ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie


Niby tak ale spodziewałem się trochę niższych cen przynajmniej za Outkasta i Academy, tak na poziomie 6 euro ale narzekać nie będę w końcu mam okazję przejść te wszystkie gry(tylko Outkasta mam zaliczonego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Academy dorwałem za 50 zł w folii, ale było to dosyć dawno temu. W Jedi Outcast wyposażyłem się całkiem niedawno, z pomocą Allegro. Teraz zastanawiam się nad Dark Forces 1 i 2 w pudełkach, ale jeszczę muszę Forces of Corruption zakupić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się MDK PL i MDK 2 ale trochę za drogo, na gog.com taniej prawie o połowę
i dodali też serię Unreal za pakiecik 16Euro w promocji -60% lub Unreal Tournament: Game of the Year Edition
za 2Euro też okresowo w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 11:24, Undertaker napisał:

Cóż, dla przeciętnego Polaka nie opłaca się kupować cyfrowo gier przez Steam. Taniej
wychodzi płyta z kodem do Steam w sklepie - vide L4D.

ale jest mało takich retaili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:44, Pawlo09 napisał:

nie da się.

Darmowych też? Np. Ut3 teraz jest darmowe na 3 dni bodajże. Nie da się potem tego usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Orange Boxa, zrobiłem sobie konto na Steamie. Ukończyłem sobie teraz H-L2 i chciałbym zagrać w EP1, problem w tym że, przy próbie uruchomienia mam następujący komunikat:

W tej chwili gra jest niedostępna. Proszę spróbować za jakiś czas.

WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 12:55, Tyler_D napisał:

Kupiłem Orange Boxa, zrobiłem sobie konto na Steamie. Ukończyłem sobie teraz H-L2 i chciałbym
zagrać w EP1, problem w tym że, przy próbie uruchomienia mam następujący komunikat:

W tej chwili gra jest niedostępna. Proszę spróbować za jakiś czas.

WTF?!

wszystko jest ok tylko teraz aktualizują grę, tak samo EP2 mi się teraz aktualizuje i to widzę, że spora poprawka bo przy 480KB/s % po mału rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem, mianowicie zainstalowałem grę Red Orchestra w folderze steam i kiedy próbuję ją uruchomić wyświetla mi się podstrona w sklepie. Za Chiny Ludowe nie ma zamiaru się uruchomić, a w podstronie "Moje Gry" jest napisane "Wczytywanie zakończone". Co mam zrobić by gra się uruchomiła?
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się