ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Jak jeszcze tego nie znalazłeś - na "karcie produktu" w sklepie Steam klikasz na tym niebieskim guziku w prawym górnym rogu ("Centrum społeczności"), potem "Zobacz statystyki" -> "Globalne osiągnięcia". Nie wiem, czemu to tak udziwnili, dawniej od razu na "karcie produktu" w sklepie było widać kilka osiągnięć i po kliknięciu tam od razu przenosiło do pełnej listy osiągnięć. Zamiast upraszczać to komplikują nawigację po stronie, gdzie się podziała złota zasada "trzech kliknięć" :D.
Ja do dzisiaj nie wiem, gdzie na forach Steam można znaleźć listę subskrybowanych tematów :D. Tak samo uciążliwe jest przeglądanie Warsztatu, przydałaby się opcja przypięcia sobie całego warsztatu konkretnej gry. Że o archiwum czatu nie wspomnę :). No ale prościej jest dodawać fajerwerki typu upiększacze profili (których chyba i tak nikt nie ogląda, w końcu to nie FB :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,nwm czy w dobrym miejscu to pisze ale jestem nowy i nie wiem gdzie.Otoz czemu nie moge moich kart sprzedac ? Guzik sprzedaj jest nie aktywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najedziesz na guzik to dowiesz się, że nie będziesz mógł sprzedawać kart dopóki nie kupisz czegoś przez sklep Steam.

Dodatkowym ograniczeniem jest to, że po takim zakupie będziesz musiał odczekać cały miesiąc, zanim będziesz mógł sprzedawać karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 11:05, NonekPL napisał:

Ale gra musi byc kupiona przez steam czy z keyem w pudełku tez moze byc ?

Przez Steam - jeśli dobrze kojarzę, zakupy prosto z rynku Steam (przedmioty do gier) też się kwalifikują, byle przedmiot nie był darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 20:25, DarkWolf_PL napisał:

Free week z CoD Dogs i steam natychmiast zaliczył zgon.


Właśnie się zastanawiałem czemu nie mogę odpalić steama, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym Steam, że muszę go zawsze uruchamiać dwa razy bowiem za pierwszym razem wywala błąd iż nie może się połączyć z serwerem? Nie żeby było to jakieś uciążliwe ale chciałbym wiedzieć, czy inni też tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 22:42, Crew_900 napisał:

Stare części Call of Duty przecenione aż o 25% Normalnie acti szaleje :O


Dziś jest dzień Spider-Mana. Jak będzie dzień CoDa, to one dostaną odpowiednie obniżki (a więc góra -50% Nie wiem, czemu nie mogą dać -75% lub więcej, ale pewnie to warunki Activision).

Swoją drogą, to nawet w pudełku CoDy są drogie. Szukałem swego czasu i poniżej 60 zł CoDów nie znalazłem. A szkoda, bo z chęcią kupiłbym MW 2, MW3 i Black Ops II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na muve niedawno była promocja na CODy. Dwójka, czwórka i któreś z nowszych były dostepne w wersji cyfrowej "na MACa" w postaci kluczy Steam za grosze. Bodajże za 10 i 14 zł w przypadku CoD 2 oraz CoD 4. Było też MW 2, Black Ops i chyba WaW również w atrakcyjnych cenach. CoD 2 i 4 działały poprawnie na zwykłym PC w moim wypadku po dodaniu tych kluczy do wersji MAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 15:04, FreemanPL napisał:

Wam też steam tak strasznie wolno chodzi?



Tia wszystko prócz o dziwo sklep śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 22:58, Agntx napisał:

Co jest z tym Steam, że muszę go zawsze uruchamiać dwa razy bowiem za pierwszym razem
wywala błąd iż nie może się połączyć z serwerem? Nie żeby było to jakieś uciążliwe ale
chciałbym wiedzieć, czy inni też tak mają.


Też tak co jakiś czas mam. Sam jestem ciekaw, od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy klucze z Ukrainy są normalne europejskie i można je bezpiecznie aktywować czy są traktowane jak rosyjskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam prośbę czy ktoś mi powie jak przenieść grę z Games for Windows LIVE do Steam ? Chodzi mi o Dirt 3 i GTA 4 . Bo nie mogę wejść do żadnego pokoju na Steamie i na czat , wyskakuje że nie mogę bo nie mam żadnej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się