ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2013 o 18:18, Kraju napisał:

Na stronie Cenegi.

Żaden plik z tej strony nie działa.
Wiesz może co muszę zrobić?
Wersje gry mam 1.0.....na steam oczywiście.

20131007210055

20131007210059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 11:08, Chlorofil napisał:

Działa wam aktualnie Steam ? Bo mnie nie chce zalogować. Pisze: Nie można połączyć się
z siecią Steam...

U mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Chcę kupić klucz z allegro do danej gry która na steamie ma język polski. Ale na żadnej z aukcji nie jest napisane że to PL, a jak już jest wyróżniony język to jest tylko EN. Czy jest możliwość że dany klucz jest tylko do konkretnej wersji językowej? Że jak kupię to się okaże że nie będę mógł jej zmienić na polski mimo że taki istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 20:19, misioo napisał:

Panowie mam pytanie. Chcę kupić klucz z allegro do danej gry która na steamie ma język
polski. Ale na żadnej z aukcji nie jest napisane że to PL, a jak już jest wyróżniony
język to jest tylko EN. Czy jest możliwość że dany klucz jest tylko do konkretnej
wersji językowej? Że jak kupię to się okaże że nie będę mógł jej zmienić na polski mimo
że taki istnieje?


napisz jeszcze co to za gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 20:19, misioo napisał:

Panowie mam pytanie. Chcę kupić klucz z allegro do danej gry która na steamie ma język
polski. Ale na żadnej z aukcji nie jest napisane że to PL, a jak już jest wyróżniony
język to jest tylko EN. Czy jest możliwość że dany klucz jest tylko do konkretnej
wersji językowej? Że jak kupię to się okaże że nie będę mógł jej zmienić na polski mimo
że taki istnieje?



Ooooo właśnie, mam takie samo pytanie! W moim przypadku chodzi o Tomb Raidera nowego. Gość, który sprzedaje mówi, że na kluczu nie jest to napisane i trudno jest mu stwierdzić czy gra jest również po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 12:07, misioo napisał:

/.../

Na 99% to są kody z zachodnioeuropejskiej dystrybucji nie zawierające polskiej wersji językowej. :(

Po aktywacji gry na Steamie, zmiana wersji językowej jest praktycznie nimożliwa. Chyba, że chcesz poświęcić kilka miesięcy na wymianę maili z supportem Bethesdy. Znajomy rozpoczął z nimi walkę jeszcze przed wakacjami, a do tej pory nie otrzymał dobrze działającego klucza z polską wersją językową "Skyrima: LE."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 21:57, Rick napisał:

Ooooo właśnie, mam takie samo pytanie! W moim przypadku chodzi o Tomb Raidera nowego.
Gość, który sprzedaje mówi, że na kluczu nie jest to napisane i trudno jest mu stwierdzić
czy gra jest również po polsku...

W tom raiderze możesz zmienić. Byłem nieszczęśliwy jak uruchomiłem i było PL.
Na szczęście bez problemu zmieniłem na EN. xD
Polski dubbing jest nawet w miarę, ale trochę mi brakowało charakteru dla larry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:06, Rick napisał:

Whaaaat? Jaki polski dubbing? WTF?! Broń Boże! Mi chodzi o napisy :D


Być może to trochę coś rozjaśni: kupowałem Tomb Raidera bezpośrednio przez Steama. Po kilku minutach z wersją polską wyłączyłem grę, i w opcjach Steama przestawiłem grę na angielski. Polskie napisy można wtedy było ustawić w opcjach już w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:06, Rick napisał:

Whaaaat? Jaki polski dubbing? WTF?! Broń Boże! Mi chodzi o napisy :D

Wszystkie nowe gry Square Enix posiadają polską wersję, niezależnie od miejsca i regionu zakupu. Sam kupuję gry przebywając w UK i cieszę się spolszczeniem. Oczywiście masz do wyboru polskie napisy lub dubbing.
Jedynie Cenega robi cyrki i ogranicza lokalizacje w poszczególnych regionach więc w przypadku gier Bethesdy (Skyrim, Fallout, Dishonored) należy mieć to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy steam codziennie musi jakieś aktualizacje wypuszczać? Jakoś od dłuzszego czasu przy włączaniu stima coś się ściąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 17:26, SiDi napisał:

Czy steam codziennie musi jakieś aktualizacje wypuszczać? Jakoś od dłuzszego czasu przy
włączaniu stima coś się ściąga...


Zaj**** pytanie.... skorą są to muszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Dostałem zaproszenie do bety Family Sharing i w sumie albo czegoś nie doczytałem w zapowiedziach, albo wyszła z tego wielka lipa. Komputery trzeba aktywować osobiście. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 19:53, Kadaj napisał:

Hm... Dostałem zaproszenie do bety Family Sharing i w sumie albo czegoś nie doczytałem
w zapowiedziach, albo wyszła z tego wielka lipa. Komputery trzeba aktywować osobiście. : /

Masz przynajmniej powód, żeby odwiedzić rodzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 19:54, Dared00 napisał:

Masz przynajmniej powód, żeby odwiedzić rodzinę ;)

Taaa, może choć badge''a dostanę za udział w becie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się