ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 16:07, mikim napisał:

Hm... A ja słyszałem, że po wprowadzeniu klucza Half-Life (starej edycji) dostaje się
pakiet Half-Life Platinum.


Dobrze słyszałeś. Posiadam oryginalne wydanie Half-life, które dawno temu zarejestrowałem - Steam zaakceptował klucz, otrzymałem za darmo Opposing Force, Blue Shift, Team Fortress, Day of Defeat i Ricochet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się skasować konto steam bo chcę sprzedać grę która ostatnio kupiłem a rozje... bym ją młotkiem bo nie mogę w nią pograć xbox live nie akceptuje mojego id i regionu :/ i chcę opchnąć grę. Więc takie pytanko z tym usunięciem to możliwe bo nie mogę nic znaleźć a chcę by ktoś z kluczu mógł sobie skorzystać i sam sobie konto zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 10:19, Renchar napisał:

Da się skasować konto steam bo chcę sprzedać grę która ostatnio kupiłem a rozje... bym
ją młotkiem bo nie mogę w nią pograć xbox live nie akceptuje mojego id i regionu :/
i chcę opchnąć grę. Więc takie pytanko z tym usunięciem to możliwe bo nie mogę nic znaleźć
a chcę by ktoś z kluczu mógł sobie skorzystać i sam sobie konto zrobić.


Niestety, to jest tak, że jak masz jakąś grę na steamie , to żeby sprzedać grę musisz sprzedać całe konto.

A propos. Czy konto zakładałeś w regionie Polska, czy w innym? Bo jeśli Polska to się nie dziw. Stwórz konto na angielskiej stronie i wtedy zadziała, ale jeśli tak zrobiłeś, to nie wiem czemu ci nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie... od paru dni sklep steam mi nie działa, ze względu na fakt że "nie ma połączenia z internetem". Połączenie z internetem oczywiście mam, steam w pomocy radzi by sprawdzić w narzędziach czy nie mam zaznaczonej opcji "pracuj w trybie offline"... a przecież w narzędziach jest tylko lista darmowych programów do ściągnięcia !

Gdzie można sprawdzić takową opcję ? Bo w ustawieniach nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 11:46, Darkstar181 napisał:

Ja mam pytanie... od paru dni sklep steam mi nie działa, ze względu na fakt że "nie ma
połączenia z internetem". Połączenie z internetem oczywiście mam, steam w pomocy radzi
by sprawdzić w narzędziach czy nie mam zaznaczonej opcji "pracuj w trybie offline"...
a przecież w narzędziach jest tylko lista darmowych programów do ściągnięcia !

Gdzie można sprawdzić takową opcję ? Bo w ustawieniach nic nie znalazłem...


tryb offline możesz włączyc dopiero jak nie masz połączenia z netem.. tzn jeżeli konto ci się włącza bez żadnych informacji, że nie ma połączenia to wszystko działa.. BTW zobacz na ikonkę steam przy zegarze czy masz taki czerwony pasek na tej ikonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 11:46, Darkstar181 napisał:

Ja mam pytanie... od paru dni sklep steam mi nie działa, ze względu na fakt że "nie ma
połączenia z internetem". Połączenie z internetem oczywiście mam, steam w pomocy radzi
by sprawdzić w narzędziach czy nie mam zaznaczonej opcji "pracuj w trybie offline"...
a przecież w narzędziach jest tylko lista darmowych programów do ściągnięcia !

Gdzie można sprawdzić takową opcję ? Bo w ustawieniach nic nie znalazłem...

Tryb offline znajdziesz wchodząc w menu Plik. Zależnie od ustawionego trybu będziesz miał opcję "Przejdź w tryb online" albo "Przejdź w tryb offline".
Tryb offline można włączyć w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2009 o 16:49, Solostran napisał:

Tryb offline znajdziesz wchodząc w menu Plik. Zależnie od ustawionego trybu będziesz
miał opcję "Przejdź w tryb online" albo "Przejdź w tryb offline".
Tryb offline można włączyć w dowolnym momencie.

Hm, dzięki, ale nie do końca rozwiązało to problem. Sam steam działa, wszelkie patche do gier ściągają się same. Po prostu nie mam dostępu do sklepu, i nowinek, bo wyświetla mi wiadomość o braku połączenia. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie ściągnąć America''s Army 3 i mam pytanie. Czy jeśli ściąga mi się gra i wyłączę Steam''a to przerwie mi ściąganie i będą musiał ściągać od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:48, SongoX napisał:

Chcę sobie ściągnąć America''s Army 3 i mam pytanie. Czy jeśli ściąga mi się gra i wyłączę
Steam''a to przerwie mi ściąganie i będą musiał ściągać od zera?


Nie, możesz wstrzymywać i wznawiać ściąganie ile razy Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:53, ArkStorm napisał:

> Chcę sobie ściągnąć America''s Army 3 i mam pytanie. Czy jeśli ściąga mi się gra
i wyłączę
> Steam''a to przerwie mi ściąganie i będą musiał ściągać od zera?

Nie, możesz wstrzymywać i wznawiać ściąganie ile razy Ci się podoba.


Czyli jak wyłącze Steam to automatycznie mi się ściąganie zastopuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:57, ArkStorm napisał:

> Czyli jak wyłącze Steam to automatycznie mi się ściąganie zastopuje?

Tak, to chyba oczywiste :> :)


Dzięki, nie byłem pewien, ale już będę wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 15:40, igor8472 napisał:

Na allegro osiągalne taniej i sporo się ostatnio pojawiło Kotorów...

na steamie masz za około 37zł a na allegro pojawia się reedycja za 50zł + wysyłka, mówię o nowej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie The orange boxa i mam pewien problem, Wlanczam instalke i instaluje mi sie steam gdy juz sie zainstaluje wyskakuje mi sie cos takiego Steam.exe(main exception) unable to lad steamUI.dll gdy probuje wlaczyc steama to samo sie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się