ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

No to u mnie :D

Steam:
................................

Nawet sobie na pocżątku Holiday Steam Sale doładowałem portfel steamowy kwotą 5 euro i tyle mi zostało - głównie działałem na rynku (sprzedaż kart, wyrabianie odznak). Steam się w tym roku nie popisał, nowości są drogie, ciut starsze gry można dostać w innych miejscach taniej.

Muve.pl:
- Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska
- Assassin''s Creed
- Tom Clancy''s Splinter Cell Blacklist
- Max Payne 3
- Rage
- Call Of Duty 4: Modern Warfare
- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Cdp.pl:
- Watch Dogs
- LEGO Piraci z Karaibów
- GRID 2

Gram.pl:
- Dragon Age II

Do tego jakiś Indie Bundle :) Łącznie wydałem ok 240 zł za 11 (nie licząc Bundle''a) gier - średnio wychodzi więc ok 22 zł za grę. Jestem bardzo zadowolony z tych zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to raczej jest wątek o Steamie, a nie wyprzedażach, ale cóż jak już się chwalicie co kupiliście to ja też.

cdp.pl:
- LEGO: Harry Potter lata 1-4 (na prezent)
- Assassin`s Creed: Liberation HD

gog.com
- Assassin`s Creed

Steam:
- Max Payne 3 Complete
- Upgrade Civilization V do Civilization V Gold Edition
- Poker Night 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zakupy Steamowe podczas tej wyprzedaży:
-
-
-
-
-
i to właściwie tyle. Tak mizernej wyprzedaży nie widziałem już dawno. Podczas letniej kupiłem kilka tytułów, bo było parę ciekawych promocji, podczas poprzedniej zimowej podobnie (m.in. AC II za, bodajże, 2,5 euro), a teraz nie znalazłem absolutnie nic, co by mnie zainteresowało. Bardzo liczyłem na dwa tytuły, Tomb Raidera i XCOM: EW, ale okazało się, że oba da się kupić znacznie taniej na Amazonie. Jedyny zysk, jaki mam z tej wyprzedaży, to ponad 7 euraczy, jakie zarobiłem na otrzymanych kartach.

Go home, Steam. You''re drunk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie bardzo pamiętam co było ze świąt,a co kupiłem wcześniej także napisze liste tak mniej-więcej grudniową :P.

Steam:
The Walking Dead+ 400 days
Skyrim LE
Robin Hood legenda sherwood
Torchlight 2
Payday the Heist

Muve.pl
Dungeon Siege 3
Kane & Lynch 2
Mortal Kombat Komplete Edition
Saints Row IV
CoJ Gunslinger
Bully

gry-online.pl
Grid 2
The Incredible Adventures of Van Helsing

GMG
Aliens vs Predator
Hitman Absolution

cdp.pl
Dragon Age 2

Origin
Dead Space 2

+jakieś bundle,bodaj ten od codemasters z overlordami i bundel z orcs must die!

Ogólnie nie wiem ile wydałem i kiedy w to zagram,tym bardziej,że cały czas np. LA Noire czy the Ball czekają na swoją kolej+granie co jakiś czas w NBA 2k14 i może próba wbića paru osiągnięć do Batmana AO.Mimo,że Steam był bardzo lichy w tym roku to i tak parę euro dla nich wysupłałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyprzedaż była udana. Choć dużo nie kupiłem.

- Long Live The Queen
- SP do Bioshock Infinite

Żałuję jedynie przegapienia przeceny na Dust: An Elysian Tail. Może na kolejnej wyprzedaży znów zagości ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, parę "momentów" mieli :D:
- oczywiście L4D2 za free :D,
- Deponia za euracza,
- Hotline Miami i Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord wreszcie porządnie przecenione
- deale -80% lub więcej (mniej :D), z wyjątkiem gier Croteam (te zawsze są -80% :D) i od jakiegoś czasu Trine i serii Shadowgrounds (bo te od jakiegoś czasu co wyprzedaż dostają -90%) xD.

Parę epic faili też strzelili, choćby z:
- Final Fantasy VII - GMG miał też za 5.99, tyle, że w dolarach (a cenę można było obniżyć o kolejne 20% z użyciem vouchera)
- Duck Tales Remastered - wysilili się z tym -60%, nie ma co xD, GMG miało -66% + możliwość użycia vouchera -20% = $4.80.
Ogólnie jednak racja - raczej zawiedli, bo właściwie zaserwowali to samo, co przy wyprzedaży jesiennej z symbolicznymi zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2014 o 21:59, okon napisał:

Żałuję jedynie przegapienia przeceny na Dust: An Elysian Tail.

Na Humblebundle w sklepiku jest za $3,75, a to chyba nawet taniej niż na steamie.

Ja na tej wyprzedaży kupiłem tylko DLC do Maxa Payne''a 3, czyli inaczej mówiąc kupiłem sobie brak możliwości grania w Maxa. :/ Swoją drogą ciekawe czy Valve i R* dadzą jakieś gratisy za taką dwutygodniową obsuwę.
No i Dusta Elysian Tail na HB. Także udana promocja bo nie wydałem za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 21:27, Crew_900 napisał:

to już drugi rok pod rząd gdy konkurencja okazała się lepsza od Valve.

Niby w jaki sposób, można gdzieś było dostać taniej Bioshocka Infinite, Far Cry''a III albo Borderlands 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam i Uplay nigdy nie przestaną mnie dziwić ;) zakupiłem sobie wczoraj " Rayman Orgins ", niestety, gry nie dało się uruchomić poprzez Uplay ... cztery razy przeinstalowywałem grę, pobrałem demo i dalej nic, demo też nie działało ostatnia deska ratunku, pobrałem demo przez Steama, uruchamia się Uplay i? ... demo działa jeszcze ciekawiej, po ukończeniu dema wchodzę na Uplay, klikam na pełną wersję i? ... działa ;) bardzo nietypowa i ciekawa sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 02:02, Mercuror napisał:

Niby w jaki sposób, można gdzieś było dostać taniej Bioshocka Infinite, Far Cry''a III
albo Borderlands 2?

Oczywiście. muve w tym roku zdeklasowało wyprzedaż na Steam. Tam gry były o wiele tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 02:29, lis_23 napisał:

Steam i Uplay nigdy nie przestaną mnie dziwić ;)
(...)

Pewnie Steam zainstalował Ci biblioteki o których nie pamiętał uPlay. Za to ich lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać także, że na steamie korzysta się z pieniędzy, które zdobyło się za bezużyteczne karty. Wtedy i tylko wtedy ceny są atrakcyjne. Notabene wiele gier już kupiło się kiedyś w promocji i teraz są przeważnie powtórki, z rzadka coś nowego się pojawi, więc dlatego dużo osób nie wydaje ani grosza na promocjach - tak jak było w moim przypadku, jedna gra kupiona na GMG - XCOM: EW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie była to udana wyprzedaż, praktycznie wróciłem do tzw. złotej ery. Końcówkę wyobrażałem sobie inaczej, ale może to i dobrze, że takie wziąłem gry, a nie inne. W sumie żałuję tylko, że nie zdążyłem na przecenę Season Passa do Bioshocka i Rise of the Triad. Może w lecie...

Gry kupione były albo za kasę z PSC albo za kasę z kart. Na sam koniec wyprzedaży zdobyłem 2,40 na konto (miałem sporo zwykłych snow globes, które poszły na pniu. 0,10 dostawałem, wystawiałem za 0,12. Do tego dostałem folię, za którą dostałem 1 euro). Będzie na następną wyprzedaż, albo na karty do gier, co by szybciej zdobyć odznakę na następnej wyprzedaży.

Lista według kolejności pojawiających się promocji:

Electronic Super Joy
Toki Tori 2+ [z kuponem -10%]
Memoria
Angry Video Game Nerd Adventures
Surgeon Simulator
DuckTales Remastered
Tomb Raider: Pistol Burst
Tomb Raider: Pistol Silencer
Tomb Raider: Agility Skill
Tomb Raider: Animal Instinct
Tomb Raider: Headshot Reticle
Tomb Raider: Tomb of Lost Adventurer
Age of Empires Legacy Bundle Including The Forgotten [AOE II + dodatek The Forgotten oraz AOE III]
Shadow Warrior
Test Drive Unlimited 2
Spelunky
Call of Juarez Gunslinger + Far Cry 3 - Blood Dragon
Don''t Starve [za 1,11]
Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord
PixelJunk Eden
Poker Night
Poker Night 2
Metro: Last Light
Metro Last Light: Ranger Pack
Metro: Last Light - Season Pass
Metro: Last Light - RPK
Garry''s Mod
Counter-Strike Complete - Aug 2012
Borderlands 2 Season Pass ROW
Bioshock Infinite (WW)
Borderlands 2 Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2
XCOM Enemy Unknown (ROW)
XCOM: Enemy Unknown: Slingshot DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa lata temu potrafiłem zakupić na wyprzedaży ponad 30 gier. Ta świąteczna była tak słaba, że skusiłem się jedynie na SP do BioShocka Infinite. Ostrzyłem sobie ząbki na Dishonored: The Brigmore Witches, ale -50% to kolejny fail tej wyprzedaży.
Na GMG też nie szalałem, jedynie Eurotruck Simulator 2 Gold Edition. Liczyłem, że dadzą PayDaya 2, ale się przeliczyłem.
Najgorszy "Sale" jaki pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzę na CoD MW2 Multiplayer i naciskam graj wyskakuje mi : musisz się zalogować do steam w trybie online aby móc grać. Czy to jest tylko chwilowe?? Nie wiem co robić pomocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 14:13, Czarek666x1 napisał:

Gdy wchodzę na CoD MW2 Multiplayer i naciskam graj wyskakuje mi : musisz się zalogować
do steam w trybie online aby móc grać. Czy to jest tylko chwilowe?? Nie wiem co robić
pomocy. :)


Steam w tej chwili jest przeciążony atakami ddos. Nic dziwnego, że coś nie działa. Musimy czekać, aż się uporają z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 14:50, Wojman napisał:

Ja wiem, że życie to poezja, ale na forum proszę pisać prozą.


O co tak dokładnie chodzi?, gdyż poezji w swojej wypowiedzi się nie dopatrzyłem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się