ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2014 o 12:40, FreemanPL napisał:

Wyprzedaż wiossena kiedy będzie, wie ktoś?

Zawsze jak jest jakaś wyprzedaż to poprzedza to zawsze to samo wydarzenie. Brak poniedziałkowych promocji. Czyli jak dzisiaj nie będzie, to znaczy, że niedługo wyprzedaż. Poza tym za każdym razem ponad 90% pozycji się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 12:55, Karanthir666 napisał:

> Wyprzedaż wiossena kiedy będzie, wie ktoś?
Zawsze jak jest jakaś wyprzedaż to poprzedza to zawsze to samo wydarzenie. Brak poniedziałkowych
promocji. Czyli jak dzisiaj nie będzie, to znaczy, że niedługo wyprzedaż. Poza tym za
każdym razem ponad 90% pozycji się nie zmienia.


Ale są nowe tytuły które chciałbym kupić. Mam nadzieje że będą przynajmniej -50% promocje na nie. <trzyma kciuki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klucz gry jest nielegalny to przy próbie aktywacji pojawi się błąd ?
Może być tak że mam grę a nagle Steam po kilku miesiącach od aktywacji gry mówi że gra jest nielegalna ?

P.S Gamecodes.pl to legalny sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 08:44, Cierpik182 napisał:

Steam znów padł? Nie mogę się zalogować...


Gdzieś tak od 30 minut nie działa, co zaczyna być tradycją dla Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 08:44, Cierpik182 napisał:

Steam znów padł? Nie mogę się zalogować...


To na pewno serwery padły przez premierę Reaper of Souls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jeśli kupiłem grę 3 miesiące temu w sklepie internetowym to może mi z jakiegoś powodu Steam ją teraz usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 14:41, waxgun napisał:

A czy sklep Gamecodes jest wątpliwym źródłem ?

Właścicielem sklepu jest: 7 Entertainment Limited

Siedziba biura:
6F, ING Tower,
308 Des Voeux Road Central, Hong Kong
Registration number 1664967

Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma krzak, która nie ma nawet siedziby w Europie. W Polsce sklep był otwarty już pod kilkoma nazwami. Sam nie miałem z jednym z poprzedników problemów, ale w razie kłopotów prawdopodobnie będzie działała zasada "radź sobie sam" i zostaniesz na lodzie. Bo tak naprawdę nic nie mogą zrobić. Nie jest to na pewno autoryzowany partner Steam, Origina czy Uplay, nikt nie zapewni, że gra nie zniknie za jakiś czas. Podsumowując: przez 10 lat może nic się nie stać, ale równie dobrze po miesiącu możesz mieć zablokowane całe konto, a w takim wypadku rozmowy z Valve czy ze sklepem nic nie dadzą. Ci pierwsi powiedzą, że sklep nie jest ich partnerem i kupowałeś na własną odpowiedzialność, a ci drudzy mogą nawet na maila nie odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ruskie klucze aktywują się od razu czy przy próbie aktywacji pokarze się błąd o blokadzie regionalnej ?
Muszę być na terenie Rosji żeby je aktywować ?
Mam głównie na myśli Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 10:13, waxgun napisał:

Czy ruskie klucze aktywują się od razu czy przy próbie aktywacji pokarze się błąd o blokadzie
regionalnej ?
Muszę być na terenie Rosji żeby je aktywować ?
Mam głównie na myśli Steam.

Klucze z blokadą regionalną mogą być aktywowane wyłącznie z IP należącego do danego kraju. Jeżeli Steam wykryje, że korzystasz z VPNa albo czegoś podobnego do zamaskowania swojej lokalizacji w celu aktywowania klucza z blokadą, to może dać bana na całe konto, a w ekstremalnych wypadkach zbanuje wszystkie konta, które należą do ciebie.
To, czy gra ma blokadę na region inny niż ten, w którym przebywasz, widać od razu przy próbie aktywacji. Pojawi się stosowny błąd.
Jeżeli tak się boisz to daruj sobie kupowanie z keyshopów i korzystaj wyłącznie ze sprawdzonych dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 17:36, waxgun napisał:

Da się sprawdzić czy jaka gra ma blokadę regionalną ?


Najczęściej na pudełku z grą z danego regionu.

Zresztą, dostałeś już odpowiedzi - jeśli obawiasz się blokad regionalnych, banów itp, to nie kupuj kluczy z takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się