ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2014 o 21:35, Manigoldo napisał:

ugh dzisiaj nie da rady zakupić Skyrima...

mala rada, jezeli przypuszczasz, ze bedziesz zainteresowany dodatkami/DLC inaczej zestawem LE to bierz teraz, bo kupujac osobno dodatki wychodza drozej niz LE(w promocjach), przy zalozeniu, ze dlc nie stanieja w nastepnych sezonach.

Meczace moze byc wyczekiwanie na kolejna zmiane flash czy zestawow do glosowania jak ktos poluje na gre, ktora, zwykle jest w wiekszej promocji, a nie chce jej przegapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 23:13, FreemanPL napisał:

Ktoś chętny na wymiane?

Akurat mam podwójną 8 i 10 :) Mogę dać któreś za 6.
Mój nick: sandro136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wskazuje sam tytuł tematu Chodzi o problem ze Steamem a przynajmniej tak mi się wydaje...

Od kilku dni mam dziwny problem z grami udostępnianymi przez platformę Steam a mianowicie jest to spadek fpsów podczas jakiegokolwiek ruchu myszą.

Bladego pojęcia nie mam czym jest to spowodowane dlatego chcę się poradzić was :)

Napewno nie jest to wina syfu bo komp niedawno był formatowany, brudny tez nie jest bo go czyszczę, sterowniki do myszki, karty itp są więc o co kaman?

Mój sprzęt to: 8gb ramu, procek intel i5 2500k, karta asus radeon r9 290 i zasilacz 550 wiec wszystko działa bez problemu.

A i przeinstalowywałem Steama ale nic to nie dało :/

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za może idiotyczne pytanie, ale wcześniej nie interesowałem się odznakami.
Mam już sporo kart do różnych gier, ale żadnego kompletu. Przykładowo- w Mount&Blade Warband grałem ponad 80godz. i mam 4 z 10 kart. Mam tam napisane, że "nie otrzymam więcej losowych kart". Teoretycznie rozumiem to, że raz na tydzień mam szansę zdobyć zestaw 3 jakiś losowych kart ale jak to się odbywa? Jakoś nie pamiętam, żeby mi się to przytrafiło... A nawet jakby coś takiego działało to wylosowanie wszystkich brakujących kart potrwa wieki. Stąd też moje pytanie- można w jakiś inny sposób zdobyć te brakujące karty?
Wiem, że można je kupić, ale wydawanie nawet tych paru centów na jakąś kartę to głupota dla mnie, więc to odpada :)
Dzięki za wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 10:25, Radekl2 napisał:

Z góry przepraszam za może idiotyczne pytanie, ale wcześniej nie interesowałem się odznakami.
Mam już sporo kart do różnych gier, ale żadnego kompletu. Przykładowo- w Mount&Blade
Warband grałem ponad 80godz. i mam 4 z 10 kart. Mam tam napisane, że "nie otrzymam więcej
losowych kart". Teoretycznie rozumiem to, że raz na tydzień mam szansę zdobyć zestaw
3 jakiś losowych kart ale jak to się odbywa? Jakoś nie pamiętam, żeby mi się to przytrafiło...
A nawet jakby coś takiego działało to wylosowanie wszystkich brakujących kart potrwa
wieki. Stąd też moje pytanie- można w jakiś inny sposób zdobyć te brakujące karty?

Oprócz zakupu, możesz zwyczajnie się nimi wymienić. Popytaj na forum i w grupach Steam, czy ktoś ma karty których potrzebujesz i tyle.

Jeśli dobrze pójdzie, część z kart możesz dostać za darmo albo za garść przedmiotów np. z DOTA 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 10:25, Radekl2 napisał:

/.../

Karty można składać w odznaki, które zmieniają jakąś cyferkę na steamowym profilu, gdzie i tak nikt nigdy nie zagląda. O wiele większy pożytek z tych kart przychodzi wtedy, kiedy je sprzedajesz. Grosz do grosza i po jakimś czasie wychodzi na to, że kupujesz jakąś tańszą grę za friko, albo przynajmniej otrzymujesz sporą zniżkę wykorzystując zarobione dzięki kartom dolary, funty czy inne euro.

Chyba że faktycznie zależy ci na złożeniu chociaż jednej odznaki. Wtedy możesz poświęcić 20 lat swojego życia na czekanie na wylosowanie booster packa, albo wymieniać się kartami z innymi użytkownikami. Ale najszybciej i najwygodniej będzie chyba sprzedać kilka niepotrzebnych kart, a za zarobione pieniądze kupić te brakujące. Oprócz nic nie znaczącej odznaki dostaniesz również bezużyteczną emotikonkę oraz tło do profilu, które są tak dziadowskie, że nawet nie idzie ich sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Może chociaż jedną odznakę uda mi się kiedyś zrobić :)

@Sandro- tak mnie naszło właśnie dzisiaj, żeby chociaż jedną mieć dlatego zapytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem plotki, że im wyższy poziom profilu, tym większa szansa na rzadsze (zafoliowane) karty.

Pojęcia nie mam, czy to prawda, bo mój 11 poziom póki co nie dał mi NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 10:45, ww3pl napisał:

Słyszałem plotki, że im wyższy poziom profilu, tym większa szansa na rzadsze (zafoliowane)
karty.


Nie wiem jak to wygląda z foliakami, ale na pewno szanse na boostera zależą od poziomu profilu. Im wyższy, tym większe szanse:
(cytat z FAQ Steam Trading Card Group)
Once eligible, your Steam Level increases your rate of receiving a booster pack drop:
Level 10: +20% increase in your drop rate
Level 20: +40% increase in your drop rate
Level 30: +60% increase in your drop rate
Level 40: +80% increase in your drop rate
Level 50: +100% increase in your drop rate (i.e. the rate has doubled)
Etc.

A zatem, jeśli ktoś ma wiele gier, wysoki poziom profilu sprawia, że często dostaje boostery, a co za tym idzie - ma szansę na trochę więcej kasy. Czyli na dłuższą metę bardziej się opłaca craftować odznaki i podnosić poziom, niż wszystko sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 11:04, Carter napisał:

To dlatego co jakiś czas dostaje paczke 3 kart którą mogę sprzedać bądź rozpakować i
mieć 3 karty do sprzedaży


Dokładnie. Jak już zbierzesz wszystkie darmowe karty z danej gry (zwykle 1/2 całego zestawu), masz szansę raz na jakiś czas otrzymać booster. Im wyższy poziom profilu, tym większą masz szansę. A booster może zawierać karty "foliowane", warte od kilku do kilkunastu razy więcej, niż normalne. Czasem nawet po kilka euraczy chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zieloni na prowadzeniu z dużą przewagą, to lubię ;)

Jak ktoś potrzebuje to mam aż 3x numer 8 na wymianę i 1x numer 7, najlepiej wszystkie inne poza 4, czyli #1, 2, 3, 5, 6, 9, 10. Kontakt w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 12:32, ts04 napisał:

Dzisiaj zieloni na prowadzeniu z dużą przewagą, to lubię ;)


Właśnie, to mnie trochę zastanawia, jakim cudem w tak szybko zostawili całą resztę daleko w tyle. I to z taką przewagą! Ani czerwoni, ani fioletowi nie mają dziś szans. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 12:34, Ring5 napisał:

Ani czerwoni, ani fioletowi nie mają dziś szans. Dziwne...

Dlatego wydaje mi się, że ta cała "rywalizacja" to zwykła ściema. Dwa dni temu czerwoni byli na ostatnim miejscu, a wczoraj wygrali. Czyżby nagle moja drużyna ostro się tak wzięła do craftowania odznak? Nie sądzę...

Wydaje mi się, że po prostu Steam sam decuduje kto dzisiaj będzie na prowadzeniu i nie ma znaczenia w której drużynie się jest, bo pewnie każda zaliczy zbliżoną ilość zwycięstw podczas wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 12:50, Abi_Dalzim napisał:

Wydaje mi się, że po prostu Steam sam decuduje kto dzisiaj będzie na prowadzeniu


Dokładnie o tym samym myślałem :) Zobaczymy, czy do końca tego tygodnia różowi będą na 1 miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktyczne pytanie,
Jak to jest, że zieloni thrashowli przez 2 dni, gdy nagle 3 dnia postanowili z ownić wszystkie inne drużyny? I im się to udało ;/

Community się gdzięś umawia na takie akcje?

i2
każdy kto się dorzuci ma szansę na bycię 1z30? czy tylko ci co najwięcej stracą czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Wie ktoś może jak kupować karty za pomocą psc,ale tak bez doładowywania portfela ? Mam na starej psc ok.1zł i chce za to karty kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się