ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Najpierw zatrzymał się przy instalacji, przy około 80%. Później przez 1h ściągała się aktualizacja. Na koniec przy włączaniu wyłączał się komputer więc musiałem reinstalować.

Mateuszencjowaty
Już na szczęście działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób aktualizują się profile np. graczy bądź zdobyte achivmenty ? Są one aktualizowane odrazu po wyjściu z gry (odnosząc się do achivmentów) czy o określonej godzinie ? Pytam, bo mam problem. Dopiero zacząłem przygodę ze Steamem - po zdobyciu achievmenta, niestety nie pojawia mi się on w profilu na liście zdobytych ? Gdzie tkwi problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenie poniżej pokazane jest jak zdobyłem jedno z tych osiągnięć. Dlaczego nie mam go w profiliu ? Pozatym UT3 sie aktualizuje - pytanie brzmi jaka część UT3 sie aktualizuje ? Z tego co sprawdziłem ostatnią aktualizacją było UT3 Black zawierające grę, titan pack-a oraz patch 2.0. Ja zainstalowałem grę, ściągnąłem patcha 2.1 (nowszego) i titan packa, następnie je zainstalowałem a Steam tak jakby nadal próbował to ściągać. Sprawdziłem integralność cachy i nadal to samo. A to co ściągam małe nie jest, bo sprawdziłem monitor łącza i około 400mb to 4%. A UT3 Black waży o ile dobrze pamiętam 8gb więc opcja, która mówi, że Steam ściąga to co już posiadam jest według mnie tutaj na miejscu. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

BTW. Grę uruchamiam skrótem dodając ją poza Steamem, ponieważ opcja dodania jej "przez" Steam nic nie daje. Wyświetla się ekran typu uruchamiania gry i na tym sie zatrzymuje.

20090810211224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić na steamie cod4 goty i czy mógłbym sobie wypalić płyte ściągając później tylko dogrywać do steam gre ? bo przy moim łączy 8gb to dużo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 00:14, Jan3d napisał:

chciałbym kupić na steamie cod4 goty i czy mógłbym sobie wypalić płyte ściągając później
tylko dogrywać do steam gre ? bo przy moim łączy 8gb to dużo ;/

Z tego co mi się się wydaję możesz nagrać sobie folder od kolegi który ma na steam CoD-a 4 ale to musi być ze steam i powinno zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 00:49, Lukiwwo94 napisał:

> chciałbym kupić na steamie cod4 goty i czy mógłbym sobie wypalić płyte ściągając
później
> tylko dogrywać do steam gre ? bo przy moim łączy 8gb to dużo ;/
Z tego co mi się się wydaję możesz nagrać sobie folder od kolegi który ma na steam CoD-a
4 ale to musi być ze steam i powinno zadziałać :)


jeśli mógłbyś to coś dokładniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,mam taki problem z dawn of war 2,a wlasciwie ze steamem.. caly czas mi sie gra aktualizuje po 5h a jak sie skonczy to za 2 dni znowu 5h czekania,raz mialem 15h a zadnych updejtow relic nie robilo, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 14:25, Jan3d napisał:

jeśli mógłbyś to coś dokładniej ;]


Wystarczy skopiować odpowiedni folder w katalogu Steam :) Można chyba też po prostu zrobić backup poprzez menu w Steam (ppm na grze i tam wybierasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 18:52, Pawlo09 napisał:

Może przerywasz aktualizację.

za kazdym razem do konca czekam ;/
a pozaym jakym przerwal to steam by ja potem dokonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się