gry? Bo wbijam sobie do konta(nie logowałem się od dłuższego czasu), patrzę a tu dwa kupony.

Trochę to niepokojące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniżki rozdają producenci danych gier, często jako bonusy dla posiadaczy jednej z ich produkcji. Np. ostatnio jako posiadacz Train Simulatora dostałem 10 zniżek na różne DLC, swego czasu spamowano mnie też zniżkami na Toki Tori 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 48h promo na FF7
Czekałem długo na tą promocje.
5 euro zamiast 10 ( za wiekowa grę bez duzych pioraeek to za dużo ) btw znacie jakieś fajne jrpg na steamie no coś w stylu trails in the sky jak na psp albo jakies ergoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 01:14, qwerty5712 napisał:

Jeszcze tylko 48h promo na FF7
Czekałem długo na tą promocje.
5 euro zamiast 10 ( za wiekowa grę bez duzych pioraeek to za dużo ) btw znacie jakieś
fajne jrpg na steamie no coś w stylu trails in the sky jak na psp albo jakies ergoge


Na steamie? To tylko The Last Remnant oraz to co wyszło w ten czwartek - Agarest: Generation of War. W pierwsze przegrałem ~70h i jeszcze nie przeszedłem, w drugą produkcję zagrywam się cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 01:14, qwerty5712 napisał:

5 euro zamiast 10 ( za wiekowa grę bez duzych pioraeek to za dużo ) btw znacie jakieś
fajne jrpg na steamie no coś w stylu trails in the sky jak na psp albo jakies ergoge


Kod steam za 20 zł to już było na gmg.
Jrpgow raczej malo jest na steam?, kiedys ma byc premiera trails in the sky 1 i 2 na steam,
teraz jest seria Ys,(gatunek raczej akcja)
Fortune Summoners, Chantelise(akcja), Recettear(ciekawa gra o prowadzeniu sklepu)-
kazda ma demo wiec mozesz obadac, a promo jest czesto maja.
Septerra Core mialo premiere na steamie, ale wersje niesteam mozna kupic taniej w zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gmg.
Nie wiem własnie jak jest z tymi jrpgami.
Septerra Core mam z starego KŚG(istnieje jeszcze to pismo? ) Ciekawa gra, ale grałem w nią z 10 lat temu i nie pamiętam już fabuły.
Ys sobie obczaje póxniej wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 13:42, qwerty5712 napisał:

Nie znam gmg.

To sklep greenmangaming.com a innym znanym sklepem, jest jeszcze amerykanski amazon.(nie wiem czy brytyjski tez sprzedaje gry na steam)

Dnia 06.10.2013 o 13:42, qwerty5712 napisał:

Nie wiem własnie jak jest z tymi jrpgami.

Na steamie slabo(zreszta "nowe" jrpgi na pc to raczej "nisza"), to co napisalem w poscie plus post SiDi''ego no chyba, ze dopuszczasz jeszcze gry "indie" to jeszcze cos bedzie np. Evoland a jeszcze jrpgi z kickstatera kiedys sie pojawia na steamie

Dnia 06.10.2013 o 13:42, qwerty5712 napisał:

starego KŚG(istnieje jeszcze to pismo? )

Padlo, wydają od czasu do czasu wydanie Extra 16 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się