ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2014 o 14:16, nightfaler napisał:

Praktyczne pytanie,
Jak to jest, że zieloni thrashowli przez 2 dni, gdy nagle 3 dnia postanowili z ownić
wszystkie inne drużyny? I im się to udało ;/

Community się gdzięś umawia na takie akcje?

i2
każdy kto się dorzuci ma szansę na bycię 1z30? czy tylko ci co najwięcej stracą czasu?


Tak, każdy. Nie ważne jak bardzo. Dlatego ja dziś zrobię tylko jedną zwykłą odznakę, mimo że mam gotowe już dwie. Jak dla mnie chyba większość osób biorących w tym udział to ludzie myślący i jakąś tam myśl strategiczną mają, dlatego to dziś zieloni są na prowadzeniu. Ustawek raczej żadnych nie ma, nie można też jeszcze stwierdzić, że to Steam ustawia, trzeba jeszcze poczekać i po analizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 14:16, nightfaler napisał:

Jak to jest, że zieloni thrashowli przez 2 dni, gdy nagle 3 dnia postanowili z ownić
wszystkie inne drużyny? I im się to udało ;/

Kilka postówy wyżej wyraziłem swoje podejrzenie, że ta rywalizacja to ściema, bo tak naprawdę jej nie ma. Nie wiem czy mam rację, ale takie skoki drużyn prowadzących wydają się dziwne, zwłaszcza że nie można (chyba...) zmienić drużyny i jest się do jednej przypisane na stałe. To Gabe sobie wymyśla, że dzisiaj wygrywają zieloni a jutro fioletowi na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2014 o 15:52, Abi_Dalzim napisał:

się dziwne, zwłaszcza że nie można (chyba...) zmienić drużyny i jest się do jednej przypisane
na stałe. To Gabe sobie wymyśla, że dzisiaj wygrywają zieloni a jutro fioletowi na przykład.


Tak się składa, że są specjalne tokeny umożliwiające zmianę drużyny na inną konkretną. Też nie bardzo wierzę w uczciwość tej rywalizacji, pokazuje ona jedynie, że tak naprawdę wygranym jest Valve. Swoją drogą na innym forum spotkałem się z opinią, że jeśli to nie Gabe, to może jest to grupka bogaczy, którzy postanowili przejąć władzę na zabawą i codziennie solidarnie zmieniają drużynę za pomocą tych tokenów a jej kolor zależy od ich humoru. I to oni powodują takie potężne różnice. Ciekawe jak to w rzeczywistości jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Wie ktoś może jak kupować karty za pomocą psc,ale tak bez doładowywania portfela ? Mam na starej psc ok.1zł i chce za to karty kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 16:27, NonekPL napisał:

Mam pytanie.Wie ktoś może jak kupować karty za pomocą psc,ale tak bez doładowywania portfela
? Mam na starej psc ok.1zł i chce za to karty kupic.


Na markecie kupuje się tylko za pomocą steam wallet, a wallet da się doładować minimalnie 5 euro, zatem nie kupisz sobie kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, że jak się spogląda na te słupki z punktami poszczególnych drużyn, to można zauważyć, że czasami ich ilość maleje (punktów, nie słupków). :P Pewnie jakiś błąd czy coś w tym stylu, ale ładnie się wpisuje w teorię spiskową. :D Zresztą mi to raczej wisi - nie ekscytuję się zbytnio tym, która drużyna wygra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 19:33, matiz123 napisał:

Zabawne jest to, że jak się spogląda na te słupki z punktami poszczególnych drużyn, to
można zauważyć, że czasami ich ilość maleje (punktów, nie słupków). :P Pewnie jakiś błąd
czy coś w tym stylu, ale ładnie się wpisuje w teorię spiskową. :D


Można zdobyć żetony, które kradną 100, 500 lub 1000 punktów innej drużynie, więc to nawet nie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co się w to bawić ? Niby 30 osób wygrywa, ale pewnie tylko Ci, którzy robią jak najwięcej odznak czyli tacy, którzy mają kasę na karty.

Ja tam zrobiłem na początku odznakę i tyle. Resztę kart, które miałem i karty z głosowań posprzedawałem. Szybko schodzą i prawie 3 euro w minutę wbiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 20:16, Heartbreaker napisał:

Niby 30 osób wygrywa, ale pewnie tylko Ci, którzy robią jak
najwięcej odznak czyli tacy, którzy mają kasę na karty.


Nie. Z podanych wcześniej informacji wynika, że gry otrzymują osoby wybrane LOSOWO. Nie "top 30". Czyli w teorii każdy z drużyny ma szansę wygrać. Pytanie tylko, na ile jest to "uczciwa" zabawa. Bo z tego, co widzę, codziennie wygrywa inna ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowo, ale trzeba danego dnia dodać chociaż jeden punkt swojej drużynie. Inaczej nici z brania udziału w losowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 01:11, FreemanPL napisał:

Co trzeba zrobić żeby dostać karte z F2P Spiral Knights

Trzeba wydać ok 9 dolarów na nią. Gry F2P nie dropują kart z automatu, tylko trzeba przeprowadzić w nich jakąś transakcję. Wyjątkiem są te, które wcześniej były płatne. Jeżeli kupiłeś grę, która po jakimś czasie przeszła na model F2P (jak TF2), to dostaniesz część kart tak jak w wypadku normalnych, płatnych produkcji, ale kolejne wpadają tylko kupieniu czegoś (nie ma boosterów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 01:28, Narmo napisał:

> Co trzeba zrobić żeby dostać karte z F2P Spiral Knights
Trzeba wydać ok 9 dolarów na nią. Gry F2P nie dropują kart z automatu, tylko trzeba przeprowadzić
w nich jakąś transakcję. Wyjątkiem są te, które wcześniej były płatne. Jeżeli kupiłeś
grę, która po jakimś czasie przeszła na model F2P (jak TF2), to dostaniesz część kart
tak jak w wypadku normalnych, płatnych produkcji, ale kolejne wpadają tylko kupieniu
czegoś (nie ma boosterów).

Dzięki za odpowiedź :)
A moze kojarzysz czy Blacklight: Retribution było kiedyś nie F2p?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale łatwo sprawdzić. Jeżeli kupiłeś grę to ją odpal. Po jakimś czasie albo zaczną wpadać karty, albo nie. Jeżeli nie to oznacza, że gra została dodana do biblioteki już jako F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się