ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2013 o 12:05, Sarinew napisał:

Nie znam sie co i jak, ale mozna poprzez rynek, ze ten kto ma otrzymac kase niech wystawic
jakas drobnice na kwote X, a ty kupisz to na rynku,

Po primo podatek po secundo tamta osoba nie moze kupowac za posrednictwem steam marketu. Sam już nie wiem, jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne deale na GMG (klucze Steam :)):
DuckTales: Remastered -60% - $5.99 ($4.80 po użyciu vouchera -20%, żeby GabeN przebił ten deal, musiałby dać DT na -75% przynajmniej :))
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/duck-tales-remastered/
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara - 75% $3.74 ($3.00 po użyciu vouchera, sam bym wziął, ale demo mi nie działa :/)
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/dungeons-dragons-chronicles-mystara/
FINAL FANTASY VII -50%- $5.99 ($4.80 po użyciu vouchera -20%)
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/rpgs/final-fantasy-vii/
Reszta deali od Squenix - Hitmany (Codename 47, Silent Assassin, Blood Money, Absolution, Absolution Professional Edition, Hitman Pack - zawiera Absolution Standard Edition, Silent Assassin, Blood Money i Codename 47) i Best of Square Pack (Deus Ex: Human Revolution, Hitman: Absolution Standard Edition, Tomb Raider), wszystko -75%, voucher powinien działać :) :
http://www.greenmangaming.com/winter-sale-square-enix/
Przypominam voucher: GMG20-ZB5D1-93X49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:51, Sarinew napisał:

Left 4 Dead 2 za darmo na Steamie i jego serwery padly

nie dość, że pijany jestem to wejśc nie mogę na steama po l3d. co sie dzieje na tym świecie to nie wiem ja!'
edit: do ktorej promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O podatku to zapomnialem, a moze jednak "pokretnie" przy uzyciu PP?
sugestia
Zalozyc kolejne konto PP i na nie przeslac kase X, przekazac login i haslo, z by tego konta zasilic steama owej osoby? Bezpieczenstwo hasel Twojego glownego konta PP powinna byc zapewnione, a nie wiem jakie macie jeszcze limity/ograniczenia plus zdrowy rozsadek (Sam nie doladowywalem konta steam, wiec nie znam "procedur")


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i taki mam, miałem zamiar xD. Jednak widząc reklamę z tymi steam wallet cards szybko doładowałem SWOJE konto z myślą, że kupię je na steamie i wtedy z giftuje. Grubo się myliłem ;] No nic dzięki za pomoc jakoś do ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nosie mam ich L4D2, i tak mi ten tytul nie podpasowal, ale z checia bym sie dostal na strone glowna, zeby zaglosowac na kolejne pozycje i dostac Snow Globe. :/ Mam nadzieje, ze Steam uwzgledni tego zonka i przedluzy wyprzedaz o 8 godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 23:47, Ring5 napisał:

W nosie mam ich L4D2, i tak mi ten tytul nie podpasowal, ale z checia bym sie dostal
na strone glowna, zeby zaglosowac na kolejne pozycje i dostac Snow Globe. :/ Mam nadzieje,
ze Steam uwzgledni tego zonka i przedluzy wyprzedaz o 8 godzin :(

Z tego, co ostatnio patrzyłem, to "głosowanie zostało zakończone", więc wiele Ci te L4D2 nie przeszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 23:56, ww3pl napisał:

Z tego, co ostatnio patrzyłem, to "głosowanie zostało zakończone", więc wiele Ci te L4D2
nie przeszkodziło.


Eee... jak mogli zakonczyc glosowanie, ktore rozpoczelo sie o 19? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 00:04, Ring5 napisał:

Eee... jak mogli zakonczyc glosowanie, ktore rozpoczelo sie o 19? O_o

Kolejny tytuł ruszył na wyprzedaż, ale, przynajmniej u mnie, możliwości głosowania już nie było - pojawił się tylko tekst o tym, że głosowanie już zakończone i jeśli mamy dalej ochotę na wsparcie jakiejś gry, to Steam zaprasza na dział Greenlight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 00:04, Ring5 napisał:

Eee... jak mogli zakonczyc glosowanie, ktore rozpoczelo sie o 19? O_o

W miejscu propozycji do głosowania pojawił się taki komunikat: "Głosowanie na Wybór Społeczności zakończyło się.
Nadal czujesz potrzebę głosowania? Możesz nadal głosować na elementy w Centrum Społeczności oraz głosować na gry w Steam Greenlight."
Także mają świadomość o problemach technicznych i na pewno je przedłużą/powtórzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie czkawka serów. Sam po 19 a jeszcze przed padem oddałem głos choć same powtórki były Wolf Among Us, Papers, Plese i coś trzeciego co już też przynajmniej we flaszkach na przecenie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:49, Ventil napisał:

Surgeon Simulator 2013 czy Audiosurf?
Mam trochę drobnych ze sprzedaży kart i chciałbym je jak najszybciej wydać :)

Jak lubisz słuchać muzyki to Audiosurf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 18:12, Mateuszencjowaty napisał:

Znalazłby się ktoś, kto ma 0.21€ w portfelu steamowym i akurat może je pożyczyć?
Oczywiście pieniądze oddam, np. na PayPalu albo zwykłym przelewem.


Dodaj mnie do znajomych na steamie nick to wojmanus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się