ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Te gry jeszcze nie zostały przeniesione na Steam.

Codemasters pracuje nad Dirtem 3 i kiedy przeniesie, wtedy będzie można przenieść swój klucz.

Rockstar ma graczy w głębokim poważaniu i jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby GTA IV oraz dodatki zostaną przeniesione.

Na razie jest tylko kilka gier na Steamie, które pozbyły się GFWL i zostały przeniesione:

Ace Combat: Assault Horizon – Enhanced Edition
Batman: Arkham Asylum – Game of the Year Edition
Batman: Arkham City – Game of the Year Edition
BioShock 2
Gotham City Impostors
Insanely Twisted Shadow Planet
Osmos
Toy Soldiers
Warhammer 40,000: Dawn of War II
Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising
World of Goo

Do listy powyżej mają dołączyć Dirt 3 i Ms. Splosion Man. Los pozostałych z 73 gier objętych GFWL, jest jak na razie nieznany (co do niektórych to są plotki, że przejdą, ale póki co nic w tej materii się nie dzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok . Dziękuję za odpowiedz na poprzednie pytanie . To teraz kolejne pytanie mam , Czy gra ktoś w Primal Carnage ? Jak tak to proszę o pomoc , bo mam problem że nie da się dołączać do serverów , ciągły conecting trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mniejsza o te Primal Carnage. Chciał bym się jeszcze zapytać jak zrobić by na steami była gra którą kupiłem i jest w wersji pudełkowej . Wpisywałem klucz ale nie działa , nie taki format . Prosze o pomoc , bo ten steam mnei już denerwuje , zaraz wyjdzie że będę musiał grę kupić na steamie żeby grać z innymi ludźmi bo wersja pudełkowa nie chce działaś na steamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 23:48, Heartbreaker napisał:

Najpierw napisz, jaka to gra. Nie wszystkie podepniesz do Steama.


NFS Shift 2 , Turok , Grid 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 00:24, CheesteR34 napisał:

NFS Shift 2 , Turok , Grid 2


Z tych trzech gier, podepniesz jedynie Grida 2. NFS Shift 2 jest na Origin, natomiast Turok nie ma żadnego DRMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Mój problem polega na tym, że ktoś dodał do znajomych, proponując wymianę, następnie wysłał mi link "do swojego kolegi", link był łudząco podobny do steamcommunity, różniły się 2 literki, co już później zauważyłem, a więc probowalem zalogować się na strone swoimi danymi do steam, ponieważ ten "kolega" miał problemy z dodaniem mnie do znajomych. Strona identyczna jak steamcommunity, wyskoczyło potwierzenie konta przez steamguard i aplikacja do pobrania, już to coś dało mi do myślenia, ale nic.. Odpaliłem tę aplikację i po jakiejś chwili zorientowałem się, że kolejna osoba wysłała do mnie taką samą wiadomość o takiej samej treści, nie minęło 10 minut, ąz na moim koncie zostali dodawani z sekundy na sekunde nowi znajomi i aplikacja rozsyłala do nich wiadomosc o tej samej tresci, nie mialem z tym nic wspolnego, bo sam bylem poszkodowany, lecz zrestartowałem pc w celu sprwadzenia, czy może aplikacja ma okres działania jednorazowy. Niestety, gdy odpaliłem steama zobaczyłem komunikat o
" To konto zostało oznaczone przez pomoc techniczną Steam jako powiązane w przejmowaniu kont innych użytkowników. To działanie jest naruszeniem warunków umowy użytkownika Steam. Możliwość kupowania, wysyłania prezentów, wymiany, sprzedawania i kupowania przedmiotów na Rynku Społeczności oraz aktywacji numerów seryjnych zostały zablokowane."
Dodam, że steam i pierwsza gra była z 2007 roku, więc już 7 lat i mało prawdopodobne jest to, żeby ktoś chciał stracić konto.

Jeśli kogoś dotknęła podobna sytuacja, bądź wie coś na ten temat, co mam dalej robić i do kogo pisać, to prosiłbym o udzielanie się w temacie, z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące Promocji Dragon Age ta druga wersja (ultimate) posiada wszytkie dlc ,ale przy niej nie pisze
przy niej ,że ma polski język ktoś ma tą gre nasteam i orientuje się czy jest polsku ?i czy dodatkowo wymaga konta orgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś kolega ściemnia właśnie odpaliłem DoW 2 i połączyło mnie z GFWL więc jednak się nie odłączyło w przeciwieństwie do DoW2 R które go wogle nie posiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 14:46, Carter napisał:

Dragon Age (ultimate) posiada wszytkie dlc ,
1. czy jest polsku
2.i czy dodatkowo wymaga konta orgin


1.Gry na steam nie mam, jest do sciagniecia jest tylko kinowe, nie ma dubbingu PL, musialbys pozyczyc pliki audio jak chcesz polski glos(chyba, ze pliki sa juz na dysku, ale trzeba recznie zmieniac nazwy?? (czesc dlc i tak nie miala PL dubbingu)*
2. raczej tak, a "aktywacja" dlc moze wymagac zalogowania sie na social.bioware.*

*chyba, ze cos sie pozmienialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teraz zauważyłem, że choć są osiągnięcia, to w dyskusjach mówią, iż są one jeszcze nieaktywne. A więc pewnie niedługo DoW 2 z dodatkiem opuszczą GFWLa na rzez Steamworks.

PS: Nie ma potrzeby cytowania całego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę możesz spolszczyć kinowo. Jest to jedyny legalny sposób na PLkę w tej edycji.

http://social.bioware.com/project/8740/

Jest to spolszczenie kinowe (napisy) do Dragon Age Początek w edycji Ultimate. Wersji z dubbingiem nie ma dla wszystkich dodatków i dlatego najlepszym wyjściem było spolszczenie napisowe.

"Dubbing występuje w Dragon Age Początek, Dragon Age Początek Przebudzenie i 3 DLC (pomijając spolszczone tylko tekstowo Kroniki Mrocznych Pomiotów, Pieśń Leliany, Polowanie na Czarownicę)"

A jeśli chcesz dubba, to musisz szukać na "pewnych" stronach plików z nim.


No i jeśli mówiłeś o polskim, to miałeś na myśli pewnie podstawkę. Tam polski w wersji na Steam występuje. DA: O UE trzeba spolszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zakupiłem swego czasu na Humble Bundle grę "Magicka" w pakiecie. Wczoraj z powodu zmęczenia przez przypadek dałem na "redeem" (zamiast na gift) na moje konto, przez co uzyskałem "po raz drugi" tę samą grę (może była różnica w DLC). Czy oprócz wykorzystania (i utraty, bo grę miałem w bibliotece gier) klucza będą jakieś tego konsekwencje dla konta, typu ukaranie, czy blokada? W końcu uaktywniłem grę, którą już miałem w bibliotece... Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po prostu dorzuci ci brakujące DLC których nie miałeś wcześniej na koncie. Żadnych konsekwencji nie będzie, ale nie liczyłbym na odwrócenie procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 15:13, luzac napisał:

Wydaje mi się, że po prostu dorzuci ci brakujące DLC których nie miałeś wcześniej na
koncie. Żadnych konsekwencji nie będzie, ale nie liczyłbym na odwrócenie procesu.

Też mi się zdaje, że dorzuci DLC, ale jeśli bym jakoś te DLC już miał, to co się stanie? Wiem, że nic nie zyskam, ale nie będzie szkodziło, że dwa razy aktywowałem jedną grę (legalną drogą, kluczami etc.)??
Co do odwrócenia procesu zdaję sobie sprawę, że już mleko rozlane. Już nawet nie chodzi mi o grę, ale o moje konto na Steam, do którego jestem bardzo przywiązany - nie chcę mieć żadnych ostrzeżeń, czy broń Boże kasacji, bana.... nie było to umyślne z mojej strony, po prostu missclick i tyle. Obie Magicki nabyłem legalną drogą i obie (niestety obie, a nie jedną, bo druga miała być giftem) aktywowałem.
Słyszałem, że kiedyś ludzie co aktywowali gry jakimiś kluczami tracili konta (blok i kasacja; zrozumiały powód, były to jakieś nielegalne rosyjskie). U mnie z kolei są dwie gry aktywowane na jednym koncie nabyte legalną drogą.
Czyli zatem na 102% nic się nie stanie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 13.05.2014 o 18:08, Manigoldo napisał:

Czyli zatem na 102% nic się nie stanie, tak?


Nic, tracisz jedna kopie gry i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 18:08, Manigoldo napisał:

Czyli zatem na 102% nic się nie stanie, tak?

Na milion procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się