ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Z zakupami wystartowałem dopiero czwartego dnia wyprzedaży (ominęło mnie parę okazji, jak choćby seria Payday czy ETS 2, ale mam nadzieję że wróci. Kupować wcześniej nie miałem jak, za to głosowałem i po powrocie do domu karty na rynek wysłałem. Poszły w sekundę i zarobiłem 3 euro).

Od 22 kupuję i już moja biblioteczka poszerzyła się o takie tytuły, jak:

State of Decay
State of Decay - Breakdown (DLC)
The Wolf Among Us
Metal Gear Rising
Darksiders (mam i scalakowałem wersję CDP, ale z chęcią zakupiłem wersję WW. Dubel dublem, ale gra warta.)
Mount and Blade
Mortal Kombat Komplete Edition
Original War
Deus Ex: The Fall
Magicka: Dungeons and Gargoyles (DLC)
Magicka: Wizards of the Square Tablet
Can''t Stop Laughing Bundle (Castle Crashers i Battleblock Theater za 2,29 euro :D )
Castle Crashers Pink Knight (DLC)
Castle Crashers Blacksmith (DLC)
Serious Sam Classics: Revolution (early access, ale za 0,67 centów warto było)

Do tej listy doszła pudełkowa edycja Saints Row IV (Century Edition, a więc gra + wszystkie dodatki). Jutro dojdzie też Sniper Elite 3 Premium Edition.

Na SSS liczę na powtórkę Bioshocka Infinite w DD (SPka sobie kupię), Rage''a (również dla DLC), Batmana (Blackgate dostanie większą obniżkę i na to liczę), Injustice: Gods Among Us, Thief (dla DLCków), Dishonored (jeśli DLC w sklepie działają z wersją Cenegi [RHCP], to też wezmę), na gry od Daedlica (brak mi paru przygodówek) oraz na jakieś przygodówki.

Zastanawiam się nad Torchlightem II, ale daję mu czas do jutra na przekonanie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 16:47, Muradin_07 napisał:

A ja czekam na zbawienie i sporą przecenę Payday 2. Jak nie to biorę ostatniego dnia
tylko jedynkę i może to, na co starczy. Jakoś tak... wszystko średnio. Może dlatego,
że mam w co grać aktualnie.


Też mam w co grać, ale ETS 2 w sumie mnie skusił lubię sobie pojeździć a zwłaszcza, że moda pod multi zrobili więc jest fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie z kolei to najlepsza wyprzedaż od dawna, jedną z zakupionych gier już zdążyłem ukończyć. :D

I może wpadnie do koszyka jeszcze kilka tytułów, jak Gabe da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż taka sobie, bo większość rzeczy kupowałem gdzie indziej bo wszyscy swoje oferty rzucali wcześniej. :P A tak to wziąłem "tylko" XCOM EU/EW, Fallouta 3 GOTY, Shadowrun Dragonfall i tego DLCka z levelcapem do Bordera 2.

Zapatruję się na Tony Hawka (acz wątpię by Acti dało go w większej przecenie) i Mark Ecko''s Getting Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 18:11, bVarador napisał:

Prawdopodobnie gift z betą Dead Island Epidemic zalegający w twoim inventory. A to takie
przypomnienie.

Nie mam nic takiego w ekwip. a to okno wyskoczylo bo utworzeniu odznaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do was gdzie szukacie/dajecie oferty wymiany kart? Mam trochę różnych kart a chętnie pozamieniałbym je na kilka kart summer sale i se odznakę skraftował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 19:45, Nufiko napisał:

A ja mam takie pytanie do was gdzie szukacie/dajecie oferty wymiany kart?


Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze - na stronie grupy letniej wyprzedaży 2014: http://steamcommunity.com/groups/summeradventure2014/discussions Trzeba tylko dołączyć do grupy, wybrać zakładkę Trading i gotowe, można zamieszczać ogłoszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 19:45, Nufiko napisał:

A ja mam takie pytanie do was gdzie szukacie/dajecie oferty wymiany kart? Mam trochę
różnych kart a chętnie pozamieniałbym je na kilka kart summer sale i se odznakę skraftował.

Na czacie Steam Trading Cards Group.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight 2, Brothers: AToTS, BAtman AC GOTY czy Arme dwójkę bez niczego (mam OA na steamie a samą dwójkę nie nas steamie i się gryzą w dayz mod)- co byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 17:00, Heartbreaker napisał:

Na SSS liczę na powtórkę Bioshocka Infinite w DD (SPka sobie kupię), Rage''a (również
dla DLC), Batmana (Blackgate dostanie większą obniżkę i na to liczę), Injustice: Gods
Among Us,

Nie sądzę, aby Blackgate przecenili jeszcze niżej niż teraz skoro Batmana już przecenili.
Na Injustice też poluję i pewnie niedługo trafi się w głosowaniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 20:03, Kadaj napisał:

Padłem "ofiarą" buga, czy Steam zrobił się bardziej hojny? ;p

Jesteś w czerwonych i wycraftowałeś odznakę z Tomb Raidera, czyli dostałeś 2 karty za dołączenie się do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 20:03, Kadaj napisał:

Dziwne. Zagłosowałem i dostałem 3 eventowe karty. :F
Padłem "ofiarą" buga, czy Steam zrobił się bardziej hojny? ;p

Ciesz się, mi zniknęła karta numer 7, którą miałem w ekwipunku od samego początku. Po prostu wyparowała i nie pozostał po niej nawet ślad. Musiałem kupić nową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się