ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2014 o 00:58, LubieWafle napisał:

Grająt w L4D2 emocje mnie poniosły i nazwałem kogoś "Greek begger" czy tam "Greek beggar".
W obu przypadkach jest to obraźliwe, jednak przeprosiłem potem... jakie jest ryzyko,
że jeśli ta osoba to zgłosi, to dostanę bana? Czy może być tylko ostrzeżenie czy coś?

W trakcie rozgrywek w DOTA 2 ludzie opisują proces podrzynania gardła i grają dalej, więc na Twoim miejscu bym się nie przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 23:26, Nufiko napisał:

Stwórz konto offline w gfwl i tyle. Tu masz jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=ulVRWweWbp0

Tutaj sprawa trochę bardziej skomplikowana gdyż u mnie ten interfejs gwfl wyglądał inaczej.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi co do tego Batmana. Steam rzeczywiście z zwyklej wersji zrobił wzbogacenie do GOTY. Pobrałem od nowa i zrobił mi raczej miłą niespodziankę gdyż zamiast przwidywanych ośmiu pobrał je w niecałe dwie. Teraz działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 14:25, ww3pl napisał:

W trakcie rozgrywek w DOTA 2 ludzie opisują proces podrzynania gardła i grają dalej,
więc na Twoim miejscu bym się nie przejmował.

Hmm... zatem mój przypadek chyba kwalifikuje się do stopnia znikomej szkodliwości. ;D Swoją drogą, jak już przy tej grze... na jednym z oficjalnych serwerów L4D2 było dużo komend po lewej stronie ekranu, a gra momentalnie zwolniła ORAZ zatrzymała się na 3 sekundach do odrodzenia. Czym to było spowodowane? Czy gra serwer nie został zaatakowany przez hackera? Obawiam się wirusów, które mogły jakoś przejść (o ile jest taka możliowść z oficjalnego serwera Steam) na mój komputer podczas tej zwiechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 00:47, LubieWafle napisał:

Obawiam się wirusów, które mogły jakoś przejść (o ile jest taka możliowść z
oficjalnego serwera Steam) na mój komputer podczas tej zwiechy...


Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynasz ze swoją paranoją? Obstawiam, że przez ten strach do wszystkiego co związane ze steamem oraz internetem masz najlepiej zabezpieczony komputer ze wszystkich gramowiczów, więc ze spokojem luzuj portki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 09:17, SiDi napisał:

Znowu zaczynasz ze swoją paranoją? Obstawiam, że przez ten strach do wszystkiego co związane
ze steamem oraz internetem masz najlepiej zabezpieczony komputer ze wszystkich gramowiczów,
więc ze spokojem luzuj portki.

Paranoję to może ma twój kolega albo koleżanka, a nie ja. Bez takiego słownictwa do mnie, użytkowniku SiDi. ;3 Poza tym masz bardzo dobrą pamięć - jeśli obserwujesz moje akcje od dawna to może to Ty cierpisz na zaburzenia paranoidalne odmiana zrzędliwa okraszone nerwicą natręctw z kompulsją dotyczącą bycia niemiłym do pewnych osób, które śledzisz w ramach zaburzenia osobowości?

@Nufiko
Rozumiem, a co z serwerami nieoficjalnymi (tj. grupy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ludzie mają agorafobie, tak w Twoim przypadku jest to e-agorafobia ;) Jak tak się boisz, że coś się stanie z komputerem to możesz posłuchać rady Narmo.

Dnia 03.04.2014 o 21:51, LubieWafle napisał:

@Nufiko
Rozumiem, a co z serwerami nieoficjalnymi (tj. grupy)?


Też nic. Od lat gram na serwerach nieoficjalnych w CS oraz w L4D i L4D2 bez większych problemów. Nie bój żaby. Dopóki nie będziesz rozdawał swojego loginu oraz hasła i nie udostępniał swojego komputera innym ludziom nie powinno się nic stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 21:51, LubieWafle napisał:

@Nufiko
Rozumiem, a co z serwerami nieoficjalnymi (tj. grupy)?


Nie ma szans, gra nic nie pobiera poza pewnymi danymi jak położenie graczy czy czynności przez nich wykonywane. Jak by była możliwość zaatakowania komputera przez grę to twórcy na 90% wyłączyliby możliwość gry na nieoficjalnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę Call of Duty w markecie. Mam paragon wszystko cacy lacy. Problem w tym że gra wymaga stema, kiedy chce ją zainstalować pojawia się komunikat że klucz został juz wykorzystany. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden z pracowników sobie kod przywłaszczył, potem zafoliowali ponownie - niestety dość pospolity problem, sam tak miałem z jedną grą. Możesz pójść do sklepu i wymienić egzemplarz, bądź oddadzą Ci kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 22:46, ww3pl napisał:

Możesz tez załatwić sprawę z supportem Steama - ostatecznie usuną kod osobie, która już
go wykorzystała.

https://support.steampowered.com

Wyślij zgłoszenie do pomocy z opisem problemu, skanem paragonu i zdjęciem/skanem kodu.


+1
To jest lepszy sposob. A jak iles klientow tak zrobi to mozliwe, ze osobie, ktorej ciagle usuwaja gry z konta zablokuja takze konto.

Mnie sie tak kiedys udalo odzyskac uzywana gre ktora kupilem (CS: A), na szczescie byla karteczka z kodem i paragon mi tez zaakceptowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 22:46, ww3pl napisał:

Możesz tez załatwić sprawę z supportem Steama - ostatecznie usuną kod osobie, która już
go wykorzystała.

https://support.steampowered.com

Wyślij zgłoszenie do pomocy z opisem problemu, skanem paragonu i zdjęciem/skanem kodu.


Tak też uczyniłem ale coś długo czekam na odpowiedź. Oni tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep - na samym środku strony, którą Ci podrzuciłem jest stosowne wytłumaczenie.

"High Ticket Volume
We are currently experiencing high ticket volumes. To ensure your ticket is answered as quickly and efficiently as possible, please include all relevant information within a single ticket such as proof of purchase, msinfo reports and screenshots. Please note that we do not provide technical support for third party titles, please contact the associated publisher for assistance."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Worms: Reloaded na Steamie, ustawiony jezyk angielski na Steam, ale gra jest po polsku i w ustawieniach gry tylko j. polski jest do wyboru. Jak zmienilem na Steamie jezyk na francuski to zaczelo sciagac tlumaczenie (choc nie sprawdzalem czy by dzialalo).

Mialby ktos pomysl jak ustawic angielska wersje? Gra jest z dystrybucji polskiej o ile dobrze pamietam, choc nie pamietam juz skad ja mam (podejrzewam, ze z jakiejs promocji lub za darmo skads).

W zakladce "DLC" zauwazylem "Worms Reloaded - PL Check", jesli ma to jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie tego nie można zrobić.

Sam miałem podobny problem, pomogła chyba zamiana nazwy pliku (gdzieś w folderze gry) AllTextEng.bin na AllTextPol.bin, wtedy gra była po angielsku. ;p

A tak ogólnie to kupiłeś kastrata z blokadą regionalną, podziękuj dystrybutorowi. :D

PS Na wszelki wypadek wyłącz też aktualizacje dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos kupon -75% do Football Managera 2014? Gra chyba za jakies ~52 zl wtedy, 2 dyszki taniej niz klucz allegro :P Kupon do wykorzystania do 13 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się