ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2014 o 15:04, Crew_900 napisał:

Do gier które mają mało kart by stworzyć odznakę ceny są spore.


Raczej do gier, które są mało popularne, vide Agarest: Generation of War. Premiera była w pierwszej połowie października, a karty nadal są w przedziale 50-80 eurocentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 13:09, Inferno0009 napisał:

Karty od Agarest może i są drogie, lecz nikt ich nie kupuje ;)


Kupują. Ja trzymałem swoje do końca grudnia z myślą, że stanieją, a w ogóle ich cena nie spadła to swoje karty sprzedałem i zarobiłem kilka "euraczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 14:08, SiDi napisał:

> Karty od Agarest może i są drogie, lecz nikt ich nie kupuje ;)

Kupują. Ja trzymałem swoje do końca grudnia z myślą, że stanieją, a w ogóle ich cena
nie spadła to swoje karty sprzedałem i zarobiłem kilka "euraczy".


1/5 sprzedałem. Jak dalej cena się otrzyma to gra zwróci się w 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejcześc, mógłby mi ktoś doradzić jakąś bajerancką grę 2d? Na ostatniej wyprzedaży Steam zakupiłem Mark of the Ninja i Deadlight i jestem kompletnie zajarany tego typu grami. Znacie jeszcze jakąś dobrą grę w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 22:16, Paweuu napisał:

hejcześc, mógłby mi ktoś doradzić jakąś bajerancką grę 2d? Na ostatniej wyprzedaży Steam
zakupiłem Mark of the Ninja i Deadlight i jestem kompletnie zajarany tego typu grami.
Znacie jeszcze jakąś dobrą grę w tym stylu?

Tak na szybko: Braid, Choplifter HD, kilka części Duke Nukem (platformer pack), Rochard, To the Moon, Shank 1 i 2, Shoot Many Robots, chyba Sacred Citadel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 22:16, Paweuu napisał:

hejcześc, mógłby mi ktoś doradzić jakąś bajerancką grę 2d? Na ostatniej wyprzedaży Steam
zakupiłem Mark of the Ninja i Deadlight i jestem kompletnie zajarany tego typu grami.
Znacie jeszcze jakąś dobrą grę w tym stylu?


W obecnym Humble Weekly Sale jest do kupienia Trine za 1$ ;-) warto się zainteresować jeżeli jakimś cudem jeszcze nie poznałeś tytułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Trine mam, jedynke i dwójkę, podejrzewam że kiedyś były w jakimś bundle bo inaczej tego nie kupowałem :)) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 22:48, Paweuu napisał:

damn, z tych gier które mi podałeś mam tylko Shanka jedynkę :( ok jeden tytuł do ogrania
już mam dzięki :)

Jeszcze Ducktales :) Jak mogłem o tym zapomnieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 22:16, Paweuu napisał:

hejcześc, mógłby mi ktoś doradzić jakąś bajerancką grę 2d? Na ostatniej wyprzedaży Steam
zakupiłem Mark of the Ninja i Deadlight i jestem kompletnie zajarany tego typu grami.
Znacie jeszcze jakąś dobrą grę w tym stylu?

Rayman''y, Valdis Story, Terraria, Starbound, Fez, Limbo, Super Meat Boy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 23:51, DarkWolf_PL napisał:

>/.../


Mimo, że to nie 2D, to nadal ten sam typ gry, co podane- Trine 2. :)
Czuje, że zaraz ktoś się zdenerwuje, za nie zadanie tego pytania w temacie o szukaniu gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę coś od siebie, bo parę przednich pozycji zabrakło :P.
Z tych, w które grałem:
Adventures of Shuggy, Diamond Dan, Stealth Bastard Deluxe, And Yet It Moves, Cloning Clyde, Toki Tori, Blocks That Matter, jak nie grałeś, to też Oddworld Abe''s Oddysee i Abe''s Exoddus.
Z tych, w które (jeszcze :)) nie grałem, a ponoć warto:
Giana Sisters: Twisted Dreams, Ancients of Ooga, Incredipede, Cave Story+, Super Meat Boy (właściwie grałem, nie porwało mnie, ale podobno warto :D), Serious Sam Double D XXL, Snapshot, VVVVVV.
Część z powyższych zawiera elementy gier logicznych, inne to "2D w 3D" (grafika 3D ale poruszanie się postacią jest możliwe tylko w 2 wymiarach, jak w grach 2D), ale myślę, że powinny być ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się