ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2013 o 20:23, Wojman napisał:

Właśnie kupiłem Max Payne 3 complete za 1.09 euro. :) Wykorzystałem w dużej mierze kredyt
ze sprzedaży innych kart. Nie kupić w takiej cenie to byłby wstyd.

Jedyną moją motywacją jest właśnie sprzedaż kart - nic jeszcze bezpośrednio na Steamie nie kupowałem, więc nic też nie mogę sprzedać.

Celuję w coś, co będzie możliwie najtańsze, to na następną wyprzedaż będzie jak znalazł.

A kart, tak jak przedmiotów z TF2, trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce świąteczne kule śnieżne na Steamie? Wymienię się za właściwie cokolwiek, co nie będzie ograniczone czasowo do Świąt.

Mam numerki 4, 5, 7 i 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 14:31, ww3pl napisał:

I dodajże mnie wreszcie na 3DS-ie, dalej pokazuje mi, że się nie znamy : (

Lol, to temat z FC żyje. xD

Wysłałem ofertę, jak się nie spodoba, to poczęstuj się czymś innym, oby nie Batmanem. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 15:03, ww3pl napisał:

Czyli teraz do wzięcia są jeszcze 5, 7 i 10. Jak chcieliście czwórkę, to podziękujcie
Kadajowi.

Za 5 mogę dać Draugr Deathlord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na oddanie kule #4, #7, 2x#8. Kule szukają kogoś kto je przytuli na święta. Do oddania za free lub jak ktoś się źle czuje z dostawaniem bezpłatnie to mogę przyjąć w zamian jakieś karty, których mi brakuje do kompletów. Mój ekwipunek: http://steamcommunity.com/profiles/76561197993477508/inventory/

Są święta więc nie wiem kiedy wrócę do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 11:45, Nufiko napisał:

Są święta więc nie wiem kiedy wrócę do kompa.

Ja z kolei byłbym wdzięczny za numery 7 i 8. W zamian mogę zaoferować karty z Guardians of the Middle-earth i Contagion lub kluczyk do steamowego Batmana AC GOTY. :)

Edit: Widzę, że Batmana posiadasz, wiec może coś innego wpadnie Ci w oko: http://steamcommunity.com/id/Hartus/inventory/#753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 20:24, nightfaler napisał:

W jaki sposób doładować steam wallet komuś? Po prostu podać moje dane np paypala na jego
koncie, czy da się jakoś giftować hajs?


Nie znam sie co i jak, ale mozna poprzez rynek, ze ten kto ma otrzymac kase niech wystawic jakas drobnice na kwote X, a ty kupisz to na rynku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 15:24, prf napisał:

> Czyli teraz do wzięcia są jeszcze 5, 7 i 10. Jak chcieliście czwórkę, to podziękujcie

> Kadajowi.
Za 5 mogę dać Draugr Deathlord.

Dane kontaktowe masz oj-wiesz-gdzie-gdzieś-tam-wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:05, Sarinew napisał:

Nie znam sie co i jak, ale mozna poprzez rynek, ze ten kto ma otrzymac kase niech wystawic
jakas drobnice na kwote X, a ty kupisz to na rynku,

I zapłacić przy okazji podatek na rzecz Valve/twórców? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:18, Narmo napisał:

Czy przypadkiem nie pomyliły się wam wątki?

Nie.

Od lat w tym wątku panuje zwyczaj dyskutowania na temat tego co Gabe przygotował na daną wyprzedaż oraz wymiany tego typu dupereli. Tak było z węglem i kuponami, tak jest i z kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:28, Hartus napisał:

> Czy przypadkiem nie pomyliły się wam wątki?
Nie.

Od lat w tym wątku panuje zwyczaj dyskutowania na temat tego co Gabe przygotował na daną
wyprzedaż oraz wymiany tego typu dupereli. Tak było z węglem i kuponami, tak jest i z
kartami.

Dyskusja to jedno, a wymiana to zupełnie co innego. Nie wiedzę nic złego w komentowaniu tego, co się dzieje z cenami kart czy sposobem działania eventu świątecznego, ale moim zdaniem wszystkie propozycje wymiany powinny być już składane w innym wątku, bo w tym robi się bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się