ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2013 o 19:20, pawbuk napisał:

Zresztą, chyba nawet w innych zagranicznych sklepach są bardziej atrakcyjne oferty.

Tak a propos GMG też zaczęło swoje promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman na GMG jest znacznie bardziej kuszący niż na Steamie. Orientuje się ktoś, czy to wersja WW?

A tak w ogóle to wow, nawet -33% na grę w preorderze. Dobry Ten Metal Gear Rising?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 20:06, Kadaj napisał:

A tak w ogóle to wow, nawet -33% na grę w preorderze. Dobry Ten Metal Gear Rising?


Gra krótka (skończyłem ją w niecałe 4h), ale to świetny slasher. Jeżeli lubisz gry z tego gatunku, możesz śmiało brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie przekazać grę z Humble Bundle osobie, której nie mam w znajomych na Steamie? Wystarczy kliknąć ikonkę prezentu obok gry i podesłać wygenerowany w ten sposób link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 20:06, Kadaj napisał:

Batman na GMG jest znacznie bardziej kuszący niż na Steamie. Orientuje się ktoś, czy
to wersja WW?

Tak. Przynajmniej premierowo był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:45, MisticGohan_MODED napisał:

Zaczęła się zimowa wyprzedaż jak coś.


No shiet :P W wątku o promocjach już też jest mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:45, MisticGohan_MODED napisał:

Zaczęła się zimowa wyprzedaż jak coś.

I na razie nic nie ma ciekawego, bo wszystkie gry były przez ostatnie dwa tygodnie taniej w promocjach z innych sklepów, jak chociażby muve.
Chyba jedynie counter-strike jest taniej, i to tylko dlatego że nie był nigdzie uwzględniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to nikt nie powiedział jeszcze, że ceny kart poleciały w górę bo jakieś cwaniaki masowo wykupują. Niektóre więcej niż dwukrotnie. Szczególnie krótkie sety, tydzień temu wydanie powyżej 15 centów na kartę to była rozrzutność, teraz znaleźć coś poniżej 20 to szczęście. A są i takie które skoczyły na 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:13, bVarador napisał:

Za to nikt nie powiedział jeszcze, że ceny kart poleciały w górę bo jakieś cwaniaki masowo
wykupują. Niektóre więcej niż dwukrotnie. Szczególnie krótkie sety, tydzień temu wydanie
powyżej 15 centów na kartę to była rozrzutność, teraz znaleźć coś poniżej 20 to szczęście.
A są i takie które skoczyły na 40+

Dla mnie to dobra nowina. Nazbierało mi się trochę tego zbędnego syfu, jak ktoś będzie chciał mi za to zapłacić to czemu nie. Ja sobie kasę wymienię na jakąś gierkę przy kolejnej wyprzedaży, albo jeszcze tej, a ktoś inny będzie miał nic nie znaczące karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:13, bVarador napisał:

cwaniaki masowo
wykupują

Oj tam cwaniaki. Ludzie polecieli na craftowanie itemów do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może prawda, sam czekałem z craftowaniem odznak od ostatniej wyprzedaży i był to dobry ruch. Zaczynać z 12 kartami to ciekawa sprawa. Szkoda że foil żaden nie wypadł. Latem 2 sreberka 1 dnia ustawiły mi budżet na karty dość wysoko i dało się wbić 5 poziom normalnej bez dokładania grosza z własnej kieszeni a i na kilka growych starczyło. Niestety tym razem trochę przespałem starając się urwać każdy cent i kilka setów zostało z brakującą albo 2 kartami. A wydać 1 euro więcej na 5 setach to jednak sporo, zwłaszcza jeśli karty maja się same finansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś limity odnośnie odznak stworzonych per day? Stworzyłem dzisiaj 2.
Poza tym, jak to jest z tymi limitami na sprzedawanie kart? Teraz są te globy i one są dość drogie, stąd można je opylić. Czy są na to jakieś limity na ilość czy na pieniądze i jak to się ma z polskim prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktos z tego sklepu ?

http://www.keye.pl/games/product/id/12948

Klucze są legalne, bez żadnych "ściem" i szemranych interesów, gdzie potem steam banuje taki klucz ?

Potrzebna mi antologia w wersji cyfrowej, steamowa na prezent dla kogoś i szukam jakiegoś relatywnie dobrego sklepu z przystępnymi cenami [ewentualnie jeśli nie ten - to jak ktoś ma/zna jakiś, będę wdzięczny za namiar]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 01:12, LubieWafle napisał:

Czy są na to jakieś limity na ilość czy na pieniądze

Powyżej pewnej kwoty proszą Cię o podanie danych wymaganych przez skarbówkę USA. Polskie prawo to osobny temat. Nie podejmę się odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 02:01, Pietro87 napisał:

Korzystał ktos z tego sklepu ?

http://www.keye.pl/games/product/id/12948

Klucze są legalne, bez żadnych "ściem" i szemranych interesów, gdzie potem steam banuje
taki klucz ?

Potrzebna mi antologia w wersji cyfrowej, steamowa na prezent dla kogoś i szukam jakiegoś
relatywnie dobrego sklepu z przystępnymi cenami [ewentualnie jeśli nie ten - to jak ktoś
ma/zna jakiś, będę wdzięczny za namiar]


Korzystałem do czasu odkrycia humble :D ale nigdy problemów nie miałem, możesz brać w ciemno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się